Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Zaiste jest to wielki dzień! Panowie z CDP wydali rok i jeden dzień temu RPG'a nad RPG'ami zwanego powszechnie Wiedźmin 2 Zabójcy Królów. Pokazali tym samym, iż równych sobie nie mają i obdarowali nas w tej pięknej dziedzinie, patriotycznej dumy zasługującej dziełem, które na miarę jest wielkiej księgi wydanej sto siedemdziesiąt, i osiem roków temu, przez równie utalentowanego pisarza co zespół CDP. Życzmy im tedy Panie i Panowie, żeby spotkało ich wszystko co najlepsze, a także by z pełnym sukcesem dokończyli dzieła wielkiego pokazując światu, że Polska w tej dziedzinie króluje! Sukcesów, zdrowia i szczęścia!
 
17.05.2011 wyszedł Wiedźmin 2 na PC, rok zleciał bardzo szybko i apetyty graczy na więcej na pewno się zaostrzyły :) Po przeczytaniu książek no i obejrzeniu tego tak zwanego filmu, nie był do końca zły ale pozostał po nim pewien niedosyt, przyszła parę lat temu, po długim oczekiwaniu, kolej na grę którą zamówiłem jeszcze przed premierą i nie zawiodłem się, nie zawiodłem się również na drugiej części no i mam nadzieję, że nie zawiodę się na kolejnych. No i może doczekamy się w końcu ekranizacji z prawdziwego zdarzenia :D Pan Sapkowski na pewno by się nie pogniewał :)

Pozdrawiam wszystkich fanów :)
 
Data 17.05.2012 jest dla każdego fana Wiedźmina nieprzypadkowa - to właśnie wtedy ukazał się W2 na pecety. Jako fan życzę kolejnych sukcesów, ale także i tego, byśmy w kolejne urodziny mogli już rozmawiać nie tylko o W2, ale także o kolejnych przygodach Geralta z Rivii.
 
Toż to każde, nawet małe dziecko wie, że 17 maja Geralt z numerkiem 2 ujrzał świat. I właśnie stuknął mu roczek!
 
To roczny Geralt już chodzi. Za niedługo powie "mama tata" ;) Oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. I dalszych sukcesów. Czekamy na dalsze przygody :)
 
Gdyby nie Wiedźmin 2: Zabójcy Królów nie udało by mi się przeżyć trudnego okresu w moim życiu. Dzięki tej grze miałem chęć do życia, wstania rano, nie żałuje żadnej godziny spędzonej razem z nią. Wiedźmin 2 jest jak najlepsza kochanka, ma czasem swoje fochy, lecz zauroczenie jest tak silne że ich w ogóle nie dostrzegałem. Gdyby nie Ty Wiedźminie 2: Zabójcy Królów nigdy bym się nie pozbierał, a może by mnie już nie było? Dzięki Tobie to wszystko, że jestem, że mogę pisać tego posta. Gdy czekałem na nowego patcha to wiedziałem że zaraz to zrobimy, tylko że Ty będziesz w nowej lepszej bieliźnie, znów się zapomnimy... a na koniec jak zawsze nie będę mógł się doczekać następnego spotkania z Tobą. Zawsze gdy spotykam się z innymi, myślę o Tobie. Że tamta inna nie ma tego co Ty, żal mi nawet ich że nie są takie wspaniałe jak Ty!. Wiem że mój sprzęt nie zadowala Cie w pełni, lecz Ty zaakceptowałaś to i dajesz mi wiele przyjemności mimo moich skromnych możliwości.

A więc moja kochanka skończyła roczek? Tylko proszę o wyrozumiałość, miłość nie pyta o wiek.
 
Za to lubię CD PROJEKT, zawsze interesują się swoimi klientami, organizują jakieś eventy na których można coś wygrać oby tak dalej!
 
Minął rok od premiery W2, a wy dodaliście do gry przez cały ten czas więcej poprawek i usprawnień niż inni deweloperzy, którzy zwyczajnie olewają grę miesiąc po premierze, Dziękujemy CDPR.
 
Przydał by się do wkomponowania do kolekcji wiedźmina 1&2 na półeczce i na poprawę humoru przed sesją :)
 
Top Bottom