Klasyczny Pojedynek Frakcji!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


W tym miesiącu weź udział w klasycznym Pojedynku Frakcji! Wybierz jedną spośród sześciu frakcji GWINTA i wykonuj zadania! Frakcja, której zwolennicy wykonają najwięcej zadań w trakcie trwania Pojedynku wygra, zapewniając czasowe bonusy dla wszystkich graczy:
  • +10% punktów doświadczenia za każdą partię rozegraną najlepszymi dwoma frakcjami.
  • +35% punktów doświadczenia za każdą partię rozegraną frakcjami z 3. i 4 miejsca.
  • +75% punktów doświadczenia za każdą partię rozegraną frakcjami z 5. i 6 miejsca.
Pojedynek trwa do południa w piątek, 13 marca.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Jak wziąć udział?
  1. Zaloguj się do gry.
  2. W okienku Pojedynku Frakcji lub w zakładce z zadaniami wybierz, którą frakcję chcesz wspierać.
  3. Rozgrywaj gry* i wykonuj zadania aby zdobywać nagrody!

* Gry rozegrane przed wyborem frakcji nie liczą się do Twojego postępu w Pojedynku.
* Tylko gry rozegrane w trybach klasycznym i sezonowym liczą się do postępu w Pojedynku – wykonanie zadań nie jest możliwe w grze z przyjacielem i na Arenie
 

luk757

Forum veteran
Fajnie, że po raz kolejny mniej popularne frakcje będą mocniej nagradzane. (y) Jak widać Redzi tez potrafią wyciągać właściwe wnioski ;)
 
Jak widać Redzi tez potrafią wyciągać właściwe wnioski
yyyh... po czasie. Masa ludzi musi im się wydrzeć prosto w twarz i dopiero jest reakcja. Niemniej uważam, że fakt. Pomysł całkiem niezły i fajnie, że się zachował
 
Czy wam też, po ukończeniu dziennych questów, cały czas nalicza nagrody z pojedynku frakcji? Właśnie zaliczyło mi kontrakt ST z tego tytułu... :)
 
Ano też to zauważyłem. Z tego powodu chciałbym zapytać czy ktoś pamięta zadania dla Królestw Północy :p
 
@Lexor Wielkie Dzięki :D
Post automatically merged:

Nadal działa (jakby ktoś się zastanawiał). Dzisiaj zrobiłem dla testu witalność i mi zaliczyło także nieźle, nic nie przegapiłem. :D
 
Last edited:
To za inne zadania frakcji też wpadają pkt? u mnie tylko za wykonywanie zadań dziennych leci 1pkt.
 
@SirKamilPL Jeśli w tej wojnie frakcji wykonałeś wszystkie główne zadania ( chodzi mi o te 5 startowych ) Dalej tylko dostajesz 1 pkt. nagród za każdy ukończone zadanie dzienne.
 
Czy wam też, po ukończeniu dziennych questów, cały czas nalicza nagrody z pojedynku frakcji? Właśnie zaliczyło mi kontrakt ST z tego tytułu... :)
@Lexor Wielkie Dzięki :D
Post automatically merged:

Nadal działa (jakby ktoś się zastanawiał). Dzisiaj zrobiłem dla testu witalność i mi zaliczyło także nieźle, nic nie przegapiłem. :D
Dziękuję łosie za brak dodatkowych kilku punktów nagród...
 
Top Bottom