Kiedy patch 1.12 ?

+
Status
Not open for further replies.
Może coś w tym jest że sam klient Galaxy robi bałagan i być może większość błędów to nie wina gry, a nieszczęsnego klienta.
Większość patchy ściągałem i instalowałem z GoGa bo tam łatwiej było ściągnąć serwery nie były tak przeciążone jak przez Galaxy.
przez cały ten czas spędzony z Dzikim Gonem miałem raptem jeden wykop do widnowsa bez żandego powodu ani raportu o błedzie ( co ciekawe na wersji 1.11)
Jestem niemal pewny że większość problemów z grą stwarza sam klient, a nie kiepski patch czy sami twórcy.

Problem z kończącym się procesem witcher3.exe wynika często, kiedy używamy "sweetfx", a mianowicie jakiegoś losowego konfliktu z plikiem biblioteki dynamicznej d3d11.dll, który jest w pacce z owym SFX.
W tzw. crash raportach jest tego dużo,. Są tam takie pliki jak d3d11.dll. Pliki galaxy też biorą udział w tych "zderzeniach". Problem jest złożony i pewnie różne czenniki mogą wpłynąć na jego wystąpienie łącznie z ustawieniami w user.config, wgranymi modami, SFX itd...
Kiedy gra się wyłączy macie pliki witcher3.exe_crash w folderze "x64". Tam macie szczegółowy raport.

 

Attachments

  • crashraport.jpg
    crashraport.jpg
    212.5 KB · Views: 29
Last edited:
Zacząłem grać w W3 w dniu premiery. Skończyłem tymczasem na Sercach z Kamienia i patchu 1.11. Aktualizowałem praktycznie na bieżąco poprzez GOG Galaxy. Jeden, jedyny błąd jaki mi się przytrafił
Dokładnie tak samo. Jeśli nie jedyny, to jeden z nielicznych błędów (nie piszę o piedołowatych wg mnie bzdurach, które nie mają wpływu na przebieg rozgrywki, typu brak pochew czy grzywy) to zniknięcie podczas walki Pana Żaby. A tak - elegancko, stabilnie, bez modów.
 
Uważam że kolega mariuszpucek jest nieco w błędzie. Przeszedłem grę na wersji "premierowej" i częściowo na patchu 1.03. Gra działała niemal perfekcyjnie, na prawdę nie uświadczyłem żadnego problemu. Dopiero po kolejnych patchach błędy zaczęły się mnożyć jak szalone i tak naprawdę wszystko powyżej wersji 1.03 jest dla mnie mocno drażniące. Obecnie gram z patchem 1.11 (ze względu na wsparcie modów) i jest baaaardzo słabo, wieszające się w powietrzu przedmioty i pokonani przeciwnicy czy wariująca fizyka (podskakujące po ziemi pokonane potwory), wyłączająca się muzyka w tle, problemy z interakcją z npc, wieszanie się w teksturach, questy nie dające się ukończyć itd... mógłbym wymieniać długo.
Jednak nawiązując do zakupu preorderu, uważam że ze wszech miar była to dobra decyzja, ekipa nie pokpiła sprawy i oddała użytkownikom dobry produkt - to jak jest teraz "łatany" to moim zdaniem osobna kwestia i wierzę ze to tylko przejściowa "czkawka". Ale ciężko nie wspomnieć o tym ile godzin zabawy dostajemy za premierową cenę (ok 150zł) w porównaniu do takich tytułów jak chociażby Tomb Raider czy Batman, gdzie gra to 10-20godzin za 50euro :) gdzie np. batman był i jest nadal techniczną katastrofą.

Drogi Kubo. Poza pierwszym zdaniem potwierdziłeś wszystko to o czym napisałem w poście więc nie możesz stwierdzić że jestem nieco w błędzie. Albo nie przeczytałeś całego mojego postu albo nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Jeżeli gra działała niemal perfekcyjnie to po co wydano patcha 1.03 i kolejne gdzie naprawiono maaaasę błędów. Oczywiście gra działała lepiej lub gorzej z tą różnicą że dziś mija 7.5 miesiąca od premiery a do tego czasu powinna dawno być naprawiona. Ja rozumiem stopień skomplikowania tytułu ale ile to może jeszcze potrwać? - rok, dwa, pięć lat od ukazania się? Czy ciężko napisać tutaj na forum o przewidywanej dacie naprawienia bugów? Pozdrawiam.
 
Pewnie nikt nigdy do końca nie będzie zadowolony, więc można powiedzieć, że gra naprawiona nie będzie nigdy albo będzie naprawiana do zakończenia projektu. Od przewidywania natomiast są wróżki, wróże, jasnowidze czy jeszcze inne takie tałatajstwo. Oczywiście można napisać, że bugi zostaną naprawione jutro. Ale jeśli nie będą, to co? Znów pojawi się masa trolli albo hejterów, którzy będą wywoływać gównoburzę. Popełniono błąd, informując, że kolejny patch będzie wtedy a wtedy, nie mając pewności, że będzie. I tyle.
 
Na angielskojęzycznym forum, członek ekipy Red-ów - Burza46 - poinformował, ze patch 1.12 będzie dostępny do pobrania jeszcze dziś !!!
 
Wszystko pięknie ładnie, jakimś cudem mi się pobiera na gog galaxy (jak nigdy) tylko gdzie lista zmian które wprowadza łatka?
 
Twórcy sami nie wiedzą co zmienili ;) ...

Zobaczymy po instalacji - już oczami wyobraźni widzę jak przestają działać wszystkie mody :teeth: .
 
Na wszelki wypadek jestem off line ma GOGu... :) Jak zainstalujecie najnowszego patcha to napiszcie szybko czy STLM 2.1 działa... Bowiem essenthy pracując nad swoimi kolejnymi ambitnymi aktualizacjami STLM może nie mieć czasu na dostosowanie starej wersji do patcha 1.12...
 
Dobrze zaraz ci odpisze;D

---------- Zaktualizowano 16:38 ----------

U mnie jest 4.1 GB do pobrania co wy gadacie, że 400 mb?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom