Kiedy GOG Galaxy po polsku + osiągnięcia W3 z polskimi opisami

+
Kiedy GOG Galaxy po polsku + osiągnięcia W3 z polskimi opisami

Cześć,

długo myślałem, czy zaczynać tutaj ten temat. Jednak wiąże się*on bezpośrednio z Wiedźminem 3, więc chyba jest to odpowiednie miejsce. GOG Galaxy jest co prawda jeszcze w wersji beta, jest co chwilę poprawiany, ale zdecydowanie warto przetłumaczyć go na język polski. Według mnie takie zachowanie to brak liczenia się z polskimi graczami, którzy kupując grę w pudełku w sklepie, aktywują ją na GOG, którzy kupując wersję cyfrową (poza Steam), aktywują ją na GOG.

Język polski to powinien być Wasz ukłon w naszą stronę, za dobrą sprzedaż (jak przewiduję).

Dodatkowo warto by przetłumaczyć opisy osiągnięć z W3 na język polski. Nie chodzi tu o to, że ktoś ma się*uczyć*angielskiego, bo mu się w życiu przyda. Chodzi o to, by uszanować nasz ojczysty język.

Proszę o ewentualne głosy poparcia tutaj w temacie. Może dzięki naszemu odzewowi GOG zdobędzie polski język.
 
Mi też się wydaje że powinien być/było by miło gdyby GoG był w naszym języku, co prawda w opcjach można zmienić na polski ale ogranicza się to tylko że czas gry jest podany w naszym języku ale mam nadzieje że doczekamy się w pełni spolszczonego interfejsu i osiągnięć.
 
W sumie dziwne, że od razu nie było wersji polskiej. No ale cóż :comeatmebro: Wersja polska pewnie ukaże się na dniach, a przynajmniej mam taką nadzieję :hmm:
 
To żadna nowość gog zawsze miał problemy z polskim językiem sprzedaje stare i nowe gry które mają polski jezyk w opcjach ale i tak sprzedają tylko angielskie wersje nie wiem czym to jest spowodowane ale może kiedyś się to zmieni.
 
Trochę wykop ale co z tym GOG Galaxy ?
Steam, Origin, Uplay są w naszym rodzimym języku a platforma stworzona przez Polaków nadal nie jest. Czyżby twórcy wstydzili się swojego pochodzenia ?
 
Galaxy wciąż jest w wersji beta. Gdy będzie wydanie oficjalne to na pewno pojawi się też język polski. Bez obaw
 
Po pierwsze, to GOG nie jest polski. Po drugie: RED-zi nie mają nic wspólnego z GOG-iem. Po trzy: tak, również chętnie zobaczyłbym Galaxy po polsku, ale to kwestia przyzwyczajenia, więc nie jest to pierwsza rzecz, na którą czekam jeżeli chodzi o Galaxy. Po czwarte: RED-zi nic nie są nam winni za dobrą sprzedaż ich produktu.

Jak widać beta nie dla Polaków !!!??? Co to w ogóle za tłumaczenie, że beta ?
To teraz mnie rozbawiłeś. Idąc tym tropem beta jest tylko dla tych kilku wybranych nacji, którzy mają swój ojczysty język w tej aplikacji. Szkoda, że jeszcze nie ma blokady regionalnej, wtedy już w ogóle Galaxy byłby antypolski.
 
Last edited:
To znaczy że jest to wersja w trakcie rozwoju i na razie są ważniejsze rzeczy do zrobienia niż tłumaczenie na inne języki. Robi się najbardziej uniwersalne wersje, a gdy projekt jest gotowy i ma dodane wszystkie funkcjonalności można zacząć tłumaczyć na pozostałe mniej popularne języki.
 
GOG może i należy do grupy kapitałowej, ale nie oznacza to od razu, że jest polski, bo nie jest.

To, że GOG Limited zarejestrowany jest na Cyprze, nie czyni go firmą zagraniczną.
I tak podają, że siedziba główna jest w Polsce, pod tym samym adresem co CDPR i GOG Poland.
 
Cześć,

długo myślałem, czy zaczynać tutaj ten temat. Jednak wiąże się*on bezpośrednio z Wiedźminem 3, więc chyba jest to odpowiednie miejsce. GOG Galaxy jest co prawda jeszcze w wersji beta, jest co chwilę poprawiany, ale zdecydowanie warto przetłumaczyć go na język polski.
(...)
Język polski to powinien być Wasz ukłon .........
Chodzi o to, by uszanować nasz ojczysty język.
(...)
Proszę o ewentualne głosy poparcia tutaj w temacie. Może dzięki naszemu odzewowi GOG zdobędzie polski język.

Jestem także za ! jak pewnie większość graczy. Nie oczekuję ukłonów bo uważam, że to żadna łaska ale ........nasz odzew nic nie da.
To taka przypadłość/choroba polskich biznesmenów. Tylko, że tej choroby tak łatwo się nie leczy a już na pewno nie odezwami. Objęci tym wirusem muszą uleczyć się sami a najważniejsza jest własna wola.

Jak już jakiś sukces, jak już jakaś wielocyfrowa kwota w obcej walucie na koncie to jak tu się przyznać skąd się jest i jaki jest twój język. Trzeba być europejczykiem , TAKA narodowość to obciach.
Nie liczył bym na GOGa po polsku. Prędzej po chińsku bo to ogromny rynek. GOG nie jest 'polski' od wczoraj . Były całe lata by naprawić to "niedopatrzenie" skoro to się nie zdarzyło .............

Zresztą co tu gadać po próżnicy . Choroba postępuje http://witcher3map.com/
Wybór języka ? A i owszem ale nie dla psa kiełbasa.
https://crowdin.com/project/witcher3map
Source language: English
 
Last edited:
Ta mapa nie jest dziełem CDP Red, tylko indywidualna praca jednego z fanów - jak widać ktoś pomaga mu przygotowywać inne wersje językowe w tym PL
 
To znaczy że jest to wersja w trakcie rozwoju i na razie są ważniejsze rzeczy do zrobienia niż tłumaczenie na inne języki. Robi się najbardziej uniwersalne wersje, a gdy projekt jest gotowy i ma dodane wszystkie funkcjonalności można zacząć tłumaczyć na pozostałe mniej popularne języki.
Bla bla bla bla - tyle odnośnie tłumaczeń, że beta.
 
Top Bottom