Kiedy premiera?

+
Do osób które zapłatę rozwiązały formą przekazu pocztowego- dzwoniłam dziś do biura obsługi, konsultant odczytał mojego maila z prośbą o przedłużenie czasu oczekiwania na zapłatę, problem wynika niestety z tego, że opcja przekazu powinna być zablokowana przez cdp.pl ,a tak się nie stało przez co teraz mają problemy. Konsultant powiedział też, że jeżeli nawet anulują moje zamówienie to po tym jak dojdą do nich pieniądze zamówienie zostanie przywrócone, zapewnił także abym się nie martwiła ponieważ pieniądze nie zostaną "połknięte i zaginione w akcji".

Możliwe, że w płatnościach przekazem pocztowym są problemy związane z tą informacją: http://www.spidersweb.pl/2014/03/payu-platnosci-jednym-kliknieciem.html
 
Last edited:
@Yakin, wszyscy znajomi, których zapytałeś "Hej, a może dla odmiany zagramy w planszówkę?" odmawiali mówiąc, że ksiądz Natanek ostrzegał przed tym tworem szatana czy po prostu nie pytałeś zakładając z góry że nie będzie chętnych? :p
No właśnie. Poza tym zawsze można urobić towarzystwo. Niemniej jeśli widoki są nieciekawe, to istotnie nie ma się co rzucać na głęboką wodę. Lepiej zacząć od drobnych gier (tańszych), a dopiero później - w razie sukcesów - sięgnąć po najcięższe działa.

Pytałem, pytałem. Niestety dawna ekipa od "Magii i Miecza" jeszcze, rozjechała się po świecie, a ci którzy zostali planszówki uważają za niewarte uwagi :(. Nie do nawrócenia :(. Chociaż się nie poddam i będę nad nimi pracował :).
 
Nosz kurde PayU jest niedostępne o tej porze, nie wiem czy rano będę miał możliwość sprawdzić dane konta na które mam przelać kasę, czy nie... Mam tego powoli dosyć. Ale cdp.pl napisał chociaż, że poprzednia wpłata powinna do mnie niebawem wrócić.
 
@P ATROL jest prawie piąta rano, przestań się tym gryźć i odpocznij. Gra nikomu nie ucieknie, a problemy logistyczne zostaną wyjaśnione. Ja się bardzo zezłościłam ale konsultant mnie zapewnił że wszystko będzie ok. Zobaczysz, będzie dobrze;)
 
Spoko spoko, ja jestem w stanie, hmm, bardzo zrelaksowanym :D Tylko, że jak wróciłem do domu to po zapewnieniu o zwrocie kaski chciałem od razu ponownie zamówić grę, no ale na razie się nie da zapłacić :p
 
A PayU dla nowego zamówienia wciąż niedostępne, nosz kurka. Znów mi anulują, chociaż przynajmniej teraz nie wpłaciłem.
 
A mnie nadal zastanawia czym jest ta "wiedźmińska krowa" o której pisał szemrany wyżej. Szukałam ale nic nie znalazłam.
 
A mnie nadal zastanawia czym jest ta "wiedźmińska krowa" o której pisał szemrany wyżej. Szukałam ale nic nie znalazłam.

prawdopodobnie jest to jakaś rysowana krowa przez Trzewika, które kiedyś publikował na swoim blogu - tym razem z nawiązaniem do Wiedźmina
ale są to tylko moje domysły :/
 
A mnie nadal zastanawia czym jest ta "wiedźmińska krowa" o której pisał szemrany wyżej. Szukałam ale nic nie znalazłam.
Rysunek Trzewika, w tym wypadku autograf. Ignacy znany jest (w środowisku) z tego, że rysuje komiksowe krowy na różne okazje. To jego stary zwyczaj jeszcze z czasów studiów. Ja mam krowę na mojej kopii Robinsona Crusoe. ^_^ Tak więc wiedźmińska krowa będzie prawdopodobnie z mieczami na grzbiecie.
 
Dobra, kasę mi zwrócili, ale na cdp.pl chyba nie uda mi się zamówić :D PayU nie ma mojego banku, a próbując wybrać przelew tradycyjny wywala błąd 100 i każe skontaktować się ze sklepem w celu innego sposobu zapłaty. Tylko, że cdp.pl zapytane o to anuluje zamówienie i każe wybrać inny bank z listy. Już dwa razy zamawiałem, i mi nie wyszło, nie wiem czy ryzykować trzeci raz i spróbować wybrać przelew tradycyjny, a nuż się uda bez błędu, a mój przelew dojdzie do celu. Tylko że raz, wspieram bezpośrednio wydawcę, po drugie, nie płacę za przesyłkę, która w takim agito wynosi 17zł.
 
Ech, coraz bardziej się martwię o Dziki Gon, że CDP tego nie udźwignie skoro z planszówką sobie nie radzą, a pre orderów Dzikiego Gonu będzie na pewno więcej.
 
Ech, coraz bardziej się martwię o Dziki Gon, że CDP tego nie udźwignie skoro z planszówką sobie nie radzą, a pre orderów Dzikiego Gonu będzie na pewno więcej.

Ale jak sobie nie poradzą to będą koszulki gratis? Jak w 2011 roku i problemach z 50 mb i popiersiami? :p. Bo jeśli tak to nie wiem za co trzymać kciucki :p

A na poważnie, to w jakim sensie sobie nie radzą z planszówkami? Dostaw póki co nie było, więc na tym polu polegnąć jeszcze nie mogli. A kwestia zamawiania? No cóż ilość egzemplarzy jest pewnie mocno ograniczona, a cdp chce towar upłynnić znaczy się sprzedać, a nie czekać x dni aż ktoś się zdecyduje opłacić zamówienie czy blokować towar kolejnym klientom. OK, czas oczekiwania na zapłatę powinien być dłuższy niż 24 godziny, ale mimo wszystko rozumiem intencje przy kasowaniu nie zapłaconych zamówień.

Jedyny poważny minus to brak alternatywnych metod płatności do PayU, bo poleganie na jednym systemie zawsze jest ryzykowne, i nawet jak się coś zepsuje nie z winy z sklepu tylko z winy dostawcy metod płatności to smród trafia przede wszystkim do sklepu, a nie w dostawcę technologii.
A najbardziej poszkodowany jest klient, który nie może zrealizować zamówienia.
 
@Wallace, dzięki, nigdy nie korzystałem, a znalazłem jeden blisko siebie, jak się cdp.pl nie odezwie, nie umożliwi mi wpłaty, to jadę z paczkomatem na agito.

@maciekw ano właśnie o wybór PayU się rozchodzi, mi dwa razy ześwirował. I anulowanie zamówienia przez cdp po tym, jak przedstawiłem im dowód wpłaty, znaczy, kasa szła, tylko jeszcze nie doszła.
 
@maciekw, w taki sposób sobie nie radzą, że ludzie, którzy chcą kupić grę, nie mogą tego zrobić. Nie chciałbym mieć takiej sytuacji z Gonem, że przychodzi mi mail z prośbą o dokonanie opłaty za kolekcjonerkę, a potem podczas próby dokonania przelewu coś się pochrzani i z automatu mi zamówienie anulują i kolekcjonerka trafi do puli zapasowej. Może to dość czarny scenariusz, ale w przypadku planszówki jest właśnie coś w tym stylu.
 
Top Bottom