Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Oczywiście 1 rocznica związku graczy z Wiedźminem 2 ! Nie dość, że wiecie jak świetną gre stworzyć to wiecie jak utrzymać trwałą relację ze społecznością, która w nią gra ! I to się chwali!!! Pozdrawiam CD Projekt RED
 
Dokładnie pamiętam ten dzień , to był dzień powiewu świeżości jak odpaliłem Wiedzmina 2 EK , Wspaniała gra Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy od premiery na PC i życze całej ekipie CDPROJEKTRED 100 takich lat oczywiście bez takich obsów jak nocna premiera edycji kolekcjonerskiej
 
No więc tak...

Dzisiaj mija rocznica więc życzę jak najwięcej sukcesów w branży i żeby więcej wam się nic nie pierniczyło z wszelakimi premierami gier lub dodatków.

Niech Kreve i Melitele będzie z wami.
 
Witajcie,

oto krótka historia dlaczego medalion powinien trafić do mnie ;) Swego czasu, jako fan fantasy oraz gier osadzonych w tymże świecie posiadałem medalion z gry Gothic. Wisiał on sobie w samochodzie pod wewnętrznym lusterkiem. Przemierzałem Polskę w szerz i wzdłuż bez jakichkolwiek sensacji. Samochód sprzedałem, medalion gdzieś przepadł. Teraz jeżdżę nowym, a moja przestrzen pod lusterkiem zionie pustką. Do tego dzisiaj (tj. 17 maja) zaliczyłem stłuczkę i samochód wylądował w warsztacie. Sami widzicie. Potrzębuję medalionu do protekcji!

Dzięki i pozdrawiam :)


CDP Rulezzz 17.05 2011r. - to już rok z Wiesiem 2 :D
 
Witam

W tym komentarzu muszę podziękować CD Projekt za wsparcie dla graczy zamiast olanie ich jak koncerny typu EA. Świetne podejście do klienta i nie traktowanie go jak potencjalnego oszusta. Muszę także podziękować Panu Piotrowi z gog.com za pomoc z problemami w dodaniu Wieśka 2 oraz darmowej kopii Wiedźmina 1 wielkie brawa za cierpliwość i chęć pomocy :) Jeszcze raz napiszę to co napisałem w ostatnim mailu do niego (Jest to opinia na całym świecie :D) "CD Project are the biggest bros in gaming". Pozdrawiam i liczę na to że wygram coś po raz pierwszy w życiu ^^
 
Napisałbym "sto lat", ale że w branży niektórzy utrzymują się już dłużej (Nintendo) to: dwieście lat! :)
 

Jimp

Forum veteran
Nie ma co się łudzić i tak wygra Wallace :D. Wiadomo ,że szkot wygrywa wszystkie konkursy na forum, nie wiem jakie ma wtyki ale idę o orena ,że tym razem też tak będzie.
 
Równo rok temu biegłem na długiej przerwie do Empiku po Wiedźmina. Później tylko niecierpliwie wyczekiwałem do końca lekcji, by wreszcie w domu odpalić. Świetny kawał roboty i genialna polityka wobec graczy! Oby tak dalej :)
 
Bardzo fajnie by było mieć taki medalion, więc tym oto postem biorę udział w konkursie i liczę na wygraną. ;)

A, i 100 lat dla gry. Żeby po tym czasie dalej miała swoich fanów. :)
 
Top Bottom