Kolejne propozycje Rey'a

+
1. Podczas cutscenki, gdy zgodziliśmy się na wspólną podróż z generałem Vorhisem do posiadłości Vegelbudów w poszukiwaniu Molly, Geralt jedzie na jakimś randomowym koniu, a nie na Płotce
2. Literówka w misji Zaginiony Patrol - 3. Obecnie jest gdy strażnicy nas zabiją zabierają wszystkie pieniądze jakie posiadamy. Może zmienić to, żeby zabierali np. 10% naszych monet? Obrabowanie nas ze wszystkich monet wymusza na nas presję wczytania save'a, a to chyba nie o to chodzi
4. Miecz, który daje nam za darmo Hattori na koniec zadania Miecze i pierogi jest po prostu za słaby. Posiada on tylko i wyłącznie "+50% Premia przy trafieniu krytycznym". Nie sądzicie, że jest to za mało jak na taką misję, w której dużo biegamy, załatwiamy spraw za Hattori'ego i na dodatek dostajemy taki chłam od najlepszego miecznika w w podstawowej części gry? Moim zdaniem do tej premii przy trafieniu krytycznym, powinniście dodać jeszcze +10% szansy na podpalenie, +10% szansy na zatrucie, +10% szansy na krwawienie (albo zamiast krwawienia można dodać +15% szansy na spożycie jakiegoś jedzenia podczas walki, nie zabierając nam z ekwipunku żadnego jedzenia - wiecie o co chodzi)


Ktoś czyta te posty z wyżej postawionych? Są chociażby jakieś minimalne szanse, że zostaną naprawione błędy albo przyjęte propozycje czy mam sobie dać spokój z pisaniem tych tematów? Proszę o szczerą odpowiedź tutaj albo na priv ;)
 
Top Bottom