Kawały o Wiedźminie (szczególnie - o pre-orderze):P

+
Siedzi sobie Yennefer z Ciri na moście i mówi do niej - ach szkoda, że zamówili nas w pre-orderze wraz z Nilfgardem.- No, szkoda. - mówi Ciri.- Ty to masz farta. O tobie wspominają przynajmniej raz w grze a o mnie ani razu.- O tobie powiedzą w dodatku. Jak doślą te myśli Geralta, które zamówili w pre - orderzeAlbo:Dlaczego Geralt stracił pamięć?On jej nie stracił tylko miał ją zamówioną w pre-orderze
 
GeraltofRivia said:
Siedzi sobie Yennefer z Ciri na moście i mówi do niej - ach szkoda, że zamówili nas w pre-orderze wraz z Nilfgardem.- No, szkoda. - mówi Ciri.- Ty to masz farta. O tobie wspominają przynajmniej raz w grze a o mnie ani razu.- O tobie powiedzą w dodatku. Jak doślą te myśli Geralta, które zamówili w pre - orderzeAlbo:Dlaczego Geralt stracił pamięć?On jej nie stracił tylko miał ją zamówioną w pre-orderze
No niezłe te dowcipy, ubaw po pachy. Długo nad nimi myślałeś? A może rozum masz zamówiony w pre-orderze?
GeraltofRivia said:
Wymyśliłem genialny kawał!- Wiedźmin, ee... Pre-order...A, dupa... Fałszywy alarm.
jaki fałszywy! genialny joke! pre-order! haha! ;)
 
Ta... moj post to był pastisz na te tragiczne dowcipy o pre-orderze. I wszystkie inne, prócz tego o Wiedźminie i autopauzie ;DEdit ( do tego na dole :D ): Wiem, że Ty rozumiesz, ale Genesis ma czasem problemy, a jeżeli nie ma, to lubi się czepiać. Dlatego tez wolałem to zaznaczyć ;).
 
Geralt tnie z Zoltanem w karty. Nagle Wyrzuca na stół kartę z gołą Addą. Chwila konsternacji.- Królowa? - pyta Zoltan.- O przepraszam, zła talia.Ot tak sobie wymyśliłem :)
 
Geralt Maciarewicz?
Znalezione na:http://www.joemonster.org/art/8723/Daj-drugie-zycie-polskiemu-banknotowi-wyniki-konkursu
 
Fotomontaż genialny! Jakiej powagi i majestatu dodała Geraltowi wymyślna broda :D
Micha said:
Geralt tnie z Zoltanem w karty. Nagle Wyrzuca na stół kartę z gołą Addą. Chwila konsternacji.- Królowa? - pyta Zoltan.- O przepraszam, zła talia.Ot tak sobie wymyśliłem :)
To jest piękne ;D no i w końcu jakaś odmiana. Panowie, skoroście tacy zdolni, to weźcie coś jeszcze dodajcie innego niż o pre-orderach, hm? Dobrze się was czyta :beer:
 
GeraltofRivia said:
GeraltofRivia said:
Blizari z Rivii, Geralt of Rivia: żal. pl .......
czy niektóre dzieciaki mogłyby ograniczyć wpisywanie tu swoich wypocin? bo czasami się aż żal robi.
większy komentarz chyba zbędny....
zazdrościsz.
nooooo stary.....kurde przejrzałeś mnie.....
GeraltofRivia said:
GeraltofRivia said:
GeraltofRivia said:
Blizari z Rivii, Geralt of Rivia: żal. pl .......
czy niektóre dzieciaki mogłyby ograniczyć wpisywanie tu swoich wypocin? bo czasami się aż żal robi.
większy komentarz chyba zbędny....
Masz coś do Rivów bucu?! :D
On jest z zakonu. Tępi Rivów. :)
a właśnie że nie !!! :D byłem za Wiewiórami :D
 
Sum! Mistrzowskie z tym banknotem! Po prostu piękne! Tak pewnie Geralt wyglądał po tygodniu u driad po przewrocie na Thanedd :D
 
Heh, widzę że powstają nowe kawały związane z wiedźminem i fajnie. Bardzo zabawne swoją drogą. Te, które powstawały przy okazji pre-orderów straciły, już troszkę swojej mocy. Wtedy był odpowiedni czas na nie, miały swój cel (przynajmniej ja tak to odbierałem i w ten sposób myślałem o tym), teraz nawiązywanie do sytuacji z pre-orderem wychodzi mało komicznie i jest naciągane. Te nowe dowcipy, również mają swoje odbicie w swoim czasie. Wcześniej by ich nie mogło być, bo były by dziwnie/inaczej odbierane. Pewnie przez to. że wiedźmin odniósł taki sukces te nowe kawały utrzymają się na dłużej, w szczególności dzięki tym graczom, którzy mogą nie znać tamtych zajść związanych z pre-orderem. Dzięki tym starszym dowcipom przynajmniej możemy zabawnie wspominać tamte czasy. Zastanawiając się, czy nowe dowcipy dotyczące pre-orderów mają jeszcze szanse stać się zabawne, hmm, pewnie przy następnej grze, ale może cdp/gram.pl nie dadzą nam już takiej szansy ;)Tymczasem cieszę się, że powstają nowe zabawne obrazki, dowcipy, które pokazują to wszystko pod innym kontem :)Ot sentymentalna uwaga mi się nasunęła.
 
Po zabiciu strzygi wiedźmin długo sie niezastanawiajac zabrał ścierwo do McDonalda podszedł do lady i rzucił na nią kota, wszyscy osłupieli , a on powiedział "To juz ostania jaką wam przynosze " po czym uciekłDlaczego Wiedźmin nie skacze?Bo nie może przykucnąć do wybicia.Wiedźmin - Szukam "czarnych"Baranina - Masz coś do czarnych!?Wiedźmin - Nie, nawet bym sobie jednego kupił
 
Gradjusz said:
Po zabiciu strzygi wiedźmin długo sie niezastanawiajac zabrał ścierwo do McDonalda podszedł do lady i rzucił na nią kota, wszyscy osłupieli , a on powiedział "To juz ostania jaką wam przynosze " po czym uciekłDlaczego Wiedźmin nie skacze?Bo nie może przykucnąć do wybicia.Wiedźmin - Szukam "czarnych"Baranina - Masz coś do czarnych!?Wiedźmin - Nie, nawet bym sobie jednego kupił
Inni też czytają Basha ;)
 
Gradjusz said:
Po zabiciu strzygi wiedźmin długo sie niezastanawiajac zabrał ścierwo do McDonalda podszedł do lady i rzucił na nią kota, wszyscy osłupieli , a on powiedział "To juz ostania jaką wam przynosze " po czym uciekł
K-O-T-AJak przeróbki, to nie tylko kilka słów, a całość.BTWMam reeeefleeeks.
 
Top Bottom