Kolejny bug

+
Nie zalicza nowego zadania dziennego (użyj 30 kart specjalnych - za jedną gwiazdkę) do sezonowego zadania "ukończ codzienne zadania w liczbie 3".
 
Ja mam podobny bug. W zadaniu Keiry: ukończ 3 zadania dzienne zaliczyło mi tylko 1 zadanie, z dwóch, które dzisiaj zrobiłem; wczorajsze, polegające na wygraniu 3 gier Nilfgardem. Dzisiejsze - zagraj 60 kart neutralnych, pomimo jego ukończenia nie spowodowało pchnięcia zadania Keiry do przodu...
Post automatically merged:

Weźcie zaliczcie tą misję bo już powinienem ją mieć skończoną. Zrobiłem 3 zadania, a mam jedno...
 
Last edited:
U mnie tez ten sam problem , zrobiłam kilka zadań dziennych a pasek u Keiry stoi w miejscu dwa zaliczone a ostatnie nie .
 
A najbardziej wnerwia, że zwalone zadanie trzeba było oczywiście dać na łącznik, czyli bez jego zaliczenia dalej ani rusz...
 

Hiobe

Forum veteran
dokładnie tak, ramkę mam od przedwczoraj, a tu tak samo utknąlem mam keire dzienne zadanie 2/3 i stoi, dziś wykonałem 2 dzienne zadania i nie ruszyło :( szkoda bo myślałem ze w weekend skończę drzewka z sezonu magii i będzie rewers... :(
smutek
 
Widzę, że nie jestem sam, od kiedy mam zadanie "ukończ 3 dzienne misje" skończyłem już 4, a licznik stoi na 1
 

Lexor

Forum veteran
Skoro dział techniczny CDPR nie pracuje w soboty i niedziele (i nikt nie zamierza tego zmienić), to termin wrzucania większych aktualizacji (tuż przed weekendem, w czwartek) powinnien zostac koniecznie zmieniony, bo jak widać nie ma komu naprawiać błędów, na które ludzie napotykają wtedy kiedy mają więcej czasu by pograć (czyli w weekend) i przyjemność z grania ulatuje.
 
Dokładnie Lexor. Poza tym, czy trzeba na łącznik dawać zadanie, które może potencjalnie sprawić problemy? Teraz nawet jak nam z automatu zaliczą to zadanie to czasu już nikt nie zwróci. Dobrze, że to jeszcze przy długim evencie - jakim jest sezon - się stało, bo przy pojedynkach dowódców to jest masakra! Duże aktualizacje mogliby robić w poniedziałki i byłoby ok.
 

Lexor

Forum veteran
czy trzeba na łącznik dawać zadanie, które może potencjalnie sprawić problemy?
Szczerze? Zdziwiłbym się, gdyby w tym sezonie nie było żadnych problemów z zadaniami w drzewach sezonowych - w każdym poprzednim miesiącu były podobne problemy.

Duże aktualizacje mogliby robić w poniedziałki i byłoby ok.
Najlepszym terminem, wielokrotnie wypróbowanym w innych grach działających online, jest wtorkowe przedpołudnie.
 

Hiobe

Forum veteran
była dziś mała aktualizacja jakaś, ale nie naprawiono błędy że nie zalicza zadania z Keirą, wciąż mam 2/3
 
No trochę to jest śmieszne... Mam skończone półtora drzewka, a to zadanie zrobione od wczoraj ale nadal nie zaliczone. Tak się po prostu nie robi! A potem jest zdziwka, że mało graczy i nie zarabiają na grze...
 

Hiobe

Forum veteran
jestem na l4 i od wczoraj nie chce mi się grać bo nie mogę tego zrobić ;p i zamiast tego oglądam seriale :p
 
Również dołączam się do podziękowań za zbugowane zadanie w drzewku keiry. 2 zadania dzienne poleciały w kosmos ;)
 
To chyba tylko tych nowych nie nalicza bo ja z tym zadaniem jak i zresztą z każdym innym z drzewek nie miałem żadnych problemów.
 
To chyba tylko tych nowych nie nalicza
Mozliwe. Akurat moje zadania dzienne byly z tych nowych.

bo ja z tym zadaniem jak i zresztą z każdym innym z drzewek nie miałem żadnych problemów.
Poza tym zadaniem w drzewku, zanotowalem tylko, ze zadanie-lacznik od zliczania kart taktyki dzialalo nie w pelni sprawnie. Gralem Ardalem na taktykach i ciezko mi powiedziec, ktorej karty nie zliczalo, ale ewidentnie tendencja byla taka, ze tagrywalem np 4 razy, zliczalo dwie. Reszta zadan jak do teraz byla ok.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Nowe zadania sezonowe (dające Punkty Nagród) powinny już zaliczać się do zadania sezonowego "Ukończ codzienne zadania w liczbie 3" :)
 
Wygląda na to, że mam zablokowane zakładanie nowych tematów (czyżby za mało napisanych postów?) - a przynajmniej nie widzę nigdzie takiej opcji, zatem podepnę się pod istniejący już wątek.

Dwukrotnie przytrafił mi się w ostatnich dniach dziwny błąd, polegający na tym, że w trakcie mojej tury gra się zawiesiła. Za pierwszym razem nastąpiło to na samym początku tury, na skutek czego nie mogłem wybrać i rzucić karty, za drugim razem karta została rzucona (była to karta specjalna), zawisła nad polem bitwy i nic dalej się nie zadziało. Nie mogłem spasować, nie mogłem poddać gry. Trzeba było wymusić zamknięcie gry poprzez menadżera zadań i uruchomić ją od nowa. Zanim zresetowałem grę, wyskoczył komunikat, że przeciwnik dał GG - zatem wygląda na to, że po jego stronie gra się zakończyła tak jakbym ją poddał albo jakby została zakończona automatycznie jak po utracie połączenia z serwerem. Obie gry były rozgrywane w trybie sezonowym.
 
Top Bottom