kolejna opowieść

+
Mam taką sugestię jeśli kiedyś zapadnie decyzja o kolejnej "opowieści" - niech tematem będzie los ruszającej na pomoc otrutej smoczycy z Hołopola ekipy z Zerikanii krainy praktycznie nieznanej ale wielokrotnie wspominanej zarówno w Książkach jak i w grach.

Można np. pociągnąć temat młodości Saski, jak i wojowniczek Tei i Vei co ciekawe samo opowiadanie ukazuje pełno postaci, które są także na kartach gwenta.
 
Bardzo dobry pomysł. Setnik Paździoch zakładający blokady będzie mile widziany. Jakaś nowa odmiana Dorregarraya i Yennefer. No i oczywiście Rębacze z Crinfrid, jest szansa na ich powrót do gry.
 
Kolejne podróże najprawdopodobniej będą dotyczyć najbardziej popularnych postaci, zaczynając Yen czy Ciri. Season pass musi się sprzedać.
 
Masz rację inną z opcji jest opowieść "Sezon Burz" - część kart jest nawet już stworzona i grana w gwincie jak Aguara, czy też Koral co ciekawe w lokacjach bagiennych mamy znowu opcję wykorzystania / udoskonalenia kart z Wojny Krwi, główni bohaterowie jak Yen, Jaskier, Geralt są w "Sezonie Burz".

Mam drobną uwagę losy tej książki dzieją się przed odczarowaniem Addy, więc w czasie podróży miło by było zobaczyć walkę z inną strzygą gdyż podobno Geralt takowe już pokonywał.
Post automatically merged:

Co zaś do pierwszego pomysłu przypominam, że tam właśnie w Hołopolu występuje Yen - stosuje ciekawe czary, Jaskier łobuz zapoznaje się z ekipą Yarpena i Rębaczy. Tam właśnie występuje Eyck z Denesle bohater Wojen Krwi, Geralt walczący, romansujący.

Złoty Smok i jego fajne teksty o przeznaczeniu, wojownicze zerrikanki ale tu nadal twierdzę, że ta opowieść winna zacząć się w dalekiej Zerrikanii wezwaniem pomocy dla smoczycy z Hołopola i ukazać nam kawał nieznanego świata od Zerrikanii do Hołopola.

Co ciekawe bardzo większość kart jest już grana na gwincie więc to raczej nie problem ???
 
Last edited:
Season pass jest narzędziem gry do zarobku na sprzedaży przyśpieszaczy. Gracze kupują przyśpieszacze, jeżeli chcą zdobyć skórki i ozdoby zawarte w passie. Na zdobyczach owych zależy im głównie wtedy, jeżeli powiązane są z bohaterami, których znają i kochają. W obecnym passie są to Jaskier i Geralt. W następnym? Z dużym prawdopodobieństwem Yen, Ciri lub Triss, w dowolnej konfiguracji, bo to najpopularniejsze po Geralcie i Jaskrze postaci, więc najwięcej graczy będzie chciało zdobyć związane z nimi ficzery.

Chyba że źle zrozumiałem i masz na myśli nie season pass (Gwent: Journey), tylko kolejną Wojnę Krwi?
 
Nieporozumienie - 2 część Wojny Krwi z kartami do grania w gwincie olbrzymia część kart z tego dodatku i tak jest już w użyciu tylko chodzi o ich aktualizacje jak np. kartę Dorregaya z Vole, Yen z nowymi czarami i tak dalej o to mi chodzi.

Czy też jakieś nowe umiejętności rębaczy z Crinfrid możliwości jest bardzo dużo...

Podobnie jest z kompanią Yarpena pogromców smoka Ocvista - karta jest już w użyciu tak więc jak mówiłem większość kart jest już używana.
Post automatically merged:

A tak po prawdzie dla fanów - nowe karty ich ulubionych postaci będą do kupienia bez względu czy to będzie odmiana Wojny Krwi czy coś innego.
 
Obserwując karty w gwincie mam też inną sugestię - Ojciec Ciri od czasów jego wygnania z Nilfgardu i rzuconego tam przekleństwa po powrót i odebranie tronu z rąk uzurpatora.

większość kart i tak już jest granych.
Post automatically merged:

Dodam tylko, że nie trawię frakcji Nilfgardu, ale moja propozycja dotyczy ziem sprzed podboju więc Geso, Mettina etc. to nie Nilfgaard tylko wolne kraje a to daje całkiem nowe elementy w grze.

Oczywiście Ravix z Czteroroga, Pavetta młodziutki Crach i tak dalej przecież Cracha znamy w kartach jako starca w książce to był młodzik u Calanthe na imprezie całkiem inna osoba.
 
Last edited:
Top Bottom