Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!

+
Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!



Wspólnie z Dark Horse Comics, wiodącym, światowym wydawcą komiksów, prezentujemy historię pełną przygód, strachu i tajemnic. Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła w polskiej wersji językowej już w sprzedaży!

Stworzony przez Paula Tobina, Joe Querio oraz Dave’a Johnsona komiks rozszerza znane z gier oraz książek uniwersum o nową, emocjonującą historię, koncentrującą się na losach legendarnego zabójcy potworów, Geralta z Rivii.

Podczas jednej ze swoich podróży, na skraju Czarnego Lasu, łowca potworów Geralt spotyka na swojej drodze wdowca, którego martwa i żądna krwi żona zamieszkuje opuszczoną posiadłość zwaną Domem ze Szkła. Niekończące się korytarze, gdzie przerażające niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem oraz skrywana przez Dom tajemnica sprawią, że Geralt będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich wiedźmińskich umiejętności, aby rozwiązać zagadkę Domu i przeżyć.

Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła dostępny jest za pośrednictwem platformy Dark Horse Digital, również w polskiej wersji językowej.

Zwiastun promujący komiks dostępny jest tutaj.


Zapraszamy też do zapoznania się z pierwszymi czterema stronami zeszytu.Strony: 1, 2, 3, 4.
 
O w końcu premiera tego komiksu :D Czy ten komiks będzie może dostępny w wersji papierowej w jakiś polskich sklepach?
 
Komiks całkiem fajny, ale ja czekam na prawdziwe bum :dead:
Tak serio, to bardzo mi się podoba ten komiks, ale wolałbym go w wersji papierowej, a nie elektronicznej ;)
 
Last edited:
Zapowiada się miodnie, ale już widzę literówkę w tłumaczeniu, i to na pierwszej stronie - zamiast "kraina" jest "krana" :harhar:

Hmm, ale naprawdę żadne wydawnictwo nie odważyło się wydać pojedynczych zeszytów w wersji polskiej? Są dostępne gdzieś wyniki sprzedaży serii Polcha i "Racji stanu"? :question:
 
...jak zwykle płatność jedynie za pomocą karty płatniczej - niestety opcja niedostępna dla posiadaczy konta w naszym kochanym PKO...
 
Swoją drogą, papierowe wydanie by się przydało w kraju gdzie to się narodziło :p Bo powoli mnie to drażni, ale to powoli...

A nie powiem, gdzie mam angielską wersję :)
 
Ale nie bardzo pasuje mi ten styl graficzny do Wiedźmina. Grubo ciosany, uproszczony, bez szczegółów. Gryzie mi się z bogactwem świata opisywanego przez Andrzeja Sapkowskiego, a nawet z tym zobrazowanym w grze. Zbyt duży kontrast.

bo z tego co mówią na filmiku prezentującym komiks na polygamii to scenarzysta komiksu zna tylko gry,
jakoś nie mogę uwierzyć, że ktoś się podjął tego zadania bez znajomości książek
mnie również nie podoba się kreska, w porównaniu do kreski Polcha, wypada jakby była rysowana na kolanie.
 
Top Bottom