Karty do Gwinta - Problem...

+
Karty do Gwinta - Problem...

Witam, potrzebuję pomocy i raczej Informacji,gdyż postanowiłem " wreszcie " osiągnąć już Ostatnią z Listy Osiągnięć,czyli All Karty do Gwinta,ale pojawił się problem i przyznam,że nie pamiętam czy właśnie tam grałem w Gwinta,a chodzi dokładnie o miejsce Wieś Sztygary - teraz jak się zjawiam w tamtym miejscu,to nigdzie niema tego Kupca,bodajże nie wiem,czy nie przez mój błąd :( ,choć misję dla Barona wykonałem prawidłowo i sprzątnąłem co się dało.... ,ale postanowiłem Karcianki sobie po prostu pozostawić na prawie sam koniec przygody.... i teraz jak tam wracam,to tego Kupca już nigdzie niema,tylko jakieś tam babki płaczą za swoimi mężami itp. i nie wiem nawet,co mogło lub kto mógł to Spowodować ??? :( Proszę o jakieś info. czy po prostu,gdzieś tej karty nie można dostać,albo u kogoś Innego wygrać???
 
Jeśli są to karty z zadań np.: "Gwint: Starzy znajomi" albo "Gwint: Karczmarze" to może być problem. Jeśli jest to zwykła karta, to wielce prawdopodobne jest że możesz wygrać ją od innego gracza.
Polecam zapoznać się z tym poradnikiem (w języku angielskim) gwentcards.com/. Tu znajdziesz informacje dot. wszystkich kart oraz gdzie można je znaleźć.
 
Ehhh... pojawił się Kolejny problem,chyba że jestem niedoinformowany i mam już Pełną Kolekcję karty,poza tymi z misji " O wysoką stawkę " gdyż jak biegam po mieście Novigrad i szukam kolejnych przeciwników w Gwinta,to za wygranie,nie otrzymuję zupełnie NIC. Proszę o info.
 
Do pełnej kolekcji brakuje mi kart : havekarskie wsparcie (x1), brygada vrihedd (x1), obroncy mahakamu (x1), havekarski medyk (x1),, które to jak się teraz dowiedziałem sprzedawał Olivier w Novigradzie, cały problem że po wykonaniu zadania "teraz albo nigdy" on umiera, co więc w takim przypadku mam zrobić ? Czy można gdzieś dostać te karty ? Czy istnieje możliwość, że jak wyśle sava do tworców, to go zmodyfikują :p ? Nie chce mi się grać od nowa, zwłaszcza, że jestem na etapie "ostatnie przygotowania", nie wspominając o tym, że wykonałem z 90% misji, zleceń wiedźmińskich, poszukiwań zbroi, pobocznych.

PS. i oczywiście mi Zoltana brakuje :/
 
Last edited:
@Szaki32
Problem jest inny który dalej nie został naprawiony, nawet w 1.07 wersji. Wejście do passiflory wcześniej uaktywnia zadanie "O Wysoką Stawkę" nawet jeżeli nie rozmawiałeś ze Skrybą. Jeżeli do tej pory nie zebrałeś potrzebnych kart to już nie otrzymasz. Każdy handlarz/zbrojmistrz/kowal nie będzie ci nic dawał.Postaraj się nie odwiedzać passiflory ani grac z madame Serenity, póki kart z Velen, Noviradu oraz Skellige nie zdobędziesz.
 
Last edited:
@morphisiusz

Hmmm ,ale co to za problem jest,o którym teraz wspominasz ? Co do " O wysoką stawkę " to już dawno zostało to aktywowane,ale ze Skrybą jeszcze nie gadałem,bo wolałem się wstrzymać.... Potrzebnych kart ??? Czyli jakich ? :) :( ,bo teraz jak gram z kimś w Novigradzie - czyli z Osobą którą jeszcze nie grałem,a jest w Dialogu nie wykorzystane jeszcze granie o karty,to jak zagram Partyjkę to i tak NIE OTRZYMUJĘ JUŻ NIC ,ani karty ani żadnego surowca,tylko Kasa leci - czyli dla mnie głównym wyjaśnieniem tego jest " możliwe " to iż Mam już Wszystkie Karty,bo jak inaczej ? Tylko jeżeli by właśnie tak było,to poco jest Wyznaczonych tyle miejsca do grania http://witcher3map.com/v/#3/59.98/-19.51 - jak i tak już nic się nie otrzymuje ?! Bo innego raczej wytłumaczenia na to niema.... Na mrg. chciałbym zapytać - ile WSZYSTKICH kart,przed tym całym turniejem,jest do zdobycia ? Thx i proszę o dalsze informacje :(
 
NIE OTRZYMUJĘ JUŻ NIC
Masz już wszystkie karty, które można zdobyć losowo poprzez rozgrywanie gier z NPCami. Zostały ci karty do kupienia/ wygrania podczas turniejów lub od głównych postaci jeśli wszystkich nie zaliczyłeś. Co w tym dziwnego?
 
"Pełna kolekcja kart" Jesli karta ktora trzeba zdobyc byla trzymana przez postac ktora ginie w fabule to powinien byc wprowadzony alternatywny sposob zdobycia takich kart.
Co jesli ktoś przechodzi tylko fabule, konczy grę i dopiero po tym zaczyna robić zadania z kolekcjonowaniem unikalnych kart ??????
Musi być możliwosc zdobycia ich w inny sposób !!!!
 
Masz już wszystkie karty, które można zdobyć losowo poprzez rozgrywanie gier z NPCami. Zostały ci karty do kupienia/ wygrania podczas turniejów lub od głównych postaci jeśli wszystkich nie zaliczyłeś. Co w tym dziwnego?

Tutaj się z tobą nie zgodzę. Mam podobny problem i dalej brakuje mi kart losowych. Przestałem go otrzymywać od razu po wejściu do Passifllory jak pierwszy raz ten przybytek odwiedziłem.. Mam już 320h na liczniku robię 3 podejście do gry i wciąż nie mogę wszystkich kart skolekcjonować. Używam już poradników z zagranicznych stron filmików na youtube i albo to jest losowy błąd albo tak ma być.

@Brol1y
To jest dobry pomysł ale żałuje że tego nie wprowadzą. Problem jest że są to główne postacie gry.
@Szaki32
191 kart 4 ostatnie wygrywasz w turnieju. Posiłkuje się tymi filmikami http://uk.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/Gwent_Card_Locations
 
Last edited:
@morphisiusz
Jasny Gwint.... chyba zaraz dostanę frustracji... dziś w nocy z nadzieją wszedłem " ponownie " do Passifllory i wygrałem cały ten turniej,ale Znowu Q....wa Nic,bo nie otrzymałem osiągnięcia Colekctor Kart ;/ Więc już nic nie rozumiem,dlaczego jak grałem z NPC-mi ,do których podchodziłem i było Proponowane zagranie w gwinta,to i tak,nic nie leciało.... Paradoks ;/ Czy jest sens,przechodzić 3-ci x to Wszystko jeszcze raz - nie sądzę! Choć szkoda,bo właśnie brakuje mi tego ostatniego Osiągnięcia!
 
@morphisiusz
Jasny Gwint.... chyba zaraz dostanę frustracji... dziś w nocy z nadzieją wszedłem " ponownie " do Passifllory i wygrałem cały ten turniej,ale Znowu Q....wa Nic,bo nie otrzymałem osiągnięcia Colekctor Kart ;/ Więc już nic nie rozumiem,dlaczego jak grałem z NPC-mi ,do których podchodziłem i było Proponowane zagranie w gwinta,to i tak,nic nie leciało.... Paradoks ;/ Czy jest sens,przechodzić 3-ci x to Wszystko jeszcze raz - nie sądzę! Choć szkoda,bo właśnie brakuje mi tego ostatniego Osiągnięcia!

Gra ma bardzo dużo błędów i zmiennych.Przykładowo teraz w Białym Sadzie u pierwszego kupca kupiłem 3 razy pod rząd te same karty .Teraz gra uzna że mam te kart i u innego kupca już nie zdobędę. Ale od razu mam zablokowane osiągnięcie bo nie zdobyłem u tego co powinienem karty. Każdy uwolniony kupiec to 50% szansa na niepowodzenie trzeba śledzić i iść za nim bo albo ginie na szlaku albo blokuje się gdzieś po drodze.Póki nie będzie alternatywnego sposobu zdobycia wszystkich kart to w życiu nie zdobędzie się osiągnięcia.
 
Last edited:
Ja również mam problem z dokonczyć questa: "Pełna kolekcja kart"
Po patchu 1.07 zacząłem szukać brakujących mi kart.
Zbierałem i sprawdzałem wszystko względem http://gwentcards.com/ tak żeby niczego nie pominąć (karty z misji fabularnych miałem wszystkie).

Okaząło się ,iż brak mi tylko jednej karty z: Nilfgaardian Empire Deck.
Dokładnie tej: http://static.gosunoob.com/img/1/2015/05/Siege-Engineer.jpg
Pierwszą karte Wsparcie oblężnicze posiadam a są 2 (Siege Engineer i Siege Technician)


Karte tą powinien sprzedawać karczmaż w Karczmie na Rozstajach (Innkeeper, Inn at the Crossroads) ale niestety nie ma jaj w opcji kupna.
Granie z losowymi osobami daje mi już tylko materiały i inne bzdety ale kart nie dostaje już od dawna.
Jeśli przypadkiem kupiłem ją wcześniej to nie dodąło mi jej do mojej kolekcji ...
 
Pełna Kolekcja Kart - bug?

Witam.
Spotkałem się wczoraj z pewnym problemem w grze, a mianowicie nie mogę ukończyć zadania Pełna Kolekcja Kart. Kilka razy sprawdziłem internetowe listy kart, kombinowałem z umiejscowieniem kart w talii lub w kolekcji a zadanie dalej pozostaje nieukończone, a achievement na GOG'u niezaliczony. Czy ktoś z Was również napotkał się z takim problemem?
 

Attachments

  • gwint 1.jpg
    gwint 1.jpg
    154.5 KB · Views: 667
Tutaj się z tobą nie zgodzę. Mam podobny problem i dalej brakuje mi kart losowych. Przestałem go otrzymywać od razu po wejściu do Passifllory jak pierwszy raz ten przybytek odwiedziłem.. Mam już 320h na liczniku robię 3 podejście do gry i wciąż nie mogę wszystkich kart skolekcjonować. Używam już poradników z zagranicznych stron filmików na youtube i albo to jest losowy błąd albo tak ma być.

@Brol1y
To jest dobry pomysł ale żałuje że tego nie wprowadzą. Problem jest że są to główne postacie gry.
@Szaki32
191 kart 4 ostatnie wygrywasz w turnieju. Posiłkuje się tymi filmikami http://uk.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/Gwent_Card_Locations


Ja grałem z 6 razy i na różnych instalacjach i wersjach gry i nigdy tego nie zalicza, a Tobie udało się w końcu to zaliczyć a GOG już nie wspomnę te umiejętności po co to, jak to tak samo nie zalicza wszystkiego lub losowo. Wymysł taki nie potrzebny albo specjalnie to zrobione by przez GOG grać i oglądać reklamy gier w sprzedaży i tak przez to badziewie nigdy już gry nie kupie lub by były z tego aktualizacje i specjalnie nie zalicza wszystkiego od razu za pierwszym przejściem gry.
 
Last edited:
Witam.
Czy błąd związany z zadaniem "Pełna kolekcja kart" został już naprawiony? Mam wszystkie karty jakie można zdobyć w grze, wszystkie kupione, wszystkie wygrane, te z z zadań powiązanych również, mam także kilka egzemplarzy kart, które dało się kupić jak "Mistrz oblężeń z Kaedwen". Niestety quest nadal pozostaje niezaliczony, a osiągnięcie nie zdobyte. Karty z dodatku "Serca z kamienia" również mam wszystkie.
Stąd moje pytanie czy jest to nadal bug czy został już naprawiony?
 
Nie został naprawiony.Obecnie robiłem speed run wiedźmina żeby tylko zdobyć to osiągnięcie ale nie udało się ponownie. I pytanie kiedy aktywator brakujący kart z patcha 1.10 zostanie aktywowany ?

Jest jeszcze jeden patent mod którego nie używałem "The Gwent Card Dealer" dodaje niemieckiego kupca :p z wszystkimi kartami ale można u niego kupić dopiero po osiągnięciu 35 poziomu lub 67 w przypadku NG+ . Według autora działa z uzyskaniem osiągnięcia na Steam/GOG.
 
Last edited:
Top Bottom