Kolejna przygoda już dostępna!

+
Właśnie przeszedłem. Fajna przygoda ale nie zajmie dłużej niż 45 minut. Też mam nadzieję że to rozgrzewka bo od strony technicznej bardzo dobrze zrobiona jest...
 
Przygoda bardzo przyjemna i miło się w nią gra. Tylko dialogi mogłyby być lepiej napisane, bo te wydają mi się zrobione albo trochę na siłę, albo "na odwal się", co kontrastuje silnie ze świetnie wykonaną resztą. Ale to jedyne zastrzeżenie, jakie mam:).
 
Świetna przygoda, którą mógłby nazwać "duchowym spadkobiercą Wiedźmina". Jest to pierwszy pełnoprawny jak dla mnie mod do tej produkcji, gdyż na końcu ostatniego questa mamy wybór moralny po którym następują rysowane scenki (całkiem nieźle wykonane zresztą) i opis konsekwencji naszego wyboru. Tylko pogratulować i polecić innym!
 
widac, ze ekipy moderskie sie rozkrecaja :) coraz ciekawsze rozwiazania w tych przygodach (w tej akurat koncowka dosyc fajna)chcialbym zeby wyszedl pakiet przygod "miecz przeznaczenia" i "ostatnie życzenie" - czyli przygody oparte na opowiadaniach o wiedzminie (jedna przygoda - jedno opowiadanie) - albo Wiedzmin2 :)
 
moonman said:
chcialbym zeby wyszedl pakiet przygod "miecz przeznaczenia" i "ostatnie życzenie" - czyli przygody oparte na opowiadaniach o wiedzminie (jedna przygoda - jedno opowiadanie) - albo Wiedzmin2 :)
ba, kto by nie chciał ;Dfajna przygoda, choć nie tak dobra jak "CN" czy "EU", to jednak zrobiona ciekawie i z pomysłem, a to najważniejsze
 
Naprawde fajnie, ze przygoda przypadla wam do gustu - a jak to mowi wielki brat more is to co me! :evil:Swoja droga trzeba bedzie kiedys podliczyc ile rozszerzyl sie czas grania w WIedzmina dzieki naszym wspanialym "Communistom" :teeth:
 
Jesli wierzyc obietnicom teamów (a ja im w 101% wierze) to już w ciągu najblizszych miesięcy światło dzienne ujrzy kilka znacznie bardziej rozbudowanych modów :)
 

SaLi

Forum veteran
Eriash said:
Jesli wierzyc obietnicom teamów (a ja im w 101% wierze) to już w ciągu najblizszych miesięcy światło dzienne ujrzy kilka znacznie bardziej rozbudowanych modów :)
No i swietnie.Swoja droga ktos moglby pomyslec i wykorzystac juz dostepne mody do stworzenia jakiegos wiekszego mega moda. Wymyslec jakas historie, wzbogacic o lokacje i polaczyc wszystkie mody w jeden.Tym sposobem oddzielne mody funkcjonowaly by jako pojedyncze przygody w jakims wiekszym projekcie.Ot taki pomysl ;D
 
Mikojek said:
Mikojek said:
Jesli wierzyc obietnicom teamów (a ja im w 101% wierze) to już w ciągu najblizszych miesięcy światło dzienne ujrzy kilka znacznie bardziej rozbudowanych modów :)
No i swietnie.Swoja droga ktos moglby pomyslec i wykorzystac juz dostepne mody do stworzenia jakiegos wiekszego mega moda. Wymyslec jakas historie, wzbogacic o lokacje i polaczyc wszystkie mody w jeden.Tym sposobem oddzielne mody funkcjonowaly by jako pojedyncze przygody w jakims wiekszym projekcie.Ot taki pomysl ;D
no to na co czekasz? :)
 

SaLi

Forum veteran
Eriash said:
no to na co czekasz? :)
Hmm...Na:- czas- umiejetnosci- zaciecie- checi- wygrana w totolotka (zebym mogl prace rzucic i zajac sie modowaniem 8) )- checi (2 raz bo sa chyba najwazniejesze)- talent do grzebania w edytorze- dobe 36 godzinna ;DSluze za to pomyslami i pomoca merytoryczno-literacka :p
 
