Kolejny wyciek filmu, tym razem z rosji :)

+
Fuj, fuj i jeszcze raz fuj.Ubiję następnego, który wrzuci do Sieci jakiś przeciekowy film. Nie wiem jak znajdę i jak ubiję, ale dopadnę dziada. To psuje całą zabawę w oczekiwanie i niespodzianki. No ale chociaż wiadomo, że do dwójki tez trzeba będzie dorabiać pochwy 8)
 
BLodDragon nie mów tyle bo możesz powiedzieć zadużo :p Eriash zakończył swoją rozmowe w tym dziale właśnie mówiąc że same podanie nazwy potwora to zbyt wiele i jużmu dół w lesie kopią :p Hmmmm, no to jak to była rzeka, a nie morze, a wiemy też że była duża, to forumowicze już mogą się licytować o to, która to rzeczka :p
 
Rhou said:
BLodDragon nie mów tyle bo możesz powiedzieć zadużo :p Eriash zakończył swoją rozmowe w tym dziale właśnie mówiąc że same podanie nazwy potwora to zbyt wiele i jużmu dół w lesie kopią :p Hmmmm, no to jak to była rzeka, a nie morze, a wiemy też że była duża, to forumowicze już mogą się licytować o to, która to rzeczka :p
Muszę powiedzieć, że w moich oczach Smoczuś zrehabilitował RED po serii wpadek z przeciekami i niusami pozaforumowymi. Nie dość, że zdradził nam wiele rzeczy, to jeszcze zrobił to mówiąc to, czego chcieliśmy usłyszeć x)
 
Coś mi się widzi, że nie pogram sobie w W2. No chyba, że do tego czasu będę już miała nowy komputer :D. Dlaczego Geralt ma tego okropnego, brzydkiego i w ogóle fe, kucyka?Nie czepiam się rozmiaru żagnicy, ani przeskakiwania przez płotki.Jednak pytam, dlaczego lokacje nie ładują się tak jak w W1? Jakoś mi to nie pasuje.Czekam z niecierpliwością na jakieś oficjalne informacje Redów o W2 :)
 
Fajnie, że tym razem to prawdziwy wyciek.A co do tego co na nim widać. Grafika wydaje się dużo ładniejsza niż w W1.Tylko jedna rzecz mnie ciekawi: Jakim cudem Żagnica, Ośmiornica gigant czy co tam innego wpłynęło tak głęboko w Kaedwen?! Ja rozumiem, że Pontar może być "dużą" i głęboką rzeką, ale nie na wysokości Keadwen, dodatkowo te statki też są trochę za duże aby móc wpłynąć tak głęboko w ląd.Ale to są tylko moje przypuszczenia, ponieważ nie wiadomo, czy to w ogóle jest to państwo.
 
Po przeczytaniu tego tematu można stwierdzić, że nikomu się nie dogodzi w 100%, niestety nie ma gier ideałów w których wszystko by wszystkim pasowało. Najpierw płakaliście, że żagnica chodzi po łące a nie siedzi w wodzie, gdy wyjaśniło się, że wychodzi z dużej rzeki to zaczynacie się domyślać jak mogła znaleźć się w rzece o takiej i takiej nazwie w takim i takim kraju. Proszę Was... Narzekano na ciągłe ładowanie się lokacji, brak otwartego świata, teraz niektórzy narzekają, że dlaczego nie ma ładowania lokacji, a w zamian mamy otwarty świat? Po wydaniu 1 było biadolenie, że nie może przejść przez płotek itp, teraz jest dyskusja, że krócej ma jeżeli by go obszedł czyli przeskakiwanie jest be. Narzekacie jak małe dzieci, nie piszcie tylko , że robicie to dla dobra gry, bo Redzi zobaczą i zmienią, wątpie by przejmowali się takimi kretyńskimi dziecinnymi narzekaniami. W dodatku to jest wersja alpha, ale specjaliści zawsze się znajdą. Brakuje tu jeszcze takich, którzy zarzekali się, że nie kupią gry jeżeli G. będzie miał kucyka ( pochwy na szczęście będą więc grę z pewnością kupi kilka milionów ludzi więcej). Wiem , że forum to nie jest kółko wzajemnej adoracji ale niektórzy już przesadzają z tymi narzekaniami. Jak tak dalej pójdzie to ziarnko do ziarnka i znowu zbierze się 100 stron spamu. Edit: nie, nie napisałem tego dlatego, że mi się coś nie podoba i próbuje kogoś zj... albo wszystkich zj... Wszystko co napisałem sprowadza się do jednego, że nie da się wszystkim do końca dogodzić i zawsze będzie coś co ludziom się nie spodoba. Napisałem, że niektórzy narzekają jak dzieci, bo to prawda. Raz piszą, że to jest głupie a później dlaczego tego nie ma. To kompletny brak konsekwencji.pozdrawiam 8)
 
