Karty PREMIUM

+
Karty PREMIUM

Nie widziałem na forum takiego pytania a nurtuje mnie trochę kwestia zawarta w tytule, mianowicie: o co chodzi z kartami premium? Na pierwszych zwiastunach Królewicz Ropuch się poruszał, w becie jest nieanimowany. W kolekcji znajduje się Geralt nieanimowany do stworzenia oraz animowany. Czy karty premium będą odpowiednikiem Hearthstone'owych kart złotych i będą możliwe do wydropienia / droższe do stworzenia? Ktoś ma jakieś informacje na ten temat?
 
Na razie nie dodawaliśmy więcej kart premium bo nie mamy ich wszystkich skończonych - przy pełnej wersji gry każda karta powinna mieć wersję premium.
 
Czyli będzie to lepsza wersja zwykłej karty - odpowiednik złotych pseudo-animowanych kart z np HS'a. OK, wszystko wiem, dzięki za szybką odpowiedź :)
 
Rafal_Jaki;n6876560 said:
Na razie nie dodawaliśmy więcej kart premium bo nie mamy ich wszystkich skończonych - przy pełnej wersji gry każda karta powinna mieć wersję premium.

Czy wiadomo już coś o sposobie nabywania kart premium? Tzn. Czy będzie to tylko opcja płatna, czy może będą różne sposoby nabywania tych kart?
 
Ja obstawiam że będzie jak u Zamieci - tj będą rzadko wypadały z beczek oraz będzie można je stworzyć.
 
pawel274;n6877290 said:
Czy wiadomo już coś o sposobie nabywania kart premium? Tzn. Czy będzie to tylko opcja płatna, czy może będą różne sposoby nabywania tych kart?

pawel274;n6877290 said:
Czy wiadomo już coś o sposobie nabywania kart premium? Tzn. Czy będzie to tylko opcja płatna, czy może będą różne sposoby nabywania tych kart?


Na pewno będą wypadać z beczek i będzie można je craftować - myślimy jeszcze nad jednym systemem ale na razie nic nie mogę o tym powiedzieć :)
 
Rafal_Jaki;n6903340 said:
Na pewno będą wypadać z beczek i będzie można je craftować - myślimy jeszcze nad jednym systemem ale na razie nic nie mogę o tym powiedzieć :)

Czy jeżeli zdecydujecie się nie robić resetu po zamkniętej becie, gracze którzy zakupili większą ilość beczek podczas pierwszych dni bety, nie wiedząc o tym, że nie można zdobyć kart premium. Mogą poprosić o indywidualny reset swoich kont i odzyskanie zakupionych w becie beczek? Osobiście brakuje mi około 8 kart do pełnej kolekcji ale jako kolekcjoner gdyby była możliwość resetu własnego konta to w 100% bym z niej skorzystał.
 
Na pewno będzie reset po becie, nikt nie pozwoli na to żeby ludzie którzy brali udział mieli półroczną przewagę nad świeżakami. Jeżeli kupiłeś beczki za kasę to po resecie odzyskasz je do ponownego otwarcia.
 
tia, ale jak na moje i ludzie którzy nie wydali pieniędzy powinni rekompensatę w postaci beczek dostać - zdaje się to być również fair , nawet jeśli np. połowę tego co porobili
 
Beczki za złoto trzeba sobie uzbierać, w przypadku prawdziwych pieniędzy wystarczy kliknąć. Osoba, która dostanie zwrot beczek zakupionych za pieniądze nie będzie się więc niczym różnić od osoby, która w dniu premiery postanowiła wydać prawdziwe pieniądze. Z kolei osoby, które dostałyby zwrot beczek za złoto miałyby przewagę na pozostałymi, którzy również zamierzają tak kupować.
 
Karty premium

Witam.
Zgodnie z zapowiedziami CDPR każda karta w grze ma mieć swój animowany odpowiednik (wersje premium). Chciałbym się Was zapytać o zdanie, czy nie uważacie, że to przesada?

Według mnie, wystarczy że wersje premium dostaną tylko karty epickie i legendarne - dzięki temu premium będzie bardziej elitarne, będzie robiło większe wrażenie.
Ponadto, obawiam się, że w momencie gdy cały stół będzie się ruszał, rozgrywka i tworzenie talii będzie mniej czytelne niż teraz (na stole będzie panował pewnego rodzaju chaos).
Nie bez znaczenia jest również zasobożerność (karty bez animacji zapewne mniej obciążają kompa oraz ewentualnie w przyszłości telefony) oraz stabilność.
Pamiętajmy również, że każda karta premium generuje dodatkowy koszt - animacja, dźwięk.

Czy nie lepiej byłoby zostawić animacje tylko najrzadszym kartą, by towarzyszył im dodatkowy efekt WOW? Zamiast stworzyć 500 średnich animacji wolałbym 100 naprawdę świetnych.

Białe i niebieskie karty premium mogłyby natomiast stanowić nagrody w różnego rodzajach turniejach. Sam chętnie przytuliłbym animowanego Biesa, gdybym wiedział, że tylko 10 innych osób ma taką wersję.

Zachęcam do dyskusji i do udziału w ankiecie.
 
Dziś otworzyłem 77 beczek. No i trafiłem... 3xPiorun Alzura, 3xJaskółka i.... 5xBomba Dwimerytowa. Wszytko to premium. Do tego 7 razy mi dropneło Stennisa (zwykłego).
 
Ja też trafiłem sporo kart animowanych o rarity zwykła lub rzadka na 33 otwierane beczki w tym 4 Jaskółki (plus 3 animowane epiki).
 
Top Bottom