Komiks Wiedźmina

+
Komiks Wiedźmina

Ażeby uniknąć niepotrzebnego zakładania tematów i pisania niepotrzebnych postów gdzie indziej, pozwoliłem sobie na stworzenie wątku, w którym możecie podyskutować sobie o komiksie, którego stronę już mieliście okazję obejrzeć. Jeżeli nie, to link zamieszczam poniżej. Miłej dyskusji!Jedna strona z komiksu o Wiedźminie
 

kogut

Forum veteran
To chyba już wiemy, jaki bonus dostaną zachodni klienci w ramach "zapoznania ze światem gry" .
 

tibor

Forum veteran
Kojarzę już to opowiadanko, tylko jeszcze muszę się upewnić, jaki to był dokładny tytuł btw. A już miałem taki temat zakładać
 
Komiks mi się podoba - przynajmniej to co jest dużo lepszy niż Polcha. Tutaj trochę kanciasty może ten Geralt ale strasznie to chyba nie wadzi - widać ogólnie zamiłowanie do ostrych kresek - jedynie co mi się chyba nie podba to czarne brwi Geralta - wygląda jak górnik po szychcie - tym niemniej bardzo pozytywnie - trzymam kciuki z Trust'a
 
Kurde pamiętam tą sytuację, tylko nie pamiętam kiedy gdzie i z kim Geralt walczył. Czyli de facto nic nie pamiętam Ma się ten talentYarpen masz coś do mangi?... Komiks jest całkiem fajny, tylko to Sir do Geralta jakoś tak chyba nie pasuje. Jeden z moich kumpli (taki mały, brodaty z toporem) pewnie nazwałby nas maniakami A teraz taki mały oftop :p Fajnie że powstał kolejny konkurs związany z wiedźminem. Wielki plus dla Cdp. Red. Widać że twórcom gry naprawdę zależy na fanach i na jak najlepszej reklamie swojej gry
 
HA a ja pamiętam i już nawet odpowiedziałem Mi się ta strona z komiksu podoba troche może faktycznie kanciasty ale mi to nie przeszkadza.A no i te "zzzzzzz" troche śmiesznie wygląda tak jakby ktoś przysnął ;)
 
Komiks świetny... mam nadzieje, ze ktos dopilnuje, by ukazal sie w Polsce, gdyz jego straty nie przezyje... Kreska genialna!
 
No właśnie, zastanawia mnie, czy Trust zrobił tylko tę jedną stronkę na potrzeby konkursu, czy też planowane jest wydanie całego komiksu... a jeśli tak, to czy będzie to wydanie kolorowe, czy czarnobiałe...zapewne kolorowe, ale tak pytam
 
nie koniecznie kolorowe czarno białe tez ma swoj urok i osobiscie bardzo podoba mi sie ta stronka z komiksu z nieciepliwoscią czekam na resztę (tak na marginesie wiedziałem od razu o jaką historie chodzi)
 
Początkowo nie mogłem rozpoznać o jakie opowiadanie chodzi, ale gdy tylko przeczytałem dialog: "Sir..." "Behind the wagon! Now!" + gdy zobaczyłem przestraszona twarz kupca przypomniał mi się tytuł opowiadania.
Tibor said:
No właśnie, zastanawia mnie, czy Trust zrobił tylko tę jedną stronkę na potrzeby konkursu, czy też planowane jest wydanie całego komiksu... a jeśli tak, to czy będzie to wydanie kolorowe, czy czarnobiałe...zapewne kolorowe, ale tak pytam
Tibor, a na głównej co pisze? "Zgodnie z obietnicą sprzed tygodnia prezentujemy Wam coś specjalnego, jest to jedna ze stron tworzonego właśnie komiksu o Wiedźminie!"Wychodzi na to, że komiksem nie będzie tylko jedna kartka, tylko coś większego.
 
Ale mi chodzi o jakieś konkrety. A poza tym zauważ, proszę, że teksty w tym komiksie są w języku Szekspira, a mnie interesuje, to czy będzie polskie wydanie. I jeśli tak to kiedy... a może jako prezent w edycji kolekcjonerskiej gry?
 
według mnie raczej to ostatnie chociaz moze i do zwykłej mogł by byc dodany (ja osobiscie bym się nie obraził hehe)i mam takie zapytanko zgłoszenia są do 28 a kiedy będzie rozwiązanie konkursu??
 
Zapewne tydzień później. Aczkolwiek, może jakaś niespodzianka i Fallen szybciej wylosuje nas...ekhm... znaczy się zwycięzców
 
Ale tę twarz Geralta to faktycznie można by nieco zmodyfikować...btw. jakie są szanse na to, że Trust zajrzy do tego tematu i podyskutuje z nami?
 
Cóż, to czy komiks się podoba to kwestia gustu. Mi na przykład się nie podoba Primo W opowiadaniu Geralt do "gromienia" besti na moście używał jednego miecza.SecundoWyraz tważy na ostatnim obrazku , właśnie czemu Geralt ma minę skończonego idioty naćpanego jakimiś grzybkami. Do całości sceny brakuje tylko żeby ślinił się jak jakiś wielbłąd Co prawda Geralt używał wtedy eliksirów, ale bez przesady na pewno nie rombał na lewo i prawo patrząc przed siebie i głópkowato sie uśmiechajac.Trecio Skąd ta blizna ? Geralt w sadze ani w opowiadaniach jej nie miał, nie ma oniej nawet wzmianki.W concept artach zabardzo mi to nie przeszkadzało ale co innego w komiksie który byłby na podstawie opowiadań więc powinien być z nimi "kompatybilny".
 
A ja dodam, że Sir pasowało(kontekst) i że od razu wiedziałem o co chodzi, tylko tytułu nie pamiętałem... Znalazłem, nie pochwale się A komiks jakiś taki średni... szczególnie potwory (jakie nie powiem) jakoś dziwnie wyglądały, ach ten dźwięk usypiającego... potworzyska
 
Top Bottom