Kod z pudelka nie dziala na GoG :(

+
Kod z pudelka nie dziala na GoG :(

Tak wiec kupiłem nową zafoliowaną pudełkową angielska wersje gry Witcher 2 Enhanced Edition, niestety nie mogę na GoG aktywować kodu z pudełka. ( wyskakuje ze kod jest błędny o_O ) Czy ktoś wie co mogę z tym zrobić? Czy jest jakaś opcja żeby udało się aktywować ten kod?

---------- Zaktualizowano 13:27 ----------

Uhhh chyba się rozpędziłem :/ watek powinien wylądować w pomocy technicznej :/
 
Ja miałem ten sam problem i okazało się, że problem polegał na tym, że byłem nadgorliwy.
Po wpisaniu kodu gry za pierwszym razem - otrzymalem informację, o błędnym kodzie i podpowiedź w stylu: "spróbuj wpisać O (wielkie o) zamiast 0 (zero) lub na odwrót". I próbowałem, jednak przy okazji zauważyłem, że na początku kodu dopisało mi się RR i ja to usuwałem.
W kolejnym podejściu już nie i okazało się, że kod został przyjęty (faktycznie pomogła zamiana cyfr zero na o)
 
Mam ten sam problem ;-) Gra kupiona w gambicie i po próbie wpisania kodu wyskakuje komunikat o błędnym cd-key.
 
Mam ten sam problem ;-) Gra kupiona w gambicie i po próbie wpisania kodu wyskakuje komunikat o błędnym cd-key.

U mnie to samo.

Dziękuje, za link z możliwością wymiany kodu, nie wiedziałem, że jest taka opcja i trochę o tym już zapomniałem, ale ten wątek mi przywrócił pamięć. :p
 
Top Bottom