Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Moja pierwsza myśl na widok medalionu: "Co się stało w mordkę temu wilku?!" ;)

Ale co tam, liczy się udział, nie nagroda! ;P
 
...na Wiedźminie się praktycznie wychowałem zaczytując się w pierwszych opowiadaniach pojawiających się w ówczesnej "Fantastyce" podbieranej starszej siostrze ;) Z wypiekami na twarzy poszukiwało się wtedy zapowiedzi kolejnych opowiadań... Dopiero dużo później pojawiło się pierwsze wydanie książkowe. Dzisiaj Geralt ma już właściwie 26 latek, a my od roku cieszymy się już drugą jego adaptacją komputerową.
Niech Wielka Melitele czuwa nad jego dalszymi losami :)
 
To już dokładnie rok minął od premiery Wieśka 2, huh. Jak ten czas szybko leci. Pamiętam jak dziś tę nockę 16/17 maja 2011, i to niesłynne "50mb". Ale radość, jaką ta gra dostarczyła w pełni zrekompensowała wszelakie wpadki. A tego "17" już bardziej zaakcentować się nie dało, co? :D
 
To właśnie dlatego CDPR wymieniany jest wśród najlepszych GameDeveloperów na świecie – potraficie zadbać o swoich klientów i sympatyków… To chyba najlepsza długofalowa strategia rozwoju firmy – budowanie silnej marki, która budzi pozytywne odczucia wśród graczy. Tak trzymać ;)
 
Pomyśleć, że to już okrągły rok. Dokładnie 17 maja 2011, mniej więcej o godzinie 6:40 moja kopia gry leżała już na biurku, a w chwili, gdy piszę tego posta pewnie uciekałem z lochów. :) Taki medalionik to byłaby fajna rzecz w rocznicę. ^^
 
zauważyłam, że kobiety są tu w mniejszości, a ja nigdy bardziej nie chciałam mieć żadnej innej biżuterii. może się uda! ;)
 
Albo chodzi o rocznice premiery Wiedźmina 2 albo czynicie pierwszy krok do stworzenia prywatnej armii wiedźminów :) Tak czy inaczej gratulacje i czekam z niecierpliwością na ogłoszenie czym są te dwa tajemnicze projekty ( z których jeden jako wymagania ma znajomość twórczości Andrzeja Sapkowskiego :D ).
 
Tylko tego brakuję mi do pełni szczęścia i zadowolenia, nigdy niczego nie wygrałem, więc może tym razem mi się poszczęści.
 
Wszystkiego najlepszego, bla, bla... dawać medalion! ;p
Oczywiście CDPRED jesteście uwielbiani przez nas wszystkich, zapracowaliście sobie na to :)
 
Top Bottom