Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Takie podejście do graczy na obecnym rynku jest rzadkością. Droga REDanio, wielu sukcesów! Cytując: "Nie siłą, lecz śmiałością zdobywaj", Wy z pewnością właśnie tą śmiałością zdobywacie serca ludzi z całego świata :)
 
Oczywiście najlepszego z okazji rocznicy (pochwalcie się sprzedażą ).

A co do medalionów...

Po deszczowym maju piękny nastał dzień,
Zachodzące słońce swój długi roztacza cień.
Na stronie Wiedźmina też same dobre wieści,
News został dziś napisany o następującej treści:

„U RED'ów siedemnaście medalionów wiedźmińskich leży,
Srebro jasno połyskuje, a wilk kły swe szczerzy.
Któż ich godzien będzie, kto się najlepszym okaże,
Niech nas przekona, to nagrodą go obdarzę.”

Przeczytawszy te wieści IwaN ucieszył się niezmiernie,
Lecz jak wygrać konkurs siedząc na fotelu biernie?
Wiem! Wnet zakrzyknął - mam coś oryginalnego,
Napiszę wiersz... chwila, nie będzie nic z tego.

I powodzenia wszystkim (znając moje szczęście nie będę w gronie tryumfatorów ).
 
Rok temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 a w ubiegłym miesiącu zakupiłem również Edycję Rozszerzoną na Xbox360, niestety w żadnej z nich nie mam medalionu a bardzo chciałbym go mieć! ;)
 
Wiem, tak naprawdę wybiłeś wszystkich wiedźminów i zerwałeś im medaliony. Czujesz się teraz jak Leo Bonhart. Trapi Cię sumienie. Czujesz się podle, zrozumiałeś swój błąd i próbujesz to naprawić rozdając medaliony i rekrutując nowych wiedźminów! :)

PS: Oczywiście wszystkiego najlepszego, życzę wam dalszych sukcesów z okazji tej "rocznicy". Rozwijacie się tak dalej, uważam was za jednych z najwybitniejszych zespołów game designerów na świecie, nie oddający się przy tym rozprzestrzeniającej się komercji. Jako nieliczni szanujecie gracza. Powodzenia i oby tak dalej! :p
 
Cóż, o ile sama premiera Wiedźmina 2 po prostu stała się faktem (mówiło się o niej tyle, że jej nadejście przyjąłem z ulgą), to znacznie ciekawsza była otoczka tego wydarzenia...
Pamiętam, jak jechałem odebrać mój egzemplarz kolekcjonerki (ah, te drżące ręce... ;)), a następnie nieco dziwne pytanie sprzedawcy:

- Coś specjalnego jest w tych numerowanych kolekcjonerkach?

Przypadkowo chciał mi wcisnać "zwykłą", zamiast mojej - z numerem 42.

Potem były nerwy - trafiło mi się uszkodzone popiersie czy nie? :D

Na moje szczęście 17 maja zajęcia na uczelni rozpoczynałem dopiero w okolicach południa, więc nastawiłem się na nocne granie. Jak się skończyło - pamiętamy (rozsądnie dałem sobie spokój z czekaniem na start serwerów ok 2 w nocy), a koszulkę za tę wtopę CDPR oczywiscie mam do dziś :D
 
Właśnie uczę się na jutrzejsze trzy sprawdziany semestralne ale znalazłem czas aby życzyć Wam wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin Wiedźmina. Ten rok bardzo szybko minął i pomimo że w tym czasie ukazało sie bardzo wiele znamienitych produkcji to w Wieśka 2 nadal gram pomimo ukonczenia gry na chyba wszelkie możliwe sposoby.

Wasz twór stał się czymś więcej niż grą, stał się inspiracja dla mojej skromnej osoby. Pokochałem książki o Wiedźminie i wszystko co z nim związane. Nieoderwalnie stał się on moim idolem i bohaterem(tj. Geralt) którego wyobrażałem sobie we wczesnym dziecinstwie. Podoba mi się w Geralcie jego sposób podejścia do życia i problemów świata. Dzięki Waszej grze możliwość pokierowania tak wspaniałą fikcyjną postacią stała się realna i pozwoliła przeżyć nam przygodę w rozerwanej konflikatami Temerii.

Dziękujemy Wam wreszcie za to, że jesteście z nami od 2002 roku. W lutym mineło 10 lecie(o ile się nie myle) istnienia studia.W przeciągu tych 10 lat zrobiliście niesamowite postępy z czego bardzo Wam gratuluję. Jako polskie studio ukazujecie kierunek a nawet ścieżkę którą powinni podążać nasi rodzimi producenci gier.

Uwielbiam was za to, że mogę zagrać w Wiedżmina 2 a w dalszej perspektywie Wiedźmina 3:)

Żeby Wam tak nie słodźić to pragnę wyraźić ubolewanie nad brakiem wydania silnika w stylu D'jinni do Wieśka 2(choć możliwe, że jest to nie realne z przyczyn technicznych)

Jeszcze raz Wam dziękuje za wszystko i pozdrawiam całą ekipę Redów. Trzymajcie się i nigdy nie zboczcie z tego kursu którym obecnie "płyniecie":)
 
Wszystkiego najlepszego dla Geralta i dla Was, droga REDanio! :)

Wszystko, co najlepsze, zawsze zdarza się w maju: moje urodziny, kwitną jabłonie, premiera W2, Metallica przyjeżdża do Polski. Tak, to zdecydowanie najlepszy miesiąc w roku.

Z dedykacją dla Was: MAJ i gratki dla szczęśliwców.
 
Wszystkiego najlepszego!

Naprawdę uwielbiam to, że staracie się robić dla fanów wszystko co się da, a rzadko się to spotyka.
Ps.: Mam nadzieję ,że niedługo dowiemy się czegoś o waszych nowych projektach.
 
bassiunia said:
Wszystko, co najlepsze, zawsze zdarza się w maju: moje urodziny,(...)

Również miałem urodziny w maju. Szkoda, że nie 17-tego, ale spóźniony nieco prezent od RED'ów z chęcią przyjmę ...

@SANNIN_NARUTO, "nagonka"? Ty powinieneś zobaczyć co się dzieje w analogicznym temacie na angielskiej wersji forum
 
Ku pamięci!!!
Wpisałem się tutaj jak wszyscy
lecz szansa na wygraną niewielka
bo gdy post gdzieś zaginie
to medalion przepadnie

REDom wpisał się fan
 
Top Bottom