Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!

+
A za utopca się przebrać nie można? :(
A masz taki kostium? :eek:

@Warzoch
Nie ma jeszcze po polsku. Ale spoko, inni wezmą za Ciebie, zwłaszcza że amerykańskie wydanie nie będzie łatwo dostępne w Polsce (o ile w ogóle). Gratka dla kolekcjonerów.
 
Last edited:
Ale mnie nie obchodzi, że się irytujesz Dani, bo nie ma do tego powodu - nie dokończyłem zdania, a to że dodałeś sobie brzydkie dokończenie to twoja sprawa.

Irytacja z błahych powodów nie pomoże ci w niczym, a tylko spowoduje, że jeszcze częściej będziesz się irytował. Wrzuć na luz i zrób to co połowa użytkowników forum - ignoruj posty.
 
Last edited:
Ale mnie nie obchodzi, że się irytujesz Dani, bo nie ma do tego powodu - nie dokończyłem zdania, a to że dodałeś sobie brzydkie dokończenie to twoja sprawa.

Irytacja z błahych powodów nie pomoże ci w niczym, a tylko spowoduje, że jeszcze częściej będziesz się irytował. Wrzuć na luz i zrób to co połowa użytkowników forum - ignoruj posty.
Zielona przecież prosiła, żeby dyskutować via PW... Miałeś ponad godzinę na zapoznanie się z jej postem, a mimo to go zignorowałeś. Nie była to mądra decyzja.

Otrzymujesz ostrzeżenie.

Ewentualne reklamacje - na PW.
 
Mi tam się podoba, wcześniej byłem sceptycznie nastawiony do kolorystyki, ale po zapoznaniu się z całością jestem zadowolony :)
Fabularnie czuć że jest to część większej całości, ale ogólnie jest ok,teraz czekam tylko na kolejne części i wydanie zbiorcze, już po polsku...
 
Top Bottom