Kolejne dodatki do Gwinta - co chcielibyśmy zobaczyć.

+
Zbiór rozszerzeń jakie chciałbym zobaczyć w Gwincie. Jak ktoś ma coś ciekawego jeszcze do dodania to zapraszam do dyskusji.

- pakiet wycofanych liderów jako nowe scenariusze, na przykład "Triumf Calveita", ballady Mistrza jaskra w formie scenariuszy,
- czarodzieje Kapituły,
- neutralny pakiet smoków,
- Sezon Burz - paczka postaci z książki,
- Kovir i Poviss jako nowa frakcja + rozszerzenie do niej "Liga z Hengfors",
- zaginione miasto Zerrikani - wojska ekspedycyjne + nowe potwory pustynne + plansza pustynna,
- podwodne miasto Ys z "Trochę poświęcenia",
- morska wyprawa po jakiś artefakt / "złote runo" - nowe karty okrętów,
- wyprawa do wnętrza ziemi przez magicznie otwartą szczelinę,
- walka z białym zimnem na święta najlepiej,
- koniunkcja sfer,
- ukryty wymiar Gauntera, neutralne demony i jakaś mechanika paktów,
- miejsca mocy, nowi dowódcy uniwersalni jak jaskier, frakcyjni jak Menno.
 
Ja wymyśliłem archetyp dla Dzikiego Gonu: zamrożenie (status).
Zamrożenie - oczyść i zablokuj wrogą jednostkę na dwie wrogie tury. Powiększ obrażenia zadawane zamrożonej jednostce razy 3.
Nowe zjawisko pogodowe tworzone przez jakąś jednostkę Gonu: Burza śnieżna - Co jedną turę daj w tym rzędzie losowej jednostce zamrożenie. Czas trwania - 3 tury.

Dodatkowo danie obrońcy SY opłatę 2 - stwórz Skarabeusza.
Dodanie do talii jednostkę neutralną Geralt Quen (rozmieszczenie: daj tarczę jednostce w swojej ręce)
 
- pozytywne efekty rzędu grane na swojej połowie, w tym może jakieś szalone dla Potworów, że niszcząc swoją jednostkę zabijają / ranią jednostkę przeciwnika.
 
- wyprawa do wnętrza ziemi przez magicznie otwartą szczelinę
Nadawałoby się to na jakiś dodatek związany z Toussaint, w końcu według książek podziemia tego księstwa są podziurawione jak ser szwajcarski systemem tuneli sięgających hen wgłąb (ich brak to mój główny zarzut do Krwi i Wina)
 
Top Bottom