Karty pozostające do końca rundy

+
Karty pozostające do końca rundy

Zauważyłem, że kart które mają w opisie - zostaje do końca rundy tak na prawdę zostają do końca rozgrywki. Chodzi o krasnoludzkie karty z scoiatael - obrońcy z Mahakamu i Zoltan.

Zakładam, że nie jest to poprawne zachowanie tych kart ponieważ poroniec barona również zostaje do końca rozgrywki, ale on ma taki opis.

Trochę się zdziwiłem kiedy zagrane i wzmocnione te karty w pierwszej rundzie pozostały aż do 3 rundy.
 
@Idomzalski W polskiej wersji językowej są skopane opisy wielu kart. Radzę grać na angielskiej wersji. Tam wszystko jest jasne:
- Obrońca z Mahakamu - Keep this unit on the battlefield at the end of each round.
- Zoltan - Keep this unit on the battlefield at the end of each round.

Warto też zwrócić uwagę na Yarpena który w polskiej wersji ma dokładnie taki sam opis jak powyższe karty gdy tym czasem w angielskiej:
- Keep this unit on the battlefield at the end of this round.
 
no to nie zmienia faktu, że mamy błąd ;) No to wtedy wydaję mi się, że obrońcy są zbyt silną kartą i raczej mamy błąd w mechanice ;) Zoltan jest złotą więc ok.
 
ldomzalski;n6944950 said:
No to wtedy wydaję mi się, że obrońcy są zbyt silną kartą i raczej mamy błąd w mechanice ;) Zoltan jest złotą więc ok.

Obrońcy mają 3 siły więc żadnej rundy sami Ci nie wygrają, a ściąga ich większość kart odbierających punkty siły.
 
Top Bottom