Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
To już rok minął od premiery? Wow!
Wstyd przyznać, ale nadal nie przeszedłem gry. :/
Ale spokojnie, wakacje nadchodzą, nadrobi się szybciutko. :p
 
Też bym chciał bop tego mi brakuje do kolekcji
No i oczywiście wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów życzę ! ;p
 
Wszystkiego najlepszego dla CD Projekt RED z okazji pierwszej rocznicy wydania Wiedźmina 2. Mam nadzieję, że już "niedługo" (czyli jeżeli wierzyć plotkom w 2014r.) będę mógł napisać życzenia z okazji rocznicy Wiedźmina 3. 100 lat, 100 lat, niech tworzą, tworzą nam, niech tworzą nam! A co? Wiedźminy!!!
 
Czyli Wiedźmin 2 ma już roczek? Cóż, przez ten rok nie tylko się nie zestarzał, ale wręcz dojrzał i dzięki Waszej pracy stał się jeszcze lepszą grą.

Kolejne lata będą mijać, a każdy rok oznaczać będzie, że coraz bliżej do premiery Wiedźmina 3! Na to czekam, a taki medalion z pewnością umiliłby oczekiwanie :).
 
Wychynąłem tylko na chwilę z jaskini pełnej potworów pomyślałem - Oł, to już rok siedzenia z Wiedźminem 2, eh cóż trzeba wracać ...do GRY ;)
 
Wszystkiego najlepszego z okazji I urodzin Wiedźmina 2 :) Kocham jak ktoś z okazji "swoich" urodzin rozdaje prezenty, moja babcia robiła tak samo :).

Pozdrawiam.

P.S. Bardzo podoba mi się Wasza polityka w stosunku do graczy. Piękny materiał do napisania pracy magisterskiej, szkoda tylko że jestem na logistyce :)
 
Dokładnie rok temu całą noc w tesco stałem żeby dostać tą jedną jedyną grę.
Z okazji urodzin wytargałem ciekawe cytaty:

-rozmowa Jaskra z Geraltem:
-"Ach, cieszę się, że się spotkaliśmy. Tu, w Novigradzie, stolicy świata, centrum i kolebce kultury. Tutaj człowiek światły może odetchnąć pełną piersią!
– Przejdźmy może oddychać uliczkę dalej – zaproponował Geralt, patrząc na obdartusa, który kucnąwszy i wybałuszywszy oczy wypróżniał się w bocznym zaułku."


-rozmowa Zoltana z Geraltem:
- My zaś uczynimy rekonesans. Jeśli będzie bezpiecznie, zawołam głosem krogulca.
– Głosem krogulca? Przecie ty pojęcia nie masz o naśladowaniu ptasich głosów, Zoltan.
– I o to chodzi. Gdy usłyszysz dziwny, niepodobny do niczego głos, to będę ją.
 
Jako, że nadszedł dzień pierwszej rocznicy (właściwie ma się ku końcowi) premiery Wiedźmina 2 składam jej twórcom najserdeczniejsze życzenia: spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów.
 
Cóż można rzec w tym szczególnym dniu?
[słodycz mode on] Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najlepszej gry RPG ostatnich lat! ; D[słodycz mode off]
Zacne medaliony, miejmy nadzieję że trafią w dobre ręce.
 
Tak jest! :D Takiej okazji na zdobycie medalionu mi brakowało! Na początku chciałem składać zamówienie na Mroczną Edycję, ponieważ nie było go <medalionu> w Edycji Kolekcjonerskiej. Z powodu braku funduszy, liczyłem na taki konkurs i się doczekałem! Teraz tylko mieć nadzieję, że raz mi się poszczęści
SWOJĄ DROGĄ ŻYCZĘ WAM WIELU SUKCESÓW I ROCZNIC GIER TAK ŚWIETNYCH, JAK WIEDŹMIN I WIEDŹMIN 2!

Peace.
 
To ja w tym szczególnym dniu życzę wam średniej 100 na Metacritic dla Witchera 3 i tej Space Opery, którą też tworzycie :). I dziękuję za medalion :p. Zawsze chciałem taki mieć.
 
Top Bottom