Kieł Mroku

+
Ludzie są gotowi rzucić wszystrko na hasło "Robię nową grę" tylko dla ludzi takich jak Will Wright i Peter Moulinex.
Peter Molyneux oszalał na starość, stwierdził że gracze są kretynami i gubią się kiedy da im się do ręki klawiature z więcej niż jednym klawiszem. Teraz robi dla nich gry
 
No, wszystko jedno, kto oszalał i dlaczego. Ważne, Trzeba zaprezentować jakieś zaplecze, albo przynajmniej szerszy projekt, żeby ktoś się na niego pisał.
 
Człowieku nie żebym marudził ale H'n'S to jest odłam gier RPG a gra RPG w czystej postaci to np Might and Magic lub jakaś papierowa gra Dungeons and Dragons lub Wiedźmin .A po drugie klasy są nawet ciekawe ale spróbuj opisać jakoś historię i pokazac ze coś samemu umiesz zrobić a nie ktoś przyjdzie a ty powiesz co i jak ma być zrobione. To nie firma gdzie jesteś szefem.Ludzie nim zaczną swój czas marnować chcą zobaczyć jak ktośkto chce być szefem umie coś samemu zrobić a nie inni za niego robią.
 
Kubeł wody i to zimnej na głowę jak najbardziej potrzebny. Zabieramy się za oficjalną stronę. I dzięki za wszelkie uwagi może debilnie sie zaczęło ale nie taki miałem zamiar.
 
VeleradzWyzimy said:
VeleradzWyzimy said:
Zacznijmy od tego, że ani Wiedźmin ani Diablo to nie RPG 8)
Diablo?Może.Ale Wiedźmin?Podaj może swoją definicję dla RPG.
Aaye...Pozwoliłem sobie zaczerpnąć z wikipedii:"Gra fabularna (inaczej RPG, z ang. role-playing game, często zwana grą wyobraźni, potocznie erpegiem lub rolplejem) - gra, w której gracze (od jednego do kilku) wcielają się w role fikcyjnych postaci. Cała rozgrywka toczy się w fikcyjnym świecie, istniejącym tylko w wyobraźni grających. Jej celem na ogół jest rozegranie gry według zaplanowanego scenariusza i osiągnięcie umownie określonych, lub indywidualnych celów, przy zachowaniu wybranego zestawu reguł, zwanego mechaniką gry."Lipna definicja i nie oddająca w pełni ale co tam 8)Tak czy siak - ten Kieł Pomroczny czy też Wiedźmin to nie RPG - tylko cRPG, które ma naprawdę niewiele wspólnego z RPGami.Co nie zmienia faktu, że lubię cRPG, ale RPGami ich nie nazwę w życiu.Aileen
 
Co do tego czy Wiedźmin jest grą crpg też można mieć wątpliwości. Ale to raczej zasługuje na osobny temat
 
i ja tu ostałem bana za oT i jechanie po nowych... Ech... nie ma na tym świecie sprawiedliwości.Strona w dalszym ciągu niedopracowana... Autor wciąż nie pisze o zapleczu techniczno-finansowym...Czemu to wciąż nie jest zamknięte?!
 
Już odpowiadam:Strona jest w budowie i teraz na niej się skupiamy więc jak tylko powstanie to dam znać (postaramy się jak najszybciej)W pierwotnych zamiarach była to gra planszowa więc teraz będzie trzeba ją stworzyć od początku, zapytałem tylko o ludzi chętnych do współpracy. To początek więc szkice, projekty, wstępny rys graficzny. Nad tym mam pieczę i tym się tutaj zajmuję. Może i moje pytanie was zezłościło ale nie miałem takiego zamiaru. Wyszedłem na idiotę? Raczej na pewno.Cóż, możliwe że wybrałem złe miejsce na to pytanie i za szybko. Postaram się to naprawić.
 
Firnomir said:
i ja tu ostałem bana za oT i jechanie po nowych... Ech... nie ma na tym świecie sprawiedliwości.Strona w dalszym ciągu niedopracowana... Autor wciąż nie pisze o zapleczu techniczno-finansowym...Czemu to wciąż nie jest zamknięte?!
Dostałeś bana, abyś zwrócił uwagę na swoje zachowanie. Widzę, że jednak nie dal ci on do myślenia. Był jak najbardziej zasłużony, i sprawiedliwy. Modem nie jesteś, zostaw Nam zamykanie i pozostawianie wątków.
 
Top Bottom