Kiedy patch 1.12 ?

+
Status
Not open for further replies.
Kiedy patch 1.12 ?

Ostatnio z forum (zarówno polskiego jak i angielskiego) zniknął pan Marcin Momot, na Twitterze też mało ćwierka (Fallout 4? ;-) ) i mimo aktywności innych członków ekipy RED-ów, umarły informacje o nowym patchu... Wiem, że nad nim pracujecie i że będzie "wkrótce", ale ostatnio, jakoś Wasz kontakt ze społecznością trochę zamiera. Może przesadzam, ale na pewno brakuje mi Marcina, który dzięki swojej "literkowej charyzmie" i wstawkom typu: "widziałem roboczą wersje zmian nowego patcha - jest imponująca", albo gdy kogoś denerwował jakiś "glicz" uspokajał - "wiemy o tym, naprawimy to w następnym patchu", potrafił jakoś zaspokoić ciekawość graczy i dać im do zrozumienia, ze prace nad nowym patchem trwają. Od czasu wyjścia 1.11 cisza... Marcin - wracaj!

A tak ogólnie to mam taką refleksję - nie róbcie już rewolucyjnych ogromnych patchów (takich jak np. 1.10), tylko poprawiajcie grę mniejszymi łatkami i bardziej na bieżąco... Nie zrozumcie mnie źle, chwałą Wam za to, że ciągle pracujecie i wspieracie Waszą produkcję, ale z obserwacji widzę, że duże patche razem z setkami poprawek i ulepszeń tworzą też nowe mniejsze błędy, co czasem może zdenerwować niektórych niecierpliwych graczy. W oczekiwaniu na nowego dużego patcha taki mały błąd może zniechęcić do gry, a już na pewno popsuć jej niesamowity klimat...

A tak już na koniec jako, że to mój pierwszy post na tym forum, chciałem Wam bardzo podziękować za wszystkie trzy części gry. Ukończyłem każdą z nich, a Wiedźmin 3 - Dziki Gon jest pierwszą grą (a trochę się w życiu nagrałem), którą przeszedłem dwa razy pod rząd za każdym razem rozwiązując chyba wszystkie zadania i zaglądając pod prawie każdy znak zapytania... Nie żałuję ani jednej godziny w świecie Wiedźmina.

Pozdrawiam i czekam na Cyberpunka
 
Wczoraj wieczorem na Twitterze, odpowiadając na pytanie jednego z fanów gry, Marcin napisał, że wydanie patcha 1.12 jest zaplanowane na grudzień. Niby nic, ale jednak cieszy. takie małe info. :)
 
Zapewne jak sama nazwa patch'a wskazuje, wyjdzie on 1.12 - czyli pierwszego grudnia ;)

No i nic z tego. Redzi powiem wam, że żaden bug nie zniechęcił mnie do gry jak brak pochew na miecze u wiedźminów. Po prostu wyłączam grę po samouczku. Tak długi okres na następny patch usprawiedliwi tylko to jeśli on wyjdzie naprawiając wszystkie bugi i nie robiąc nowych jak do tej pory miał w zwyczaju każdy jeden patch, a raczej nie ma podstaw by mieć na to nadzieję.
 
Ja również zarzuciłem ponowną grę - będąc w Białym Sadzie. Nie chcę natknąć się na szereg błędów (których nie było w 1.08 i wcześniejszych). Serca mam jeszcze nietknięte również ze względu na zgłaszane błędy. Jeszcze trochę, a z rozgrywką zdecyduję się poczekać do premiery drugiego dodatku, która pewnie również będzie poprzedzona stosownym patchem (oby skutecznym).
 
dziwne ja grałem pierwszy raz od wersji 1.02 do wersji 1.05 potem na 1.08 potem sam dodatek na wersji 1.10 i 1.11 i teraz gram od nowa na NG+ na 1.11 i nie mam żadnych błędów
 
Ja również zarzuciłem ponowną grę - będąc w Białym Sadzie. Nie chcę natknąć się na szereg błędów (których nie było w 1.08 i wcześniejszych). Serca mam jeszcze nietknięte również ze względu na zgłaszane błędy. Jeszcze trochę, a z rozgrywką zdecyduję się poczekać do premiery drugiego dodatku, która pewnie również będzie poprzedzona stosownym patchem (oby skutecznym).

