Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!

+
Poglądowe strony z nowych komiksów. Killing Monsters i Fox Children.
http://realcabz.deviantart.com/art/The-Witcher-Killing-Monsters-pg-04-498157633
http://realcabz.deviantart.com/art/Witcher-Fox-Children-1-Pg-16-498156242
 
Killing Monsters wygląda spoko, ale Fox Children według mnie to jakaś pomyłka. Jest gorzej na tej stronie, niż w domu ze szkła, a ostatni kadr to już w ogóle.
 
Killing Monsters rysował kto inny i faktycznie wygląda to lepiej niż te dwa pozostałe tytuły.

A co do zmiany planów odnośnie wydania tego komiksu np. w Polsce to jeśli był to wynik współpracy z Amazonem to raczej marne szanse na zmianę.
 
Kreska w Killing Monsters bardziej mi odpowiada od tej z Fox Child oraz Domu ze Szkła. Szkoda, że nie można będzie go jakoś wyrwać w sklepach w Polsce.
 
Wczoraj skończyłem czytać (oglądać?) Dom ze szkła i bardzo mi się podobało. Może to wynikać z tego, że nie znam się na komiksach, dlatego nie raziła mnie kreska etc. Jeśli idzie o historię to im dalej w las tym lepiej, chociaż jest ona dość przewidywalna.

Prócz tego co napisał reinmar_bielau, że historia im dalej, tym jest bardziej przewidywalna to dodam, że jest ona mroczna i nie ma przebacz. Przez to komiks trzyma klimat co zaliczyłbym na plus. Dla tych co czytali ten komiks, zauważyliście, że przez całą historię panuje noc i wszechogarniająca ciemność :D? Do minusów komiksu zaliczyłbym dość przegadane dialogi zwłaszcza w jednej części. Ponarzekałbym też na kreskę, w sumie z drugiej strony nie ma co narzekać, bo zawsze mogło być gorzej :D. Na rysownika "Domu ze szkła" widziałbym Polcha bądź Rosińskiego :D. Ależ to by była krecha, typowo europejska i polska :D. Zobaczcie sobie przykładowy komiks z Thorgalem zwłaszcza starsze części z Van Hamme oraz Rosińskim i być może przyznacie, że rysunki oraz scenariusz mają to coś w sobie :).

P.S
Zastanawiam się jedynie czemu Marta czekała tyle lat na upragnioną zemstę, karę dla Jakuba. Przeczuwała, że Geralt przyjdzie do domu ze szkła po kilku latach po jej śmierci i wykona bez kiwnięcia palcem zlecenie na zabójstwo Jakuba? Tyle lat cierpienia, upokorzenia, w dodatku morderstwo i czekać kawał czasu.
 
Last edited:
Ornsztyn can into avatar


---------- Zaktualizowano 18:21 ----------

Paul Tobin can into szczerbizm


---------- Zaktualizowano 20:29 ----------

Ornsztyn can into another avatar.
 
Może i nie jest najpiękniejsze, ale będę kochał jak swoje :p Znaczy kupię :D

Warto, nie jest to komiks typu "na odwal się" i w dodatku nastawiony na bajońską cenę komiks. Komiks co ze sobą prezentuje, przy ilości stron oraz jakości papieru jest wart swojej ceny :).
 
Last edited:
Kupiłem i żałuję wydania tych 50 zł. Będę odradzał zakup każdemu znajomemu, który lubi uniwersum.
Historia -> meh
Kreska -> meh bardziej, no Kufa jakbym oglądał obrazki z gry, w której tekstury się nie załadowały w pełni. Sam "Dom" też wujowy. Jak jakiś współczesny pałac nowobogackiego, a nie stary pałac.
Ogólnie, jedyny plus komiksu to Obrazek Simona Bisley-a z ostatnich stron. Cały komiks powinien być wykonanym w tym stylu.

Jeżeli powstanie jeszcze jakiś komiks to najpierw zapoznam się z nim w całości nie wychodząc z domu, a dopiero jak mi się spodoba to kupię.
 
Kupiłem... i nie podoba mi się. Treść jeszcze jako taka, ale zupełnie nie mój typ kreski. Wolałbym coś a'la Rosiński czy Polch. :)
 
Ja przejrzałem w Empiku, bo na szczęście był jeden egzemplarz otwarty i niestety nie zdecydowałem się na kupno. Ten styl graficzny, podobnie jak animacji w W2, to zupełnie nie moja bajka.
 
Wrzucam tutaj z braku lepszego tematu, otóż pojawiły się pre ordery na drugi i trzeci numer Lisich Dzieci dzięki czemu możemy zobaczyć jak prezentują się okładki. Do tej pory widzieliśmy jedynie pierwszą.

Zeszyt pierwszy wyjdzie 1 kwietnia:

Zeszyt drugi 6 maja:

A zeszyt trzeci 3 czerwca:
 
Top Bottom