Kolejny wyciek filmu, tym razem z rosji :)

+
WhiteWarrior said:
A tak swoją drogą to ciekawi mnie kogo tym razem ożywią :teeth:
Jest taki jeden z którego wskrzeszenia wielu by się cieszyło. Wymagałoby to co prawda wydestylowania go z kolumny w zamku Stygga ale czego się nie robi dla fanów Regisa ;)
 
oj taaaak:) choć to pułapka. Lepiej niech go nie ruszają, bo jak dla mnie CDPR nie jest w stanie oddać charakteru 90% postaci z sagi. Z całym szacunkiem dla ich klasy, ale the witcher zawsze pozostanie grą która (mam nadzieję) będzie gonić książkę.
 
tylko tak naprawdę to nie wina firmy, tego że się nie starają i wiele innych, można śmiało zawalić winę na technologię, ograniczenia i tak poprostu to, że gry nie dościgną żadnej książki jeszcze przez długi czas, o ile wogóle.
 
Trudno w ogóle mówić ściganiu. W końcu gry to zupełnie inne medium niż książki, skupiające się na zupełnie innych aspektach. Podobnie ja filmy nigdy nie oddadzą głębi książki, natomiast książka widowiskowości i łatwości przekazu filmów. Niech W2 będzie świetną grą, a konkurowanie z książkowym pierwowzorem zostawi w spokoju ;).
 
Tego typu "wycieki" to najlepiej rozchodzący się po sieci materiał promocyjny. Przynajmniej dobrze, że tym razem wyzbyli się "This video is confidential" co już trochę naiwnością trąciło.
 
Tak naprawde to jedna wielka sciema! Wszyscy ludzie na tym filmie to pracownicy CDPR, udajacy tlum dziennikarzy!Strasznie sie nameczylem, probujac to nakrecic spod kurtki kamera. Pozniej After Effect dodalismy szum i nieostrosc, a rosyjski glos to tak naprawde prezentacja nawozu biodegradowalnego.Voila! Oto caly sekret!
 
reanimathor said:
Tak naprawde to jedna wielka sciema! Wszyscy ludzie na tym filmie to pracownicy CDPR, udajacy tlum dziennikarzy!Strasznie sie nameczylem, probujac to nakrecic spod kurtki kamera. Pozniej After Effect dodalismy szum i nieostrosc, a rosyjski glos to tak naprawde prezentacja nawozu biodegradowalnego.Voila! Oto caly sekret!
Zapewne :teeth:Niezależnie od tego czy jest to prawda czy nie, mi się taka forma promocji podoba. Sianie zamieszania wśród gawiedzi jest zawsze zabawowe ;D
 
Blooddragon said:
Decyzje którymi reklamuje się Wiedźmina odnosza się do toku fabuły - decyzji moralnych. Dowolne miejsce cięcia macek niestety się do tego nie wlicza. Tak się to robi w zachodnich produkcjach:http://www.youtube.com/watch?v=391jmN38GCUNieskromnie muszę przyznać, że nasza walka podoba mi się bardziej (od tej an filmiku z Lost Planet 2) :) Mam tylko nadzieję, że nie dostaniecie filmiku z walki z Żagnicą w dobrej jakości przed premiera gry, bo naprawdę zepsujecie sobie pierwsze wrażenie jakie robi stwór.
Mam nadzieję, że wrażenie będzie równie duże jak przy oglądaniu wyłaniania się z wody Krakena na tym filmiku ( od 1:48) 8)http://www.youtube.com/watch?v=GaebgFgZ5lY
 
Top Bottom