Kiedyś to były czasy...

+
Kiedyś to były czasy... Lepsze czy Gorsze - Któż to wie?
Ale
W książce z 1954 roku jest kartka - Polecam przeczytać to twórcom gier.

skanowanie0007.jpg


I jak książki były wydawane w tamtych czas to wszystko było przejrzyste:

skanowanie0008.jpg



Ciekaw jestem czy jakaś gra wyjdzie kiedyś? I w pudełku w środku będzie napisane:
Nakład Pierwszy premierowy Wydanie Pierwsze
Nakład 90.000 + 160 egz.
Oddano do tłoczenia ...
itd...

Mogli by tak Rededzi zrobić z Wedźminem 3 na PS5 wydanie w pudełku oczywiście.
Musi być wydanie w Pudełku z fajnymi rzeczami na PS5


To już nie te czasy, ... Polecam obejrzeć


 
Jak sprzedać 300tyś kopii gry na płycie Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsole PS5 (pre orderów w tydzień)

Po pierwsze wydanie musi być Specjalne i to w Steelbooku + jakieś ciekawe naklejki albo coś innego.
Po drugie na okładce od środka musi być napisane:

Wydanie Pierwsze.
Nakład 300tyś + 2300 egz.
Status Złoty uzyskała gra. ?
Data oddania do tłoczenia. ?
Wersja. 1.01
Cena ?
itd...
 
Kiedyś, to były takie czasy, że na tym forum można było dyskutować na tematy obyczajowe i polityczne.
Teraz już nie ma czasów.
 
Zwykle nie bawię się w grammar nazi, ale ten identycznie "wzbogacony" tytuł filmu mnie rozbawił :D



Co do "czasów" to z tego co mi wiadomo nie powinno być dzisiaj problemów ze zwróceniem gry, czy to zakupionej w sklepie czy cyfrowo. I nie potrzeba do tego błędów uniemożliwiających granie. Natomiast informacje o nakładzie nie wiem komu byłyby potrzebne :shrug:
 
Last edited:
Zwykle nie bawię się w grammar nazi, ale ten identycznie "wzbogacony" tytuł filmu mnie rozbawił :D



Co do "czasów" to z tego co mi wiadomo nie powinno być dzisiaj problemów ze zwróceniem gry, czy to zakupionej w sklepie czy cyfrowo. I nie potrzeba do tego błędów uniemożliwiających granie. Natomiast informacje o nakładzie nie wiem komu byłyby potrzebne :shrug:
Taka informacja podnoś wartości wydania pudełkowego - za kilkanaście lat takie wydanie pudełkowe by były dużo warte - dla kolekcjonerów no i sprzedaż na PS5 by była wysoka.

Wydanie Pierwsze. Zawiera:
Metalowe pudełko.
Ścieżka dźwiękowa cyfrowa kod.
Dwustronny plakat.
4 Kart z Postaciami
Nakład 300tyś + 2300 egz.
Status Złoty uzyskała gra. ?
Data oddania do tłoczenia. ?
Data Premiery. ?
Wersja. 1.01
Cena Rekomendowana: 199zł
itd...

by majkel @2022

#marketing #wiedźmin3 #PS5
 
Top Bottom