Koncert muzyki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon — wideo już dostępne na YouTube i GOG.com

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Koncert muzyki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon — wideo już dostępne na YouTube i GOG.com



Mamy przyjemność ogłosić cyfrową premierę koncertu Video Game Show — Wiedźmin 3: Dziki Gon, który odbył się w ramach 9. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Wideo dostępne jest od dziś do nabycia w serwisie YouTube.

Gala Video Game Show — Wiedźmin 3: Dziki Gon uroczyście zamknęła 9. odsłonę FMF w 2016 roku. Podczas koncertu festiwalowa publiczność — zgromadzona w krakowskiej TAURON Arenie — usłyszała trzy suity: z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak również z dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Całość to łącznie ponad 2 godziny niesamowitej muzyki z ostatniej przygody wiedźmina Geralta z Rivii.


Wideo z koncertu można kupić tutaj lub na GOGu. Dostępny jest również zwiastun koncertu. Osoby, które zakupiły kopię na YouTube mogą odebrac swoją kopię na GOG.com. Prosimy o kontakt: promo-support@cdprojektred.com - oferta ważna przez dwa tygodnie (15.03.2017).

“To prawdziwa magia móc zobaczyć, jak 12 000 osób słucha na żywo muzyki, nad którą wiele lat pracowaliśmy z Mikołajem Stroińskim i Piotrem Musiałem” — powiedział Marcin Przybyłowicz, Music Director gry Wiedźmin 3. “Teraz wszyscy gracze, fani fantasy i miłośnicy muzyki, którzy nie mieli okazji być wtedy w Krakowie, mogą przeżyć niezwykłe chwile i emocje, które towarzyszyły koncertowi” — dodaje Przybyłowicz.

Za koncertowe wykonanie utworów z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odpowiedzialna była Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO, chór Pro Musica Mundi, zespół folkmetalowy Percival Schuttenbach i soliści — sopranistka Wioletta Chodowicz, akordeonista Rafał Grząka, Robert Jaworski grający m.in. na lirze korbowej, lutni i gęślach gdańskich oraz Amir Yaghamai — mistrz perskich instrumentów ludowych. