Karty na stół! czyli wspólne granie

+
Karty na stół! czyli wspólne granie

Cześć! Zauważyliśmy, że wielu z was nie wyobraża sobie partyjki Gwinta bez rozbudowanych opcji komunikacji. Chcielibyśmy, abyście przede wszystkim brali udział w życiu społeczności i serdecznie zapraszamy was do aktywności na forum, ale rozumiemy też, że część z was do grania w Gwinta potrzebuje kanałów głosowych. Wychodzimy więc wam naprzeciw - postanowiliśmy stworzyć dedykowany wątek, gdzie w jednym miejscu będziecie mogli się umawiać na wspólne granie.

Jednocześnie przypominamy, że forum nie jest jednak tablicą ogłoszeń więc wszelkie próby reklamowania swoich stron, chatów czy profili facebookowych będą kasowane. Umawiajcie się w tym temacie, a szczegóły dogadujcie na PW lub GOG Galaxy.

Jeśli natomiast ktoś organizuje jakiś większy turniej to przypominam o tym temacie. Zgłoście to mnie bądź innemu moderatorowi, a po weryfikacji zostaną dodane namiary.
 
Czy jeśli na gram na xboxie i a mój znajomy na pc to czy istnieje możliwość zaproszenia go do gry?
 
Revan2s;n8332440 said:
Czy jeśli na gram na xboxie i a mój znajomy na pc to czy istnieje możliwość zaproszenia go do gry?

Na obecną chwilę możliwość zaproszeń jest tylko na PC. Na ma takiej opcji na XBoxOne, nawet pomiędzy konsolami. Jedyne co możecie zrobić to w tej samej chwili kliknąć potyczkę (mając w ustawieniach gry połączone platformy PC i XBox) i liczyć na mega farta, że Was połączy :)
 

Gość

Guest
Osoby chętne do grania towarzyskich [SPiS].

Szukam chętnych do pogrania, osób nie myślących o nagrodzie i znudzonych trybem pojedynku.
Można zadeklarować się tutaj!



Nazwa: "K_4-far".
Doświadczenie: Mam na dzień dzisiejszy 14 poziom. Gram od kilku dni - GOG pokazuje trochę ponad 6 godzin, tylko Potwory, brak Legend.
Talie: Własne/Internetowe/Mieszane.
Szukam: Osób na podobnym poziomie które chciałyby pograć dla zabawy, wszystkie frakcje są w porządku.

Dostępność: Późniejsze wieczory i wczesne ranki...bywa różnie.

Przyszło mi to do głowy bo dla zobrazowania ja gram rankingowe do wbicia 2 nagród dziennych i tak dla luzu pograłbym towarzyskie - tak jedną dwie i możliwie każdego dnia coś takiego.


 
Last edited:
Nazwa: PacyfistaX
Doświadczenie: 32(?) poziom, talie którymi gram w większości kompletne, 7 poziom rankingu (nie grinduje zbyt ostro).
Talie: Głównie Henselt z Triss Butt oraz Voorhis pod Impere, for fun Voorhis pod buffowanie wiedźminów.
Szukam: Kogoś nastawionego bardziej na zabawę niż niezdrową rywalizację.
Dostępność: Głównie wieczory.

Otwarty na luźne towarzyskie partyjki, chociaż nie mogę zagwarantować codziennej obecności :p
 

Gość

Guest
"(Dziś 09:13) HuntMocy: Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy nie ma już takiego, który by pasował."


Widzę że asymilacja na siłę. Ten temat jakoś nie bije życiem, a nasz został zniszczony, ot tak? Mieliśmy swój własny format odnośnie gier towarzyskich i szukania osób, tutaj mamy ogólnikowo "gry wspólne" czyli m.in Turnieje i Wydarzenia, nas to nie dotyczy - nie wszystkich to interesuje. Patrząc jak to wygląda tutaj - niekoniecznie każdy chcą się z tym afiliować. Dziękuję za uwagę.
 
Nazwa: MiSTiQue1
Poziom: 42 Ranking:11
Talie: Niemal pełna talia Północy (nie mam kart których nie potrzebuje w swoich taliach m.in Pavetta czy ten co usuwa karte z cmentarza rywala); talia Potworów którą obecnie kompletuje
Dowódcy: Głównie Henselt, Foltest, Dagon i Ge'els
Mogę czasem pyknąć 4fun.
 
Taka sugestia, ale nie było by prościej dodać w grze coś na kształt listy znajomych, przyjaciół, graczy... żeby ludzie mogli się sami zapraszać na partię gwinta, lub umawiać..?

​​​​​​I nie marnować czasu na ogłaszanie się na forach...? :)
 
Można dodawać znajomych w Galaxy. A skoro uważasz, że forum jest stratą czasu to bardzo mi przykro...
 
HuntMocy Nie jest stratą czasu, ale gdy siedzisz w grze i chcesz zagrać z kimś konkretnym, lub z kimś z kim już grałeś - to musisz wbijać na forum, pisać posta i czekać aż ktoś wejdzie, przeczyta i dołączy. Raz to potrwa 5 minut, innym razem 2 dni...

Mam na myśli, że przydała by się w grze funkcja dodawania graczy do znajomych, i szybkiego zapraszania do gry :) Żeby było szybciej.
 
Nie wiem czy to właściwy temat, ale zapraszam wszystkich graczy do szukania mnie zarówno w rankingach jak i potyczkach zaakceptuje każdy wynik i zwycięstwo i porażkę chodzi mi o frajdę ze wspólnej gry. Izengrin z dużej litery bez numerków i przypisów emblemat Geralta lewel 7(Chyba czekam na wyzwania do końca bety.
 
Z chęcią zagram kilka rundek :) wróciłem po 2-3 miesięcznej nieobecności i nadrabiam zaległości ^^
 
Top Bottom