Klucz do piwnicy na tyłach domu Loredo, prowadzący do jaskini.

+
Klucz do piwnicy na tyłach domu Loredo, prowadzący do jaskini.

Czy da się jakoś otworzyć te drzwiczki, istnieje klucz bo przechodząc grę nie spotkałem się z niczym.
 

Galadh

Forum veteran
ArturP91 said:
Czy da się jakoś otworzyć te drzwiczki, istnieje klucz bo przechodząc grę nie spotkałem się z niczym.

O ile mnie pamięć nie myli, to otwierałem te drzwiczki w finale I Aktu po stronie Roche'a, podczas obławy Vernona na posiadłość Loredo. Wtedy też dostajemy jakiś kluczyk. Być może przejście jest dostępne już wcześniej - jeśli tak, to proszę, by ktoś mnie poprawił.

EDIT: Ninja'd - napisaliśmy post niemal równocześnie.
 
Myslalem ze te drzwi to te same drzwi co w jaskini w zadaniu z Maleną. Bo tych tez nie da sie otworzyc.
 
kolega na górze się nie myli żeby otworzyć te drzwiczki trzeba najpierw ukończyć zadanie "kłopoty z trollem" nie zabijając trolla. kiedy zabijemy dymitra zauważymy że będzie miał ze sobą klucz trzeba go zabrać potem udać się do jaskini. na jej końcu znajdują się drzwiczki a za drzwiczkami (jak podejrzewam) znajduję się rezydencja loredo :cool:
 
@ArturP91
Tak, te dzrzwi prowadzą do tej jaskini.

@natejak

Co ty pleciesz?! Klucz Dymitra jest do skrzyni w domku na bagnie a nie do jaskini...
 
Osz to a myślałem że tylko ja jestem taki dociekliwy :p

Owszem klapę można otworzyć w czasie obławy Roche,a, ale tunel w jaskini jest zasypany tuż za drabiną.
Gdy idziemy od strony questa z Maleną w pewnym momencie włącza nam się minimapa, według której jesteśmy mniej-więcej w rezydencji Loredo.
Przy obu przejściach można zauważyć charakterystyczny drewniany "dźwig" przymocowany do ściany jaskini, więc to pewnie ta sama lokacja.

Najwidoczniej jest to pozostałość po pomyśle na kilka możliwości włamania się do Rezydencji Loredo (coś a'la wybór sposobu dostania się na statek w ścieżce Iorwetha).
 
Top Bottom