Kolejne oszustwo mogące dac wygraną po błędzie gry!!!!!

+
Kolejne oszustwo mogące dac wygraną po błędzie gry!!!!!

Właśnie jeden gracz próbował wykorzystać błąd w grze aby wygrać. Na całe szczęście nie jest to aż taki kaliber jak z grzybami, ale i tak wkurzający. Mianowicie grając KP zagrał Shani, ale zamiast wybrać kartę do wskrzeszenia poczekał, aż mu się czas skończy. wówczas gra sama wybrała Kłobuka, a licznik pozostał na 0 i tura się nie zakończyła. Trwało to chwilę wiec prawdopodobnie przeciwnik czekał, aż się wkurzę i poddam. Ponieważ jednak córka coś ode mnie chciała odszedłem od komputera. Jak wróciłem wygrana była moja bo gra ją ostatecznie przerwała komunikatem błędu serwera dając mi zwycięstwo. Nie wiem ile trzeba by czekać aż gra przerwie taki pojedynek i czy zawsze daje oszukanemu zwycięstwo, a oszustowi porażkę.

Oczywiście wysłałem to do suportu. Swoją drogą oszust jest prawdopodobnie Polakiem bo jego nick jest wyraźnie polski (ale zgodnie z ciągłymi napominaniami moderacji nie podam go :D)

PS. Poprawka. Właśnie zdałem sobie sprawę, że pomimo iż gra podała, ze zdobyłem 2 korony zaliczyło mi w zadaniu dziennym tylko jeden i nie dostałem PD za wygraną grę, a jedynie za rozegraną. Zatem i tak jestem w plecy.
 
Last edited:
Top Bottom