Mikojek said:
Mikojek said:
no to na co czekasz? :)
Hmm...Na:- czas- umiejetnosci- zaciecie- checi- wygrana w totolotka (zebym mogl prace rzucic i zajac sie modowaniem 8) )- checi (2 raz bo sa chyba najwazniejesze)- talent do grzebania w edytorze- dobe 36 godzinna ;DSluze za to pomyslami i pomoca merytoryczno-literacka :p
E tam wszystko to masz :)W koncu:- Czas to pojecie wzgledne wiemy o nim tylko tyle, ze... plynie. Lecz jestem absolutnie pewien, ze ty tez masz czas - jest za darmo! :teeth:-Umiejetnosci - pf nie badz taki skromny emotikony wychodza ci swietnie!-Zaciecie na pewno z CZASEM przyjdzie-Checi to juz rzecz zelzna tylko od ciebie, wiec prosze mi tu nie cwaniaczyc i ugryzc sie w jezyk :angel:-Wygrana w totolotka - tutaj to akurat CD Projekt moglby ci pomoc (spotkajmy sie jutro jakos po polnocy pod Wiaduktem trasy Lazienkowskiej - bede ubrany w Czarne okulary I dres Adidasa)-checi - po raz drugi uprasza sie o nie cwaniaczenie :angel:-Talent do grzebania w edytorze - jak mawiala moja babcia jak umiesz grzebac w nosie to i edytor nie strasznym jest!-Dobe 36 godzinna - patrz punkt pierwszyPodsumowywujac jestes moj drogi wprost stworzony do tego zadania!Gratulujemy ;D
 

SaLi

Forum veteran
vanworden said:
-Umiejetnosci - pf nie badz taki skromny emotikony wychodza ci swietnie!
Dooobre - naprawde dooobre ;D
-Wygrana w totolotka - tutaj to akurat CD Projekt moglby ci pomoc (spotkajmy sie jutro jakos po polnocy pod Wiaduktem trasy Lazienkowskiej - bede ubrany w Czarne okulary I dres Adidasa)
Ej no serio? Bo jak tak to juz sie z pracy zrywam i od popoludnia koczuje we wspominanym (tylko czy na pociag zdaze..? a niech tam takse wezme! )miejscu.Bede Cie wypatrywal.Sam dla niepoznaki ubrany bede w stroj maskujacy strzelca podhalanskiego z palatka. Kiedy Cie zauwaze zablyskam 3 razy swiatelkiem w zegarku nucac przy tym main theme from The Wiedzmin.BTW - mam nadzieje, ze wygrana w totolotka bedzie oscylowala w rejonach kwotowych sporo wyzszych niz 10PLN za trojke ;D
Podsumowywujac jestes moj drogi wprost stworzony do tego zadania!Gratulujemy ;D
Znaczy to tyle, ze przyjmujecie mnie do Teamu na moich warunkach socjalnych i placowych, poniewaz innego takiego debesciaka nie znajdziecie? ;DSo sweet! 8)
 
Mikojek said:
Ej no serio? Bo jak tak to juz sie z pracy zrywam i od popoludnia koczuje we wspominanym (tylko czy na pociag zdaze..? a niech tam takse wezme! )miejscu.Bede Cie wypatrywal.Sam dla niepoznaki ubrany bede w stroj maskujacy strzelca podhalanskiego z palatka. Kiedy Cie zauwaze zablyskam 3 razy swiatelkiem w zegarku nucac przy tym main theme from The Wiedzmin.BTW - mam nadzieje, ze wygrana w totolotka bedzie oscylowala w rejonach kwotowych sporo wyzszych niz 10PLN za trojke ;D
Podsumowywujac jestes moj drogi wprost stworzony do tego zadania!Gratulujemy ;D
Znaczy to tyle, ze przyjmujecie mnie do Teamu na moich warunkach socjalnych i placowych, poniewaz innego takiego debesciaka nie znajdziecie? ;DSo sweet! 8)
Oczywiscie, ze bierz taksowke! - co to jest 250 zl kiedy czeka na ciebie okragly Milion Dolcow (a dolar teraz szybuje)Muza z Wiedmina to dobra koncepcja! Ale moze jednak lepiej cos mniej sugestywnego, neutralnego - oda do radosci?!Ok skoro ty przebierasz sie za strzelca to moze jak lepiej sie wtopie w otoczenie? Musze tylko skombinowac rogi bo reszte stroju losia juz mam :teeth:Oczywiscie, Eriash juz ci odkurza Wille pod Warszawa. Helikopter w drodze!
 
Przygoda sie zapowiada sie fajnie... A ja nawet jeszcze nie zainstalowałem Wieśka po reinstalu XP.I muszę też zagrać w "Dumę Poety"
 
BRAWO!Moim zdaniem "Szlag by trafił te bagna" jest najlepszym z dotychczas opublikowanych modów fanowskich. Jako jedyny wciągnął mnie na tyle, że autentycznie chciałem zobaczyć, co będzie dalej. Cały moduł jest dość krótki, ale dzięki temu spójny. Nie zauważyłem błędów technicznych. Są natomiast bardzo ciekawe zastosowania efektów atmosferycznych i oddziaływań "ludzkich"
, które bardzo sprytnie wpleciono w samą fabułę.
Być może ściągnę niektóre rozwiązania do mojego moda :)
 
Top Bottom