Kejran i pułapka

+
Kejran i pułapka

Podczas skradania się po rezydencji Loredo możemy ukraść część pułapki na Kejrana. Chce się zapytać w jaki sposób ją wykorzystać podczas walki z nim ?
 

borias

Forum veteran
Podczas walki oznaczone będzie miejsce, gdzie ją możesz postawić. "Zatrzaśnie się" w niej jedna z macek Kejrana.
 
A po skonstruowaniu, możesz jej użyć zamiast Yrden podczas walki. Pułapka jest na tyle silna, że od razu odcina mackę i Geralt nie musi jej dodatkowo okładać mieczem.
 
GazMoet said:
A po skonstruowaniu, możesz jej użyć zamiast Yrden podczas walki. Pułapka jest na tyle silna, że od razu odcina mackę i Geralt nie musi jej dodatkowo okładać mieczem.
Ta informacja przyda mi się podczas przechodzenia Wieśka na Nagłej Śmierci. Z Kejranem lepiej obcować jak najkrócej...
 
To przy kolejnym razie skorzystam. Jakoś mi się nie chce przechodzić gry 4 raz ale jak bym usiadł już do niej to bym chyba do wieczora nie odszedł.
 
Obiło mi się o uszy, że istnieje możliwość nie zabijania Kejrana i wtedy są większe korzyści.
Jest to możliwe?
 
Jak już o Kejranie mowa, to mam taki problem.

Odcinam cztery macki, wskakuje na Kejrana zeskakuję, most się na niego wali, a on nadal żyje i rzuca we mnie głazami.
Teraz pytanie, co dalej? Nie jestem pewny czy tak ma być w fabule? Czy po zawaleniu się mostu Kejran nie powinien paść martwy?
 
Trzeba na ten przygniatający potwora kawałek mostu wbiec i biec do góry. Jak dobiegniesz to Geralt efektownie Kejrana dobije.
 
pamiętam kiedy była prezentacja ponad rok temu Tomek Gop mówił że Kejrana nie będzie trzeba było przygnieść mostem to był jeden z 2 wyborów. szkoda że nie ma tego 2 wyboru w finalnej wersji.
 
Top Bottom