Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Gratulacje dla CDR za dwie fantastyczne gry oraz za wszystkie konkursy i inicjatywy, widać że zależy wam na graczach i nie osiadacie na laurach. Tak Trzymać!!!!!!!!
 
Ech i tak nie wygram.Ale piszę to by podziękować wam cd projekt, za wiele godzin spędzonych z wiedźminem i mam nadzieje że kiedyś będzie mi dane z wami pracować:)
 
To miłe, że Polacy jednak udowadniają swoją wartość. Wiedźmin jest czymś, z czego naprawdę możemy być dumni. A nawet powinniśmy. Oby było tylko lepiej. Rozwijajmy się, a może kiedyś staniemy wśród najbardziej cenionych twórców gier.
 
a na urodziny przypadkiem się nie dostaje prezentów zamiast rozdawac :D? CDP RED nadal ze swoim niepowtarzalnym podejściem do graczy :)
 
Wprawdzie szanse na to bym wygrał są niewielkie, ale mimo to zgłaszam się do konkursu :)

Pozdrowienia dla CDPROJEKT i dzięki, że poprawiliście trochę to nieszczęsne parowanie;)
 
Witaj maj, 17 maj, dla nas, graczy, błogi raj..
Ja medalion dam kotu, bo wiadomo, że kot,jak mawiała Yennefer, to jedyne stworzenie, oprócz smoka, które umie chłonąć moc. Jeśli medalion jest magiczny, to kot będzie go umiał lepiej wykorzystać
 
Z wielką chęcią zgłaszam się do konkursu i przede wszystkim Dziękuje wam za to,że w ogóle wpadliście na taki pomysł stworzenia gry wykorzystyjąc świat jaki stworzył Andzej Sapkowski.Kontynuujcie to bo idzie wam mistrzowsko.
 
Z okazji tej rocznicy życzę Wam (i oczywiście sobie:p) Wiedźmina 3, 4, a może i 5...? Spędziłem przy pierwszych dwóch częściach wiele wieczorów, nocy, poranków i dni i mam nadzieję, że będę mógł rozkoszować się kolejnymi częściami!

Muszę przyznać, że przygotowaliście nam, fanom, wspaniały prezent :)
 
i ja z chęcią bym skorzystał z tej niespodzianki, kupiłem wersję kolekcjonerską ale nie byla MEDALIONU :(
 

chk

Forum regular
Fajny pomysł , gra grą a i tu ciągle coś się dzieje . Kto wie może akurat się trafi :)
 
Top Bottom