Kingdom Come: Deliverance

+

Dalhi

Forum veteran
Podobno planują wydać grę w 3 aktach, każdy z nich w około pół rocznych przerwach. O ile nie zmienili planów to przejście jednego aktu ma zająć około 30 godzin. Czyli przyjdzie nam zapłacić 3 razy za około 90-100 godzin rozrywki.
 
Ale za to noc w tej grze wygląda o niebo lepiej niż w Wiesławie 3 ;) Chyba, że się coś jeszcze zmieni w tej kwestii. :p
 
No nie za takie kilka, bo nie wyjdzie wcześniej jak na jesień. Na bank. A bardzo pradopodobne, że przesuną na 2016.
Przychylam się do tej opinii.

To spory i rozległy projekt. Może nawet bardziej niż W 3.
Mnie się wcale nie zapowiada na tak rozległy Głębszy - owszem. Wspominają o 30 godzinach, a z takimi liczbami się zawsze przesadza. Moim zdaniem wyjdzie coś na 20+ godzin. Ale może nadrobią to w kolejnych aktach, gdzie przecież część pracy będą mieli "odfajkowane".
 
Przychylam się do tej opinii.


Mnie się wcale nie zapowiada na tak rozległy Głębszy - owszem. Wspominają o 30 godzinach, a z takimi liczbami się zawsze przesadza. Moim zdaniem wyjdzie coś na 20+ godzin. Ale może nadrobią to w kolejnych aktach, gdzie przecież część pracy będą mieli "odfajkowane".
,, Fabuła pierwszego aktu Kingdom Come: Deliverance to historia na dobre 30 godzin gry. Główny bohater, Henry, mści swoją rodzinę w Akcie I. Nie zdradzę Ci zakończenia :-], ale możesz być pewien, że ta historia zakończy się w pierwszym akcie i nie będziesz musiał czekać roku by ukończyć ją w akcie drugim. Ale oczywiście drugi rozdział będzie kontynuacją całej historii. ''
http://kingdomcome.pl/wywiady/jesli-lubiles-mafie-pokochasz-kc-deliverance
Dlatego napisałem wcześniej, że MOŻE to być większy projekt niż W 3.
 
Nic dziwnego. To ambitna produkcja i mocno trzymam kciuki, żeby im wyszło. Byłem niemal w 100% pewny, że nie dotrzymają pierwszego terminu :p.
 
Nowe screeny:

 
Dokładnie to samo pomyślałem, roślinność i trawa są fantastyczne. Zapowiada się kolejny wspaniały RPG i ta grafika taka mega naturalna, ma się wrażenie jakby to wszystko było w realnym świecie ;)
 
Top Bottom