Ehhh... Urwał mać. Napisałem to, ponieważ to jest trochę dziwne aby taki potwór znalazł się tak głęboko lądu co jest moim zdaniem dziwne i ciekawi mnie jak zostanie wytłumaczone.Tak Cahirze, lepiej zj... wszystkich bo tobie się coś nie podoba. Po to jest ten temat, aby skomentować i wyrazić swoją opinie.
 
Douger said:
Zgadzam się z Cahirem. Takimi postami pokazujecie tylko swój poziom.
Takimi postami nie wnosisz nic do dyskusji, a posta Cahira też był nie na temat, ponieważ rozmawiamy tutaj o wrażeniach z filmiku który wszyscy ( chyba? ) obejrzeliśmy, a nie o mentalności narodu polskiego. Każdy ma prawo do wypowiedzi, ale nie sypmy spamem.
Douger said:
Pontar na 75%
I tak zapewne będzie, choć marzył bym o bardziej rozległym obszarze działań, ale jestem też realistą, lepiej mniej a dobrze, niż dużo i byle jak ;)
 
Rhou said:
I tak zapewne będzie, choć marzył bym o bardziej rozległym obszarze działań, ale jestem też realistą, lepiej mniej a dobrze, niż dużo i byle jak ;)
No właśnie, i to nie jest kwestia tego, że mniejszy świat ładniej zrobić (w W1 nie ukrywajmy, Aurora nie pozwalała na zbyt wiele). Łatwiej jest utrzymać klimat i pozbyć się powtarzalności terenu itp. Zastanawiam się ile osób zwiedziło wszystkie zakątki dajmy na to Obliviona...A co do przeskakiwania przez płot to jest tylko chwilowe narzekanie na jakość tegoż manewru, trochę tam tekstury się przenikają i animacja nie jest powalająca ale nie chce mi się wierzyć, że nie będzie to dopracowane w późniejszych stadiach projektu... :peace:
 
To jest gra. Najbardziej wnerwiające jak dla mnie są narzekania ekstremistów książkowych. Dawno temu czytałem Wiedźmina (praktycznie na bieżąco jak się ukazywał, może poza pierwszymi opowiadaniami) i oczywiście saga bardzo mi się podobała, ale mam gdzieś to jak duża była tam żagnica. Co więcej - ja nawet zapomniałem o większości stworów z książki na czele z żagnicą.Innych denerwuje rozmiar, a kolejnych że żagnica jest "taaak daleko w głębi lądu". Niektórzy nawet pamiętają opisy fryzury Geralta i sypią cytatami w obronie jedynie słusznego zaczesu.Druga grupa to skrajni ekstremiści RPG - wystarczy im piksel na mapie rodem z Atari XE i duży wybór tekstów.Gra ma służyć rozrywce i zdobywać jak najszersze grono odbiorców. Jeśli RPG ma osiągnąć sukces to musi też po części trafić w gusta fanów innych rodzajów gier. Według mnie takie rzeczy jak otwarty świat (jak najmniej doczytujących się lokacji), swoboda ruchu (skoki, itp), kamera zza postaci to mechanika gry, a nie element decydujący że gra jest lub nie jest RPG! Jeśli dla niektórych takie coś jak dodanie skoków sprawia że gra przestaje być RPG, a staje się Action RPG to dla mnie jest to śmieszne. Chodzi o to aby gracz który zazwyczaj gra w shotery odpalając Wiedźmina nie poczuł się nagle uwiązany i zniewolony byle płotkiem. Rzuci w kąt taką grę od razu nie interesując się tym co najważniejsze w RPG. Natomiast jeśli poczuje swobodę rodem z shootera to sobie chwile poskacze, nacieszy się eksploatacją otoczenia, aż w końcu zacznie grać i skoncentruje się na samej grze. Co chcę przez to powiedzieć? Że swoboda ruchów i otwartość świata nie musi być elementem samej rozgrywki i nie musi grze odbierać jest "rpgwatości". Chodzi tylko o to aby stosować pewne standardy znane z gier z najwyższej półki skoro Wiedźmin ma takie ambicje...
 
