Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Nie wiem, czy nie zabrzmi to nazbyt nieciekawie, ale mam nadzieję, iż CDP RED dalej będzie w tak dobrej formie w jakiej jest dotychczas i nie zmieni swego podejścia do jednegoz najlepszych tytułów RPG w jakie grałem ostatnimi czasy. Wspierajcie swe dzieło, dbajcie o nie i rozwijajcie, a odpłaci wam w przyszłości, która będzie z pewnością malowana ciepłymi barwami. Ave!
 
Udanej rocznicy i kolejnych sukcesów oraz wydania edytora przygód do W2, dzięki czemu community dostanie szanse na odwdzięczenie się za tak wspaniałą grę.
Dokumentacja do takich narzędzi zajęłaby by pewnie solidny kawał papieru i czasu, biorąc pod uwagę możliwości którymi się chwaliliście, ale to nic niemożliwego ;)
 
Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy W2! Wszystkim Wam życzę w życiu miłości takiej jak Geralta i Yen, a.... sobie tego pięknego medalionu ;)
 
Wszystkiego najlepszego Redzi z okazji święta wyzwolenia narodowego demokratycznej republiki konga oraz, oczywiście, rocznicy wydania drugiego Wieśka
 
No coś takiego - niemal dokładnie rok po premierze przeszedłem drugi raz Wieśka (czekanie na patch, potem na kolejny, potem na EE się zemściło).. I jeszcze bardziej nie mogę się doczekać trzeciego (chlip). Tak czy siak - dzięki Wam REDzi i trzymajcie tak dalej :)
 
Statystycznie udowodniono, że 8 strony tematów nigdy nikt nie czyta, więc nie mam szans na wygraną... Tak mówią ankietowani z Familiady oraz Hostile :(
 
Co jest wyjątkowego w dzisiejszej dacie? Otóż dzisiaj mija rok od premiery najlepszej gry RPG ever (bez żadnego wazeliniarstwa :p), mianowicie: Wiedźmin 2! Nie zaniedbujecie fanów, jesteście wobec nich fair, wiele konkurencyjnych firm powinno brać przykład jak dbać o PR :p Tak trzymać REDzi! :D
 
Nie powiem, przydałby się taki medalion. Teraz na świecie kręci się tyle świństwa, że wypadałoby mieć szansę być ostrzeżonym przez ową część biżuterii.

Niemniej jednak, życzę wytrwałości, ogromnych zysków, udanej współpracy z community oraz nieograniczonych zapasów Temerskiej żytniej ;]
 
bardzo uniżenie proszę o wiedźminski medalion proszę proszę, i wcale nie wchodzę w przysłowiową rzyć( no może trochę ) po rostu bardzo mocno go chcę!!!!!!!!!!!!!!
 
Aaa, wszystkiego najlepszego! Z utęsknieniem czekam na kolejne produkcje CDR. Wciągająca fabuła połączona z zastosowaniem najnowszych technologii to to, czego szukam w grach, więc Redzi są moimi ulubionymi developerami. A medalion kozacki, bardzo miło byłoby go mieć. Na mojej półce leży już premierówka pierwszego Wiedźmina, EK dwójki i cały Cykl Wiedźmiński Sapkowskiego, który nie raz czytałem. Nad nią wisi plakat Wiedźmina 2 z CD-Action. Medalion dobrze by się komponował. :)
 
Top Bottom