Kompletne Rynsztunki Świętokradcy, Wiarołomcy i Bratobójcy

+
Kompletne Rynsztunki Świętokradcy, Wiarołomcy i Bratobójcy

Czy warto zbierać materiały na tego seta? Potrzebne jest spoooro skór wszelakich i niewiele mniej sukna i chyba bez dokupienia od sprzedawców się nie obejdzie... A to oznacza wypłukanie się z kasy lub też sprzedawanie innych materiałów. Nie wiem czy warto... Jaki jest bonus za kompletny Rynsztunek Świętokradcy?
 
Nie wiem czy jest jakiś bonus ale nie mając kompletnej zbroi a używając mieczy świetokradcy, Geralt automatycznie tracie życie . Po skompletowaniu zbroi nie odbiera już ona punktów życia podczas walki no i dodatkowo za każde trafienie wysysamy życie z przeciwnika i HP leci dla wiedźmina.
 
D4m1x said:
Nie wiem czy jest jakiś bonus ale nie mając kompletnej zbroi a używając mieczy świetokradcy, Geralt automatycznie tracie życie . Po skompletowaniu zbroi nie odbiera już ona punktów życia podczas walki no i dodatkowo za każde trafienie wysysamy życie z przeciwnika i HP leci dla wiedźmina.

Leeching jest procentowy (np. 3% od zadanych obrażeń) czy ma określoną wartość (np. 5 HP/hit)?
 
Tego nie wiem, to już pytanie do twórców :) . Ciężko ocenić na oko, przeciwnicy mają podobna ilość HP.
 
Ostrowiak said:
Ja z nieśmiałym zapytaniem, kiedy aktywuje się quest na ów Rynsztunek?

Jak tylko kupisz schemat na dowolną część rynsztunku i stworzysz tenże przedmiot. W każdym akcie jest jeden sprzedawca który posiada WSZYSTKIE schematy dla jednego setu (rynsztunek jednego z trzech przeklętych braci). We Flotsam jest to krasnolud z dzielnicy nieludzi.
 
W drugim akcie po stronie Vernona Rocha można się siłować na rękę w nieskończoność z najsilniejszym w obozie, 200 orenów za każdą wygraną.
 
A jak skompletować ten ekwipunek? Czeba znaleść jakiegoś gościa który da ci misje poboczną czy czeba kupić jakieś receptury. Chcę wiedzieć bo nie wie czy od samego początku zbierać już kase.
 
To teraz zabawa dla forumowiczy, dajcie screeny wszystkich 3 kompletnych rynsztunków.

Czemu? Staty mają owszem, niezłe, acz najważniejsze są walory wzrokowe, ehuehue.
 
no to rynsztunek dostępny w kacie I już mam. Nie wyczuwam różnicy no może przy walce z ludźmi jest troszkę łatwiej.
 
Gdzie mogę znaleźć albo od kogo kupić ten Rynsztunek Świętokradcy, jak nazywają się jego poszczególne elementy i czy dostępne są od początku aktu czy można do zdobyć dopiero po wykonaniu jakiejś misji.
 
Skąd w 1 akcie wziąć na to kasę? Z tego co pamiętam to za questy ogromnych sum się nie dostaje a wszystkich składników się raczej nie znajdzie.
 
Top Bottom