Kingdom Come: Deliverance

+
W sumie ciekawa sytuacja, jutro premiera a recenzji jak nie było tak nie ma... Tak samo moja EK jeszcze nawet nie została wysłana :(
 
rafal12322;n10466082 said:
Tak samo moja EK jeszcze nawet nie została wysłana :(


EK z mieczem? ;)




Nie martw się, i tak zagramy (najwcześniej) dopiero jutro w południe, a nie dziś o północy.
 
U mnie niestety też nie...

Ale kiedyś sprawić sobie średniowieczny miecz, który wisiałby na ścianie :rolleyes:.

:smile:

Eh...
 
Można już (w sumie od wczorajszej północy) zasysać grę (aczkolwiek nie uruchomimy jej przed oficjalną premierą).






Jest też całkiem ładny trailer:

 
Hm... gra (na Cry Engine) od pewnego czasu podkręcana pod konsole, a skopali optymalizację?

UPDATE

Szkoda, że pre-render (ale na silniku gry):


 
Last edited:
Pozostałe oceny są takie w kratkę :p


Większość strasznie narzeka na optymalizację i nie chodzi tu tylko o samą wersję pecetową, ponoć na wszystkich platformach optymalizacja leży i kwiczy....
 
rafal12322;n10470402 said:
Większość strasznie narzeka na optymalizację i nie chodzi tu tylko o samą wersję pecetową, ponoć na wszystkich platformach optymalizacja leży i kwiczy....

ale za to większość chwali fabułę, postacie, dialogi czyli najważniejsze rzeczy w rpg, Błędy można załatać, to drugie już nie bardzo.
 
Ważne żeby fabuła, dialogi, świat oraz mechanika rozgrywki były na poziomie, a już będzie dobrze.

W sumie jednak nie jest tak źle jak się wyciągnie średnią z ocen...
 
Początkowo miałem wielką ochotę kupić na PS4 ale ostatecznie padło na PC i jak czytam opinie na różnych portalach to dobrze zrobiłem bo na konsolach na obecną chwilę jest jeszcze gorzej...
Tytuł nie potrafi utrzymać 20 fps w trakcie większych potyczek nawet na najniższych ustawieniach graficznych przy korzystaniu z peceta z procesorem Core i5 6400 i kartą graficzną GTX 1070. Z kolei na konsolach oprócz problemów z frameratem gracze muszą się zmagać z zawieszaniem tytułu (głównie podczas ekranów loadingów) i z bugami. Problemy występują również po zainstalowaniu patcha premierowego, zajmującego ok. 23 GB.
https://www.ppe.pl/news/56463/kingdo...-przygody.html

Teraz tylko czekać aż załatają i można pykać o ile mi ją w końcu wyślą.....
 
Last edited:
Mario666;n10471022 said:
(...) jest możliwość wyłączenia widoku z perspektywy bohatera?


Nie ma.
Gra była pod ten widok robiona (mi to osobiście nie przeszkadza, a nawet, gra RPG - z tej perspektywy - wywołuje miłe wspomnienia związanez Dark Messiah of Might and Magic, chociaż z wymienionym tytułem nie ma nic wspólnego :p ).


Ale może kiedyś mody...
 
Last edited:
http://gamegpu.com/action-/-fps-/-tp...e-test-gpu-cpu

Patrząc na wydajność i optymalizacje, widać w zasadzie typową charakterystyke działania CryEngine, duzo zalezy jesli idzie o wydajność od samego CPU.
Niedziwią mnie wcale narzekania gry-online na optymalizacje skoro grali na blizej nie określonym I5 z 970 GTX.

Widać procesor robi róznice, gra bardzo lubi wiele wątków, i rdzeni, widać wyrazną róznice w ywdajności między i5 a i7, rewelacyjnie wypadają Ryzeny 1600 i wyżej, gra widać jeśli idzie o procesor umie wykorzystac wydajność wiielowątkową.
 
__-__MOORWEN__-__;n10470642 said:
ale za to większość chwali fabułę, postacie, dialogi czyli najważniejsze rzeczy w rpg, Błędy można załatać, to drugie już nie bardzo.
Dlatego nawet się cieszę, że nie mogę zagrać (w bibliotece już jest, bo wsparłem - i w sumie i się opłaciło, niby parę lat czekania, ale za to zapłaciłem jakieś ~65 zł), bo na moim kartofelku nie ruszy na 100%. A modernizacja najwcześniej za parę miesięcy... do tego czasu załatają (oby).

Zresztą wciąż tkwię w D:OS 2...

Wielka szkoda jedynie, że ostatecznie nic nie wyszło z czeskiego dubbingu.
 
Top Bottom