Komiksy

+
Mroku said:
A czy ktos moze sie orientuje czy mozna sciagnac komiks Captain Tsubasa?? Bo jestem fanem tej bajki, i mam sporo odcinkow na kompie (nawet z najnowszej serii), a wiem ze film powstal na podstawi komiksow - zna ktos moze jakas strone (tylko nie po japonsku )
taa znam ;) scigasz z odc++ ktos to na pewno ma w ciagu godziny powinenes znalezc wszystkie odcinki tego komiksa tak swoja droga zna z was ktos jakies fajne stronki z komiksami albo najlepiej stronki o mandze i anime?A moze sprawicie mi niespodzianke i daci mi adres jakiegos fajnego forum o anime?
 
Komiks wiedzmin to rzeczywiscie straszna rzecz (choc zawsze to lepsze niz film ). Ogolenie komiksem sie jakos nie interesuje specjalnie, a manga to juz w ogóle, ale ostatnio znalazlem cos genialnego - http://kokoart.prv.pl/ . Poza tym regularnie czytam LOSUX
 
Skoro już mowa o komiksach - pan Truściński (gł. rysownik) robi o ks. Popiełuszce. Z tego co widziałem do tej pory, muszę powiedzieć, że będzie zawalisty.
 
Może niedługo zrobią komiks o o.Rydzyku. Po zadymie z WOŚP jest dość (nie)popularną personą w najjaśniejszej Rzeczpospolitej
 
Nieźle narysowany jest komiks Muminki ale ja nie żartuje!! Ładne rysunki, Muminkowa klima, można sie prezstraszyć Buki javascript:AddSmileyIcon('') polecam!
 

Rioo

Forum veteran
Mam teraz ferie a na ferie oprócz dwóch książek (BB i Achaja tom3), mam jeszcze przygotowany sporą kolekcję komiksów Neala Gaimana o Sandmanie. Słyszał ktoś? Troche czytałem w Empiku i mi sie bardzo podobało, teraz mam zamiar bardziej nad tym przysiąść. (pomijam fakt, że Gaiman jest moim ulubionym pisarzem )EDIT: aha Losux jest super 100lec wymiata EDIT2: właśnie czytałem nowego Losuxa - oni też grają w RPG
 
100lec jest fajny, ale najlepszy jest... GWIEZDNY SMALEC. To jest dopiero niezły hardkor :).Dobra to ja ide walić głową o umywalke, to jest, ten tego, spać ide, no! :p
 
Rioo said:
Mam teraz ferie a na ferie oprócz dwóch książek (BB i Achaja tom3), mam jeszcze przygotowany sporą kolekcję komiksów Neala Gaimana o Sandmanie. Słyszał ktoś? Troche czytałem w Empiku i mi sie bardzo podobało, teraz mam zamiar bardziej nad tym przysiąść. (pomijam fakt, że Gaiman jest moim ulubionym pisarzem )EDIT: aha Losux jest super 100lec wymiata EDIT2: właśnie czytałem nowego Losuxa - oni też grają w RPG
Sandman wymiata. Fabuła, nawiązania do Szekspira, mitologii i wieeelu innych dzieł- klasyka. Jedyny komiks, który podoba sie mojej mamie
 

Rioo

Forum veteran
Walu de Rive said:
Sandman wymiata. Fabuła, nawiązania do Szekspira, mitologii i wieeelu innych dzieł- klasyka. Jedyny komiks, który podoba sie mojej mamie
Bracie!!! W końcu ktoś kto mnie rozumie Teraz czytam dziennie po dwa-trzy komiksy (ostatnio Sandman odzyskał swój rubin , czytam po ang od nowa ). PS a i Twój podpis wydaje mi się dziwnie znajomy
 
Ekhm....eee... no tak :pKomiks sieciowy mojego autorstwa, traktujący o początkującym Sith. Nie oczekujcie piękej oprawy i sensownej fabuły. Oczekujcie rozrywki! :Dwww.darthdett.za.plCzekam na wasze opinie, wpisy w księdze oraz, co ważne - klikanie na bannerki toplist...
 
Nie wiem co Wy chcecie od komiksu o wiedźminie zrobionego przez Polcha - ja uważam go za bardzo udany - fajna, nietuzinkowa kreska no i są to jakby streszczone opowiadania w formie obrazkowej :)A co do innych komiksów to mi ogromnie podobają się Szczury Blasku - jeżeli macie szanse gdzieś dopaść ten komiks to stanowczo powinniście go przeczytać - rewelacyjna historia i rysunek, tematyka s-f.
 
A ja sobie niedawno kupiłem na Allegro komiks "Westerplatte", opowiadajacy o obronie przyczółka. Z AUTOGRAFEM AUTORA . Komiks jest rewelacyjny i polecam każdemu
 
Top Bottom