To niech RED wywali wszystkie płotki i problem rozwiązany :dead: I skakanie nie potrzebne bo przeszkód brak
 
Nightbring3r - najlepiej to wywalić wszystko co sprawia jakikolwiek problem. W końcu piksel na zielonym tle jest najłatwiejszy do wykonania i dzięki temu REDzi będą mogli całkowicie poświęcić się pisaniu tysięcy linijek tekstu do wyboru.
 
No to zostało tylko ogolić Wiedźmina bo kucyk też nie pasuje... Ale jednak ironii nie wyczułeś... Chodzi mi o to mniej więcej o to, że kurcze wytykamy tu błędy z filmiku, której jakość przemilczę, a i czy to beta też nie wiemy... Tak samo było narzekanie, że pochw na miecze nie będzie, Blood rozwiał wątpliwości a już zakładała się komitywa robienia moda... Więc kurde zaczekajmy z tymi narzekaniami na filmik lepszej jakości i z zaimplementowanymi (może) wszystkimi usprawnieniami czy co tam jeszcze jest fe. Że tak przytoczę filmik, który pewnie wszyscy znają http://www.youtube.com/watch?v=eDDL8fovats Mało się zmieniło w stosunku do finalnej wersji co nie ? Ale rozumiem Cię też chciałbym zobaczyć "trochę" większy świat niż był w jedynce ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność, wolę żeby lokacje nie były przeogromne ale dopieszczone i dopracowane... A jeśli dla CDPR uda się spełnić oba te postulaty naraz to chwała im za to :peace: A więc koniec narzekań na tą chwilę i może koniec OT bo to chyba nieodpowiedni temat do wyrażania opinii :whistle:Uff mam nadzieję, że nie zabrzmiało to agresywnie :dead:pS: A co do tych skrajnych ekstremistów ja tam dalej lubie pograć sobie w Gothica 1 i nie przeszkadza mi wcale pikseloza...
 
nocny said:
To jest gra. Najbardziej wnerwiające jak dla mnie są narzekania ekstremistów książkowych. Dawno temu czytałem Wiedźmina (praktycznie na bieżąco jak się ukazywał, może poza pierwszymi opowiadaniami) i oczywiście saga bardzo mi się podobała, ale mam gdzieś to jak duża była tam żagnica. Co więcej - ja nawet zapomniałem o większości stworów z książki na czele z żagnicą.Innych denerwuje rozmiar, a kolejnych że żagnica jest "taaak daleko w głębi lądu". Niektórzy nawet pamiętają opisy fryzury Geralta i sypią cytatami w obronie jedynie słusznego zaczesu.
Ale to jest gra oparta na ksiażce AS wiec powinna pozostac jej wierna. W roli agent 007 tez mozna bylo obsadzic agenta KGB bo kogo obchodzi jakas tam ksiazka i ze Bond byl w niej Brytyjczykiem. Gre i tak kupie ale wolał bym aby nie odchodzila zabardzo od tresci sagi;)
 
Top Bottom