Kolejne poziomy w Gwincie

+
Kolejne poziomy w Gwincie

Zakładam temat do ogólnej dyskusji i zwrócenia uwagi na taki tam problem, który sobie wymyśliłem.

Chodzi mi o poziomy, które zdobywamy w grze. Wiem, że to Beta i w finalnej wersji może być wiele dodatkowych funkcji, które nadadzą więcej sensu różnym opcjom gry, ale....
Czy Wy też odczuwacie małą wartość zdobywania kolejnych poziomów? Nie wiem jak gra teraz dobiera przeciwników - czy po poziomach? Wtedy może faktycznie chciałbym dążyć do jak najwyższego levelu, ale aktualnie poza dużą przyjemnością z gry i zdobywania golda za 2-3 poziomy dziennie, w sumie jest mi obojętne czy będę miał 45 czy 12 poziom.

Nie czuje się potrzeby posiadania wyższych poziomów. Może wprowadziłoby to zbyt duży rodzaj grindu, ale czy nie lepiej byłoby gdyby wraz z poziomem pojawiały się dodatkowe nagrody? Np za 10 poziom jedna srebrna karta, a za 15 jedna karta premium, za 35 kolorowy nick. Nie muszą to być jakieś nagrody namacalne w postaci kart czy złota, ale jakiekolwiek wyróżniające tych gracz, którzy poświęcili czas i wbili wyższy poziom.
Z drugiej strony istniałby pewien mechanizm kija i marchewki popychający graczy do zdobywania kolejnych poziomów, a tym samym grania - tak by gra się nie znudziła wielu graczom zbyt szybko. Nadałoby to też moim zdaniem więcej sensu posiadaniu wysokiego poziomu i było większą motywacją do grania (pomimo świetnego gejmpleju).
 

jvc125

Forum regular
Zgodze sie z toba, ze w raz ze wyzszym poziomem powinno cos sie zmienic np awatar. Mysle tez, ze powinien byc widoczny w czasie gry poziom twoj i przeciwnika, to by dalo troche motywacji. Co do kart to juz teraz dostaje sie czasem karty w czasie awansu. Dodam, ze system ktory jest w HS byl by dobry tzn wygrywasz awansujesz przegrywasz degradacja.
 
Last edited:
Top Bottom