Kiedy patch 1.12 ?

+
Status
Not open for further replies.
Mam nadzieję, że dzięki temu unikniecie wpadek jakie wystąpiły w łatkach 1.10 i 1.11

Ha Ha Ha Ha Ha Ha :D :D :D :D :D :D
Kocham Wiedźmina, to jedna z moich ulubionych gier, lecz nie oszukujmy się, Redzi nie połatają go nawet przy patchu 2.0, a przy 2.1 okaże się, że nie można wykonać pierwszej misji, wybacz, takie realia :D
 
No dociąga, jednak to nie patch, a raczej pewnie malutki fix/przygotowanie pod patcha, czy coś.
Wielu osobom nie uruchamia się po tym W3, czytałem już na grupach.
Mi jednak wszystko śmiga, a mam nawalone modów, niedawno aktualizowane stery etc...
 
No dociąga, jednak to nie patch, a raczej pewnie malutki fix/przygotowanie pod patcha, czy coś.
Wielu osobom nie uruchamia się po tym W3, czytałem już na grupach.
Mi jednak wszystko śmiga, a mam nawalone modów, niedawno aktualizowane stery etc...

U mnie właśnie gra zrobiła kuku i nie chce się odpalić. Ale nie grałem od długiego czasu więc spokojnie czekam na łatkę
 
Od dociągnięcia tych 3MB gdy próbuje wczytać jakikolwiek zapis czy rozpocząć nową grę, gra się zawiesza i wyłącza. Reinstalacja nie pomogła.
 
To już nie jest śmieszne zaraz się okaże, że będzie poprawka przed kolejnym dodatkiem, bo to po nowym roku, a na lutego się śpieszą.
Typowe złodziejstwo kupiłem wersje pudełkową dla siebie i komuś na prezent i co teraz mam czekać nie wiadomo ile by sobie pograć normalnie.
Ładnie tak od ludzi zdzierać kasę na takich błędach jak teraz są gra powinna w takim stanie kosztować góra 10 zł, a nie ponad 100 zł ,i na pewno nie była by to gra roku.
Do tego teraz mi jakieś badziewie z tego śmiesznego GOG pobierze i nawet sobie nie pogram ,śmiechu warte to jest jak ten GOG.
Mało tego pisało na GOG, że mogę sprawdzić zawartość klucz i nie będzie aktywowane a tutaj od razu na pocztę przyszło, a jest aktywowane i można dodatkowe zawartości i grę pobrać.
Szkoda, że nie ma możliwości przeniesienia tego na Steam ,bo tam jest wszystko w miarę normalnie.
 
Last edited:
To już nie jest śmieszne zaraz się okaże, że będzie poprawka przed kolejnym dodatkiem, bo to po nowym roku, a na lutego się śpieszą.
Typowe złodziejstwo kupiłem wersje pudełkową dla siebie i komuś na prezent i co teraz mam czekać nie wiadomo ile by sobie pograć normalnie.
Ładnie tak od ludzi zdzierać kasę na takich błędach jak teraz są gra powinna w takim stanie kosztować góra 10 zł, a nie ponad 100 zł ,i na pewno nie była by to gra roku.
Do tego teraz mi jakieś badziewie z tego śmiesznego GOG pobierze i nawet sobie nie pogram ,śmiechu warte to jest jak ten GOG.
Mało tego pisało na GOG, że mogę sprawdzić zawartość klucz i nie będzie aktywowane a tutaj od razu na pocztę przyszło, a jest aktywowane i można dodatkowe zawartości i grę pobrać.
Szkoda, że nie ma możliwości przeniesienia tego na Steam ,bo tam jest wszystko w miarę normalnie.

Myślę, że bardzo mocno się zapędzasz, oskarżając CDPRED o złodziejstwo. Na obecnych patchu da się grać całkowicie normalnie i bez problemów uniemożliwiających ukończenie gry. Proces łatania gry to całkowicie normalna sprawa, nie ma takiej gry na świecie, która by się nie doczekała jakichś poprawek. Idąc twoim tokiem myślenia należałoby o złodziejstwo oskarżyć wszystkie studia i wszystkich twórców na świecie. I przydałoby się bardziej przykładać do tego co się pisze, bo przyznam szczerze, że nie mam pojęcia o co ci chodzi w pierwszym zdaniu...
 
Myślę, że bardzo mocno się zapędzasz, oskarżając CDPRED o złodziejstwo. Na obecnych patchu da się grać całkowicie normalnie i bez problemów uniemożliwiających ukończenie gry. Proces łatania gry to całkowicie normalna sprawa, nie ma takiej gry na świecie, która by się nie doczekała jakichś poprawek. Idąc twoim tokiem myślenia należałoby o złodziejstwo oskarżyć wszystkie studia i wszystkich twórców na świecie. I przydałoby się bardziej przykładać do tego co się pisze, bo przyznam szczerze, że nie mam pojęcia o co ci chodzi w pierwszym zdaniu...

O to chodzi, że miało być w grudniu popołudniu jak nie wiesz, a tu już po nowym roku, a nowy rok jest długi i daty nawet nie podano jak działa dobrze jak połowa nawet gry nie może uruchomić i piszę to co myślę i nie będę lizał tyłka nikomu,i żadnej firmie i może być to inna gra, bo prawda jest inna.To ty chyba mało grałeś jak nie widziałeś gier co nie było nic do poprawek,a było dużo takich jak i na komputerach czy konsolach nawet gry w latach 80 - 90 robioną 1000 razy lepiej i się do tego bardziej przykładali .A teraz byle zrobić na czas i skasować jak najwięcej.
 
