Klawiatura i mysz ps5 kiedy będzie dodane

+
Opinię poniżej będę wstawiał wszędzie i będę dodatkowe osoby w to włączał bo czuję się olany przez waszą firmę.
"Ocena 1/10 - Kompletna porażka. Jestem rozczarowany, że twórcy nie zapewnili możliwości grania na klawiaturze i myszce na PS5, gdy Xbox to oferuje. Bez tej kluczowej funkcji gra jest praktycznie niemożliwa dla mnie i innych preferujących ten sposób sterowania.Może tylko taka stanowcza postawa zmusi twórców do spełnienia obietnic. Być może jestem pierwszym, który pisze tak ostrą recenzję, ale ktoś musi, by wymusić wprowadzenie tej opcji. Dopóki jej nie dodadzą, nie mogę polecić tej produkcji. Mam nadzieję, że moja niska ocena spowoduje naprawę, co poprawi dostępność na PS5. Odradzam grę, chyba że jesteście gotowi na kontroler."

Popieram. Jestem b00merem, który nie umie w pady. Mam ps5tke kupioną na Wieśka i choć w Niego w 3pp się dało padem, to w CP2077 wyglądam jak w jednym z prześmiewczych filmikow viva la dirt league, no podziwiam ludzie do w fppka potrafią grać na padzie, ja nie umiem. Skoro Xbox ma wsparcie dla klawiatury i myszy to czemu nie ps5?

Rada kolegi na granie na pececie jest tak pomocna jak Marii Antoniny o jedzeniu ciastek ... Gdybym tylko miał peceta co pociągnie tę grę ...

Shame
Shame
Shame

Cdproject Red

Top Bottom