Kawały o Wiedźminie (szczególnie - o pre-orderze):P

+
Ja dowcipu nie mam, ale zrobię małe "the best of..." z tego co było. Według mnie najlepsze :)Agenor:Przychodzi Jasiu do sklepuGRAM i mówi:- Poproszę Wiedźmina.- Cały czy krojony?Elwer:Telefon do gram.pl:- Dlaczego nie doszedł mój pre-order?- Nie wiemy, ale na wszelki wypadek powiesimy elfa.Aran:gram.pl - preorder redefinedRadek: - Czemu Geralt od początku nie nosi dwóch mieczy? - Bo zamówił w pre-orderze. Srebrny doślą mu później.Rocannon:- Jaka jest idealna waga teściowej?- 200 kg - razem z ghulem.Vezemir:W parku na ławeczce rozmawia stary juz Geralt oraz inny niemlody już jegomość:- Jakie hobby miał pan w młodości? - pyta jeden z nich.- Kobiety oraz polowanie.- A na co pan polował?- Na kobiety!Psyhe:Stoi se krasnolud w slamsach w klasztornejI widzi jak Geralt zbiega po schodach po czymzatrzymuje się na ostatnim z nich na jednejnodze i z rękami typowo podkurczonymi dla jego biegu.Po pół godziny krasnolud nie wyrabia !Podchodzi do Geralta i pyta:Ej...koleś ,co ty robisz ?A Geralt na to: Aktywna Pauza
 
Moim zdaniem NR1 jest ten o mieczach.PSJeżeli nie masz kawału to po co piszesz posta?PS2(albo PSP jak kto woli)Przyganiał kocioł garnkowi..
 
Idzie jakiś facet przez las, spotkał Geralta. - Kim jesteś? - spytał wiedźmin. - Jestem starym rzemieślnikiem, który dawno nie widział swojego syna - odpowiada tamten. - Tata? - Pinokio?
 
Wymyślone na poczekaniu:- Dlaczego w grze nie ma Yennefer ani Ciri ?- Bo twórcy gry zamówili ich modele w pre - orderu :p
 
czy niektóre dzieciaki mogłyby ograniczyć wpisywanie tu swoich wypocin? bo czasami się aż żal robi.
 
hunterbarw said:
czy niektóre dzieciaki mogłyby ograniczyć wpisywanie tu swoich wypocin? bo czasami się aż żal robi.
zacznij od siebie,bo aż się żal robi...
Yarpen ma racie bo już te kawały z pre-orderem żałosne sie robią np ten który napisał Krzysztof666 ...co za dużo to niezdrowo.Up:cudooooo:p.
 
eMBeKa said:
Mówi syn do wiedźmina :)Tato chce kupęNa tozmieszany Geralt:Dobrze już kroję
Przypomina mi się scena z książki "Prawda""- Z całą pewnością nikt nie nazwię mnie despotą wasza wielebność - rzekł surowo VetinariHughon Ridcully podjął chybioną próbę poprawienia nastroju- W każdym razie nie dwukrotnie , ahaha-Słucham?- Powiedziałem ... w każdym razie nie dwukrotnie.Ahaha-Bardzo przepraszam , ale chyba nie zrozumiałem -To był , hm, taki drobny żarcik , Have...panie.-Aach.No tak.Ahaha- powiedział Vetinari.
 
YarpenZirgin said:
czy niektóre dzieciaki mogłyby ograniczyć wpisywanie tu swoich wypocin? bo czasami się aż żal robi.
Zabieraj swoje grabki i idź do innej piaskownicy ...Co mówi Geralt kiedy rozkazuje wiewiórkom wziąć na muszkę uciekającego , złego księcia Tarda?-Musz Tarda!
 
- Dlaczego gra ładuje się podczas wejścia do każdej lokacji. - Dlatego, że twórcy zamówili wnętrza w pre-orderze i czekając postanowili udawać, że gra się ładuje, a pre - order sobie dochodzi.
 
Blizari z Rivii, Geralt of Rivia: żal. pl .......
czy niektóre dzieciaki mogłyby ograniczyć wpisywanie tu swoich wypocin? bo czasami się aż żal robi.
większy komentarz chyba zbędny....
 
oktoffel said:
Blizari z Rivii, Geralt of Rivia: żal. pl .......
czy niektóre dzieciaki mogłyby ograniczyć wpisywanie tu swoich wypocin? bo czasami się aż żal robi.
większy komentarz chyba zbędny....
Daj się dzieciakom wykazać, niech przez chwilę poczują się wyjątkowe ;) Zresztą każdy może się tu pochwalić swoimi wypocinami choćby były pokroju:-Idzie Chopin i Bach! Bo wiedźmin mu zrobił ciach... ;)
oktoffel said:
zazdrościsz.
A przy tym to się akurat uśmiałem jak mało kiedy :D
 
Top Bottom