Keira Metz

+
@kubolmem @Esterhazy
Jeśli zupełnie olejemy ją i jej questa, to również skończy na placu głównym w Novigradzie. Informacja zasłyszana od znajomego i osobiście jej nie potwierdzę (jakoś ciężko mi się zdobyć na kolejną grę, tylko po to, żeby z premedytacją ominąć jakiegoś questa :p ), ale wydaje mi się to prawdopodobne i logiczne
 
na pewno to zrobiłeś? (zabrałeś notatki)
na końcu jeśli przekonasz ją do wyboru KM jako kryjówki masz 2 opcje, albo zostawić jej te notatki albo zwrócić uwagę że ma je oddać bo jeszcze zrobi coś głupiego. w obu przypadkach Keira i tak ląduje w KM ale w sumie nie wiem czy w obu wymyśla lek bo skończyłem grę tylko z 1 opcją dialogową(tj. zostawiłem jej notatki)
czy ktoś może się wypowiedzieć jak się ma sprawa w wersji 2 czyli z zabraniem notatek?

Ja zabrałem notatki, a i tak miałem info, że wynalazła lek. Ale ten przerywnik miałem po zainstalowaniu łatki 1.07 więc może to kolejny błąd wygenerowany przez to cudo poprawkowe.
 
Dobra, kwestia Keiry nie została u mnie wyjaśniona wizualnie, znaczy nie widziałem jej, ale usłyszałem od Triss, że ostatni raz widziano ją w Velen.
 
Top Bottom