Kolejny wyciek filmu, tym razem z rosji :)

+
Kolejny wyciek filmu, tym razem z rosji :)

Zapraszam wszystkich do obejżenia najnowszego gameplaya z Wiedźmina 2 :http://www.youtube.com/watch?v=Ku2Paodt1N0&feature=player_embeddedKilka nowych rzeczy, które zauważyłem:- Geralt umie chodzić (Wiem, że dla wielu bylo to ważne do pełnego wczucia w odgrywanie postaci Wilka),- Skakania, wbrew wcześniejszym rosyjskim zapowiedziom - NIE MA, jest jedynie sprytne omijanie przeszkód.- Grafika robi wrażenie, nawet na tak słabym i kręconym z ręki filmiku.- Nie ma Aurorowego ładowania mini lokacji ( wnętrz budynków ), bez problemowo wbiegasz do srodka przez otwarte drzwi a przez okna widzisz co znajduje się wewnątrz.
 
Wygląda zachęcacjąco :) Jeżeli to ten filmik, z którego relacja wyciekła do neta, to tajemniczy Cthulu to .... ZEUGL :D
 
Stworzyli coś zupełnie nowego! Walka z potworem wydaje się bardziej... realna ;)tylko czy mi się wydaje, czy te macki (?) można poucinać tam gdzie się podświetla? :p
 
half-man said:
half-man said:
Kilka nowych rzeczy, które zauważyłem:Geralt umie chodzić
Akurat chodzić to w poprzedniej części też umiał.
Z tego co pamiętam, to mnóstwo ludzi narzekało na to, że główny bohater ma problemy z ADHD i zamiast chodzić jak normalny człowiek (mutant?), wszędzie biegał.Mi to nie przeszkadzało, ale ponieważ swego czasu naczytałem i nasłuchałem się głosów rozpaczy, żądających tej funkcji w patchu, pomyślałem że warto będzie o tym napisać.
 
Dagon said:
Dagon said:
Dagon said:
Kilka nowych rzeczy, które zauważyłem:Geralt umie chodzić
Akurat chodzić to w poprzedniej części też umiał.
Z tego co pamiętam, to mnóstwo ludzi narzekało na to, że główny bohater ma problemy z ADHD i zamiast chodzić jak normalny człowiek (mutant?), wszędzie biegał.Mi to nie przeszkadzało, ale ponieważ swego czasu naczytałem i nasłuchałem się głosów rozpaczy, żądających tej funkcji w patchu, pomyślałem że warto będzie o tym napisać.
Wystarczy przecież w kamerze F1 lub F2 wcisnąć i przytrzymać kursor blisko przed Geraltem, a będzie chodził.
 
No nie:) CDPR przerasta samych siebie. Na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Grafika wydaje się przepiękna. Walka z bossem rodem z Lost Planet 2. W końcu Geralt skacze przez płotki:D Wydawało mi się, że w pierwszej części jakoś można było chodzić, no ale mniejsza z tym. Już pomalutku wkładam złotóweczki do skarbonki na drugą część:) I pomyśleć, że to wczesna wersja a już wygląda obłędnie. Tylko czemu w Rosji? Polacy też chcą jakiegoś oficjalnego pokazu;]
 
dazz007 said:
Tylko czemu w Rosji? Polacy też chcą jakiegoś oficjalnego pokazu;]
To nie był oficjalny pokaz :( Na oficjalny będziemy musieli trochę poczkeać :(
dazz007 said:
Hej,Słówko wyjaśnienia. na targach IGROMIR faktycznie odbyła się zamknięta prezentacja Wiedźmina 2, podczas tzw. "business days".Była zorganizowana i przeprowadzona przez naszego wydawcę na rynku rosyjskim, firmę 1C/Snowball. Miała na celu zainteresowanie grą handlowców i dziennikarzy rosyjskich. Pokaz był zamknięty i odbył się podczas dni biznesowych właśnie dlatego, aby nie był on mylony z oficjalną zapowiedzią gry.Wszystkie dodatkowe informacje na temat Wiedźmina 2, które zostały opublikowane po targach pochodzą od naszego wydawcy. Z naszej strony, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, nie będzie więcej publikacji na temat gry aż do czasu jej oficjalnej zapowiedzi.
 
okej, no to tak,plusy:-klimat lokacji (design, aktywność NPCów itd.)-ładna grafika, zwłaszcza cienie mi się spodobały-walka z bossem (na Zeugla to chyba za duże jest, ale cholernie imponujące :D)minuisy:-kitka jest okropna! (ale to subiektywne)-to 'skakanie' przez płotki to wygląda trochę tak jak to w kanałach zeskakiwanie i wskakiwanie na podwyższenie, tylko jakby w więcej miejsc to wsadzono. Jeśli tak rozwiązano skakanie to ja podziękuję.-GDZIE SĄ POCHWY?! :pno i najważniejsze:czemu do diabła tak długo trwają rozmowy z wydawcami?! Ja chcę to samo tylko po polsku podlane PRowym sosem! :D
 
GENIUSZ! Ale wyrażę to plusami i minusami: :)Plusy:+Grafika jest przecudowna, lepsza od grafik tych całych Risen'ów, Dargon Age'ów...+Gra wygląda tak... "next genowo" można na nią patrzeć i z dumą mówić że to polskie!+Miasto i integracja z nim+Przeskakiwanie obiektów (cieszę się że Wiedźmin przekształca się coraz bardziej w Action RPG)+Efektowna walka z ośmiornicą+Dojrzały wygląda Geralta+Świetna fryzura (tak, podoba mi się)Minusy:brak
 
A oficjalnej zapowiedzi jak nie było, tak nie ma. Nic to, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na materiały w wysokiej jakości. Wstrzymam się z komentowaniem gry w jej obecnej fazie, natomiast już teraz można stwierdzić, że wygląda całkiem nieźle. Trzymam kciuki za dobrą warstwę fabularną i dialogi.
 
Karule said:
+Efektowna walka z ośmiornicą
Amen.Ja tam nie lubię oglądać takich gameplayów nagrywanych z kolana...W sumie, CDPR może być dumne, że ich gra już cieszy się taką sławą, że ludzie są gotowi przemycić kamerę w odbycie na prezentacje (kłania się historia pewnego zegarka), żeby móc nagrać jakiekolwiek materiały ;)
 
Top Bottom