Last edited:
O to chodzi, że miało być w grudniu popołudniu jak nie wiesz, a tu już po nowym roku, a nowy rok jest długi i daty nawet nie podano jak działa dobrze jak połowa nawet gry nie może uruchomić i piszę to co myślę i nie będę lizał tyłka nikomu,i żadnej firmie i może być to inna gra, bo prawda jest inna.

Eee...większości, która postanowiła poszukać rozwiązania- już wszystko się uruchamia...
A Ty jesteś jedynie....zabawny :D

Serio, chłopcze, rozumiemy Twoją frustrację, jednakże zważ, że złe oceny w gimnazjum, to nie powód do wylewania swojej złości na innych.
Jak napisał @Yakin - każda gra jest łatana, czasami wychodzą komplikacje, acz już wczoraj dość szybko im zaradzono... ;)
 
Eee...większości, która postanowiła poszukać rozwiązania- już wszystko się uruchamia...
A Ty jesteś jedynie....zabawny :D

Dzięki, że mnie wyręczyłeś, bo osobiście nie widzę tu dalszego pola do dyskusji :). Jak ktoś chce się żalić na coś co nie istnieje, to proszę bardzo.
 
Jak ktoś chce się żalić na coś co nie istnieje, to proszę bardzo.

Zważ na logikę jego wypowiedzi, a raczej jej brak, przecież dzieciak miał ewidentnie problem natury "coś nie działa, więc nienawidzę świata."

To najgorsza i najbardziej przerażająca informacja od czasu kiedy dowiedziałem się, że Mikołaj nie istnieje
@Vistula77, mam coś jeszcze, z zajączkiem wielkanocnym też Cię okłamywali.... :|
 
Eee...większości, która postanowiła poszukać rozwiązania- już wszystko się uruchamia...
A Ty jesteś jedynie....zabawny :D

Serio, chłopcze, rozumiemy Twoją frustrację, jednakże zważ, że złe oceny w gimnazjum, to nie powód do wylewania swojej złości na innych.
Jak napisał @Yakin - każda gra jest łatana, czasami wychodzą komplikacje, acz już wczoraj dość szybko im zaradzono... ;)

W jakim gimnazjum ? haha... , i na pewno tak jak napisałem tyłka lizać nikomu nie będę bo prawda jest całkiem inna ile to będą jeszcze łatać 5 lat co poprawki to większe błędy niestety się cofają zamiast dobrze to naprawić, poprawki widać te co były co chwile to były zrobione tak na szybko byle by były.
Przechodziłem grę już kilka razy i to na najwyższym poziomie i może nie jest to denerwujące jak w połowie gry nic nie zrobię bo coś nie tak kolejne błędy lub kilka zadań nie zaliczonych bo nie idzie.
 
W jakim gimnazjum ? haha... , i na pewno tak jak napisałem tyłka lizać nikomu nie będę bo prawda jest całkiem inna ile to będą jeszcze łatać 5 lat co poprawki to większe błędy niestety się cofają zamiast dobrze to naprawić, poprawki widać te co były co chwile to były zrobione tak na szybko byle by były.
Przechodziłem grę już kilka razy i to na najwyższym poziomie i może nie jest to denerwujące jak w połowie gry nic nie zrobię bo coś nie tak kolejne błędy lub kilka zadań nie zaliczonych bo nie idzie.

A da się po polsku... Bo wyłapać jakiś sens z tego jest niemożliwością. Poza oczywiście tym, że narzekasz. Tylko nie wiadomo na co skoro grę przeszedłeś.
Polecam zapoznać się z odpowiednim punktem Regulaminu na temat pisowni http://forums.cdprojektred.com/threads/3023-Regulamin-Forum?p=1484553&viewfull=1#post1484553
 
Last edited:
A da się po polsku... Bo wyłapać jakiś sens z tego jest niemożliwością. Poza oczywiście tym, że narzekasz. Tylko nie wiadomo na co skoro grę przeszedłeś.

Bo nigdy nie przeszedłem jej bez tego by nie było jakiś większych błędów,a jak będę chciał to sobie nawet zagram jeszcze 10 razy lub więcej ,ale tak nigdy nie będzie ta gra naprawiona do końca bo podstawka gry już jest z błędami i stare bugi naprawione to powstają nowe. I jeszcze jakiej pisowni bo ja błędów nie robię i nie widzę.Widać, że już nie ma jak się czepiać o grę to czepia się czegoś innego.
 
Last edited:
@leszko...
Chłopie, jeżeli chcesz z nami dyskutować, to naucz się do cholery pisać zrozumiale.
Ja odbijam, to przerasta moją tolerancję, a nie chcę tu rzucać "lekko prowadzącymi się paniami".
 
@leszko...
Chłopie, jeżeli chcesz z nami dyskutować, to naucz się do cholery pisać zrozumiale.
Ja odbijam, to przerasta moją tolerancję, a nie chcę tu rzucać "lekko prowadzącymi się paniami".

I nie chłopcze, bo nie jestem jakimś Twoim chłopcem czy synem ,a jak nie rozumiesz to trudno, nara.
 
Panowie spokojnie po części zgadzam się z Leszko1133. Gra zużywa chyba jeszcze więcej pamięci niż wcześniej ścina mi trochę w novigradzie nawet jak ustawienia dam na najmniejsze więc coś jest na rzeczy. Owszem gra bardzo fajna i wogóle no ale te błędy naprawdę potrafią zdenerwować człowieka pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom