Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!

+
Co do ceny, to ja sądziłem, że będzie droższy. Także jestem pozytywnie zaskoczony. No i twarda okładka. :)
 
Jak za komiks w pełnym kolorze i z twardą oprawą to cena nie jest zła ;) Wiedźmin składa się z pięciu zeszytów, wychodzi po dyszce za każdy + twarda oprawa więc o ile nie podoba mi się monopol w wykonaniu Empiku o tyle cena jest bardzo przyzwoita. Dla porównania, wszelkiej maści Batmany i Supermany kosztują po 70-90 zł za tom.

Generalnie masz rację. Sęk w tym, że kreska w tym komiksie kompletnie mi się nie podoba. A wydanie pięciu dyszek dla samej historyjki z dymków trochę mi się nie kalkuluje :).
 
Tym bardziej, że owa historia zostanie wzbogacona i przedstawiona o niebo atrakcyjniej w audiobooku dołączanym do Trójki.
 
Nowy komiks o Geralcie, czyli ładniejszy i przystępniejszy okazuje się audiobook stworzony na jego podstawie.
 
Poczekam, aż dostanę całość w kolekcjonerce :). Może wtedy Wiedźmin - Dom ze szkła zmieni moje nastawienie do tej formy przekazu :).
 
Nowy komiks o Geralcie, czyli ładniejszy i przystępniejszy okazuje się audiobook stworzony na jego podstawie.

Ciekaw jestem, jak z adaptacją kontynuacji. Adaptacja audiobookowa komiksowej adaptacji jednego z rozdziałów Sezonu? Eeeee...
 
Komiks kupiłam wczoraj w Empiku. Dopiero wypakowywali..;) Ładny, w twardej oprawie. Cena trochę odstrasza niestety. Dla ludzi z okolic Rzeszowa, zostało kilka sztuk w galerii Plaza. @Yakin Ciebie akurat rozumiem, kreska nie jest wspaniała..może mangi mnie wypaczyły i mam inne gusta hm.. niemniej fajnie by było gdyby jakaś zakładka była dołączona albo nalepka wieśkowa, tak wiem marudzę okrutnie!
 
Last edited:
Miałem ochotę kupić ale z ceną to zaszaleli ostro, 50zł za 136 stron to jakiś żart..... To ponad 200zł kosztuje saga o Wiedźminie w twardej oprawie ale tam mamy ponad 2500 stron. To ja już wolę zostać przy audiobookowej adaptacji komiksu.
 
Last edited:
[post_uświadamiający]Drukowanie 100 kolorowych stron z obrazkami jest droższe niż drukowanie 100 czarno-białych stron z tekstem.[/post_uświadamiający]
 
Niech będzie i droższe ale tutaj to już przesada za 136 stron 50zł, liczyłem na cenę w okolicach 35zł max 40. Żeby jeszcze była inna kreska to pewnie bym się skusił za te 50zł a tak to czekam na jakąś obniżkę.
 
Last edited:
Poczekam, aż dostanę całość w kolekcjonerce :). Może wtedy Wiedźmin - Dom ze szkła zmieni moje nastawienie do tej formy przekazu :).

Tyle że nie wiadomo czy będzie za free w EK. W standardowej/specjalnej ma być, w EK raczej nie.
 
To super wiadomość, mi odpisali znów zupełnie coś innego :p

Pojawiła się ta informacja również gdzieś na ich stronie Facebooka, także spokojnie. Kolekcjonerka też będzie miała swojego audiobooka :).
 
Do tych co się skusili i kupili: jaki papier dali? Zwykły, czy jakiś błyszczący? Nie wiem jak to fachowo określić. :coffee:
 
Niech będzie i droższe ale tutaj to już przesada za 136 stron 50zł, liczyłem na cenę w okolicach 35zł max 40. Żeby jeszcze była inna kreska to pewnie bym się skusił za te 50zł a tak to czekam na jakąś obniżkę.

Cóż przykre to bardzo że cena komiksu odbieraja jest jako "droga". Dla przykładu:

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/253618-garaz-hermetyczny 120 stron cena okładkowa 69,99
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/253624-liga-niezwyklych-dzentelmenow-2-wyd-ii 224 strony cena okładkowa 89,99
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/257749-batman-smierc-rodziny 176 stron cena okładkowa 75,00

Jedyny komiks wydany w podobny sposób w cenie niżej niż 49,99 to kolekcja Marvela która wychodzi w cenie 39,99 ale to rynek prasowy napędzany przez prenumeraty więc jednak coś zupełnie innego.

Egmont dał BARDZO atrakcyjną cenę.
 
Top Bottom