Kawały o Wiedźminie (szczególnie - o pre-orderze):P

+
Merkuriusz, fajny tan twoj wierszyk. Swoją drogą to ile Geralt miał lat? Ja stawiam około 45-50, zwracając uwagę na to że wiedźmini się wolno starzeli.
 
Radek said:
- Czemu Geralt od początku nie nosi dwóch mieczy? - Bo zamówił w pre-orderze. Srebrny doślą mu później.
- A dlaczego ma pusty bestiariusz?- Bo się nie załapał na Edycję Kolekcjonerską.
 
Co stwierdza fan Wiedźmina, ktory kupil EK z pre-orderu?Ze gram.pl podejmuje wybor wysylki na raty, a potem ponosi (konsekwencje swych wyborow)zart na szybkiego...
 
To ja mam jeszcze takie wymyślone w drodze do szkoły.Co mówił Geralt do strzygi?-Mordo ty moja!
 
Jakby sapkowski musial pisac wiedzmina wedlug serialu to by wyszlo cos w stylu monthy pythona- "..nagle zza kadru wychodzi rycerz w zbroi i przywala smokowi w łeb gumowym kurczakiem"..albo Geralt do Kogos tam: " pierdze ogólnie w twoim kierunku".."twoja matka byla chomikiem a ojciec sierdizal skislymi jagodami":Ablo byłby w wiosce jeden kibel tylko tak jak w kiepskich i paździoch na stazy do wc...strzygi i inne potwory musialby by byc animowane czy cos..a zostawialy by itemy typu..rubber leg(gumowa noga)
 
Wobec ostatnich doniesień ze strony pana Kiścińskiego usunąłem 2 ostatnie (nieco bardziej zgryźliwe) kawały, ot tak w ramach rekompensaty ;) Ten o mieczach jednak zostanie, jest bezcenny (jak przypominam sobie scenę w więzieniu :D ). A powiedzmy w ramach zadowolenia z działania wobec klientów...- Co mówi Geralt kiedy ma już wszystkie miecze?- Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
 
(wymyślone na poczekaniu)Geralt do Kikimory po pierwszej walce z Azarem i Magistrem na bagnach: Dlaczego prędzej cię tu nie widziałem?Kikimora: Bo wysłali mnie pre-orderem.Dlaczego ceglarze są tacy głupi?Gbluplymentulu bu.(taki nie związany z wiedźminem ;) )Dlaczego tak wolno budujemy autostrady?Bo materiały dostarczają nam pre-orderem.
 
- Czym była w końcu ekranizacja Wiedźmina ? - Nieudaną parodią.Jeszcze jeden na poczekaniu- Czym różni się kobieta od pre-ordera EK ?- Kobieta czasem dochodzi....
 
ej no czego chcecie... :D ja dostałem swojego wiedźmaka na 2 dni przed premierą (wiem szok nie? :D) ale na dodatki nadal czekam xDDD
 
Czym się różni EK wysłane na czas od UFO ?UFO już ktoś widział :pGeralt i Yennefer się zestarzeli, pewnego dnia Yennefer zachciało się sexić, no więc czyni zaloty, cuda niewidy, żeby zaciągnąć Geralta do łóżka a on nic.No to idzie do znachora i mówi:- Ja chcę a on nie. Co robić?!- Spokojnie, mam na to sposób, minutę zanim Geralt wróci do domu niech pani zdejmie gacie stanie tyłem do drzwi i wypnie tyłek, a zaraz obudzi w nim pani dzikie seksualne zwierze. inaczej być nie może.No więc jakznachor powiedział tak Yennefer zrobiła. Wypięta czeka... no i w końcu styranyGeralt wraca do domu, otwiera drzwi, patrzy i ucieka ile sił w nogach do najbliższej karczmy, przybiega, siada, zamawia setkę, pierwszą, drugą trzecią, itd. już dwie butelki poszły a on chce jeszcze, zdziwiony karczmarz pyta:- Panie czemu pan tak pijesz, już trzecia butelka, no powiedz pan czemu?- Panie!!! Ja wracam styrany do domu po całym dniu pracy, wchodzę na piętro otwieram drzwi...a tam strzyga, metr półtora, szrama na pół pyska i jej z mordy ślina cieknie...
 
Top Bottom