Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Nic, tylko pogratulować:)

Fajny wisiorek, w sam raz na brelok do kluczy:]

Jak go nie dostanę to


:)
 
Dokładnie rok temu 17 maja 2011 roku został wydany Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji PC! Jak widać gra odniosła wielki sukces :) Sto lat dla całej ekipy RED'ów :)
 
Cóż. Pamiętam, że gdy kupowałem "Wiedźmina 2" miałem wielki dylemat. Nie wiedziałem czy wziąć Edycję Kolekcjonerską z medalionem, czy może tą z monetą, brelokiem, notesem i ołówiem z runami. W chwili obecnej brakuje mi tylko trzech gadżetów: medalionu, figurki Geralta i jakiegoś miecza z gry. Proszę, sprawcie, żeby ta lista skróciła się choć trochę! ;)
 
Me lovin' it! CDP Red wie jak dotrzeć do graczy!
No i najlepszego, oby za niedługi czas można było świętować i premierę i rocznicę Wiedźmina 3!
 
Kurcze super poluje na medalion już od jakiegoś czasu,lecz ceny na aukcjach z miesiąca na miesiąc są coraz droższe.Załuję ,że nie kupiłem kolekcjonerki... Napaliłem się na Wieśka masakrycznie i już zrobiłem face lift swojego telefonu (http://ifotos.pl/zobacz/p1000064q_rwrnphr.jpg/). Do pełnego lansu przydałby się medalionik.

Pozdrawiam wszystkich maniaków
 
Fajny prezent, na świetną okazję :)
Ach... pamiętam te 7 czy 8h koczowanie na CDP facebooku w celu oczekiwania na patch 0
 
Wow!
Nie wygrałem recenzenckiej kopii Wieśka na Xboxa to może chociaż uda mi się zyskać medalion! :D
CDPR, kocham Was!
 
Najlepszego, dalszych sukcesów REDzi i oby W3 był najlepszym RPG wszech czasów:) Mam nadzieję, że nie zmienicie swojego podejścia do swoich fanów. :)
 
Robicie kawał dobrej roboty i już za same fajne pomysły należą się wam podziękowania;) Cóż mogę napisać? Po prostu powodzenia przy przyszłych projektach! ;]
 
Wciurności, jedynie medalion jest mi potrzebny ażebym uzupełnił swą kolekcję bibelotów, będzie dyndał mi na szyi zaraz koło różańca z Watykanu i króliczej łapy.

A żeby przyspieszyć podejmowanie decyzji, to macie...

http://wd5.photoblog.pl/lvp3/200912/16/55050564.jpg
 
Top Bottom