Klony

+
W ER będą losowo generowane kolory postaci. Na obrazku przykład mieszczanina:
Nadal jednak klony to klony :(
 
Mnie to strasznie psuło klimat... Jak jeszcze powtarzający się model obywatela czy knechta zakonu płonącej róży to jeszcze jeszcze... Ale jak zobaczyłem Dziadziusia z bagien w roli Pucybuta to już miałem niesmak...
 
Mnie klony nie przeszkadzały, uznałem że tak musi być :) No ale różne ubrania wg. mnie nie są rozwiązaniem problemu.
 
Mogli chociaż trochę twarze pozmieniać. Dodać/odjąć brodę, wąsy, włosy i już by było inaczej :p Miejmy tylko nadzieję, że do finalnej wersji jeszcze się coś zmieni.
 
koziek said:
Ech. A ciżmy mają wszyscy takie same... :p Coś kiepsko im wyszło :p
Nie no, trochę by dziwnie wyglądała seledynowa czy fiołkowa wersja. ;DZawsze coś.
 
Zgadzam się, że to zawsze jakaś zmiana, jednak moim marzeniem ( i wielu innych osób) jest zmiana ( przynajmniej częściowa) niektórych modeli. ( np. Mikul i Siemko, albo Król Rybak, Dziadek i Pucybut)
 
Mogę przełknąć sklonowane postacie z którymi Geralt nie wchodzi w interakcje. Tak jest wszędzie i tu kolorowe ubranka pomogą. Jednak to, że powtarzają się npc, które są dla fabuły ważne (Siemko, Vaska, Rybak, Wielebny) jest już więcej niż denerwujące.Pozdro
 
Mnie osobiście one denerwują - w I Akcie zabijam Wielebnego, a tu w Wyzimie: Wielebny zasuwa w biały dzień po chodniczkach.Mam nadzieję, że to zmienią w ER.
 
Mnie to strasznie wkurza nawet Javed nie jest jedyny.Popatrzcie na niego i silnego pięściarza z którym nie można walczyć w karczmie(byle której)
 
Silny pięściarz raczej nie przypomina Azara. Nie widziałem też w Wiedźminie nikogo kto by do Azara był podobny.
 
tajron8 said:
Mnie to strasznie wkurza nawet Javed nie jest jedyny.Popatrzcie na niego i silnego pięściarza z którym nie można walczyć w karczmie(byle której)
Jak wszystkich.Pozostaje mieć nadzieję, że zgodnie z zapowiedziami, w drugiej części nie będzie tego problemu ;)
 
Właśnie ! Prosił bym RED 'ów o to żeby w THE WITCHER II tak co 15 NPC miał dopiero tę samą teksturę / model .
 
Każdy ważniejszy NPC ma własną teksturę. Nie ma dwóch Zygfrydów, Azarów czy Vesemirów. Nawet Alvin wyróżnia się od innych dzieci. Tylko mieszkańcy i bandyci są tacy sami. Wyróżnia ich tylko kolor skarpetek.
 
Top Bottom