Ja również nie zainstalowałem 1.10. Pierwsze przejście gry zacząłem na 1.05, skończyłem na 1.08, zatrzymując się na jakieś 2-3 tyg w oczekiwaniu na skrzynkę na przedmioty, która była w 1.07. Drugi raz, grę przeszedłem w całości na 1.08, bojąc się instalować 1.10, głownie przez lekturę tego forum. 1.11 nie zainstalowałem przez brak pochew na wiedźmińskie miecze, jakiś czas później wyszedł mod, który to naprawia, ale wtedy byłem już pod sam koniec fabuły i stwierdziłem, że poczekam na 1.12. Serca z kamienia też u mnie leżą zafoliowane na półce i czekają na 1.12 i na święta kiedy będę miał więcej czasu. Strasznie się cieszę, że jeszcze tyle gry w Wiedźmina przede mną. Na dodatek wczoraj na Twitterze, Marcin napisał, że Krew i Wino wygląda imponująco i ze kierowali się wieloma wskazówkami społeczności tworząc ten dodatek... A ludzie mieli naprawdę fajne pomysły.

Aktualnie chcę ukończyć F4, co jeśli wziąć pod uwagę moje zamiłowanie do zaglądania w każda dziurę kosztem odwlekania głównych wątków, trochę mi się przedłuża (ale na pewno nie będę przechodził tej gry drugi raz pod rząd tak jak W3). Asasyni tez czekają w folii na półce, Pillars of Eternity, to również lektura obowiązkowa dla mnie, ale ciągle nawet nie rozpoczęta. Ech... Serce wciąż młode i ciągle by grało, ale głowa ciągle w pracy i codzienności... :(
 
Też bym się chętnie dowiedział jakie zmiany będą? Najbardziej mnie interesuje czy dodadzą nowe sloty na umiejki bo mi się nawet levelować nie chce.
 
pacz 1.12

wlasnie sie dowiedzialem, ze wiesiek bedzie mial jet packa i ath vision po nowym paczu ! ponadto bedzie wyposazony w nielegalne kopyto, ktore dostarczy mu plotka ... a moze to tylko plotka ...
 
A tak swoją drogą fajnie by było zobaczyć łatkę jeszcze przed świętami. Na razie jest niepokojąco cicho w tym temacie.

Zapewniam Was, że jak tylko będziemy mieli jakieś informacje, którymi możemy się podzielić, poinformujemy Was o tym.
 
Chciałem ,sobie jeszcze kupić wersje pudełkową gry ,bo warto bo dużo promocji ostatnio,ale chyba nie ma sensu bo wydanie nadal stare,a poprawki nie wiadomo kiedy. I z tego co słyszałem od ludzi w naprawianiu nie ma za bardzo czasu,ponoć jest coś ważniejszego za pewne nowy dodatek na przyszły rok co już będzie i tak już przełożony.I pewnie żeby nie było drugiej wtopy pracy jest więcej nad dodatkiem jak nad poprawkami.
 
Chciałem ,sobie jeszcze kupić wersje pudełkową gry.....

Dzięki umieszczeniu interpunkcji w pierwszym zdaniu, miałem 100% zrozumienia podczas czytania jego treści. W kolejnych dwóch zdaniach wcięło interpunkcję i musiałem czytać powoli trzy razy aby odszyfrować treść.
 
Albo tylko Twój trolling :harhar: ...

Widze kolego, ze nie rozrozniasz trollingu ( jak zwal tak zwal ) od poczucia humoru ;) bywaj
 
Dzięki umieszczeniu interpunkcji w pierwszym zdaniu, miałem 100% zrozumienia podczas czytania jego treści. W kolejnych dwóch zdaniach wcięło interpunkcję i musiałem czytać powoli trzy razy aby odszyfrować treść.

Nie wiem o co Tobie chodzi kolego ? Albo masz problemy z czytaniem bo idzie to normalnie przeczytać.
Lub brak Tobie zajęcia,że o byle co się czepiasz.
 
Krótka piłka - będzie w grudniu, czy bez szans ?

Początkowo (bodajże na GOLu) była informacja, iż nowy patch oznaczony numerem 1.12 pojawi się w grudniu, acz brak jakichkolwiek dodatkowych informacji względem daty premiery i tego, co miałby poprawić.

Zatem ja bym raczej uderzał, że jeszcze w grudniu go ujrzymy, bądź co bądź- REDom zostało sporo błędów do naprawienia.
 
Początkowo (bodajże na GOLu) była informacja, iż nowy patch oznaczony numerem 1.12 pojawi się w grudniu

Prawda, była taka informacja na GOL-u, ale wiedzieli o tym z Twittera, gdzie Pan Marcin Momot obwieścił to na swoim profilu, a jako, że odezwał się również w tym temacie, postanowiłem zapytać u źródła. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom