Kawały o Wiedźminie (szczególnie - o pre-orderze):P

+
A ja mam taki dzołk apropo tych wszystkich niewiast ktore spotykamy w grze na swojej drodze ;]Wparku na ławeczce rozmawia stary juz Geralt oraz inny niemlody juz jegomośc: -Jakie hobby miał pan w młodości? - pyta jeden z nich.-Kobiety oraz polowanie.-A na co pan polował?-Na kobiety!i jeden na szybko wymyslony :Geralt po zakrapianej imprezie u Shani leje pod murem. Przechodzi obok niego kobieta i mówi: - jakie bydle! A on na to: - spokojnie trzymam go!
 
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHAAHAAHAHAHA ;DTo ze strzygą jest EKSTRA a z laniem KAPITALNE ;D ;D ;D
 
Może nie kawał ale mnie jakiś czas temu rozbawił jakiś jegomość pisząc na gg:4*3*2*6 (13-11-2007 12:52)ty wymysliles gre wiedzminJa (13-11-2007 18:53)tak ja
 
Dlaczego Azar Javed ukradł wiedźmińskie mutageny? Bo swoje zamówił pre-orderem i nie mógł się już doczekać :p....
 
Wpada Scoia`tael to domku Harena:- Vendui,masz sprzęt?Haren patrzy z zakłopotaniem i z wielkim wysiłkiem odpowiada:- pppppppppre-ooorder.... :p
 
W czasie napadu na bank w III akcie-To jest chędożony napad! Dawać kasę!-J-j- ju-już, już d-daj-j-ję!-Dalej plugawy człowieku! Bo zginiesz! -M-m-mom-m-ment...Po 15 minutach.-Dawaj wszystkie oreny! Lub żegnaj się ze swym nędznym życiem!(wyciąga broń)-J-j-j-już dałem... Proszę pomiłujcie panie!-Co! Już dałeś? Giń kłamliwy nędzniku! Towarzysze! Chodu!!!Miesiąc później na bagnach-Dzień dobry! Jestem kurierem firmy MasterFaster. Przywożę przesyłkę od bankiera. Proszę tu podpisać...
 
- Co sprawia, że EK Wiedźmina jest najbardziej pożądaną wersją wszech czasów? - Pre-order.
 
Stoi se krasnolud w slamsach w klasztornejI widzi jak Geralt zbiega po schodach po czym zatrzymuje się na ostatnim z nich na jednej nodze i z rękami typowo podkurczonymi dla jego biegu.Po pół godziny krasnolud nie wyrabia !Podchodzi do Geralta i pyta:Ej...koleś ,co ty robisz ?A Geralt na to: Aktywna Pauza :)
 
Mam takie odczucie...- Dlaczego te żarty są takie monotematyczne?- Bo ich autorzy zamówili pomysły w pre-orderze.Bez obrazy, ludzie ;)
 
-Dlaczego w grze są tylko trzy zbroje?-CDPRed zamówili u programistów 300 modeli, ale wysłano je Pre-Orederm. Reszta dojdzie później.....
 
Czemu Azar Javed zdecydował sie na atak na Kaer Morhen ?- Bał sie ze jak zamówi wiedźmińskie tajemnice pre-orderem to nie dostanie...A teraz o filmie:potwory z "Wiedźminie" są zrobione z jakiegos taniego lateksu. Dlaczego ?Cóż, moda po Matrixie.....
 
kptwlodzimierz said:
-Czemu Azar Javed zdecydował sie na atak na Kaer Morhen ?- Bał sie ze jak zamówi wiedźmińskie tajemnice pre-orderem to nie dostanie...
Byłooo....Tylko w ciut innej formie.Ludziska! Czytajcie co piszą inni! Ich kawały też są śmieszne. xD
 
Ludzieeee...powiem wam,że na PGA rozmawiałem z Andrzejem z CDP.Wiecie,że oni nie mają pojęcia o tej jeździe z pre-orderem? Jak mu te kawały opowiadałem z tego forum,to się początkowo śmiał,a potem mało nie załamał,że to tak wygląda... No ok,a teraz kawał :pNie mam pomysłu xD
 
Top Bottom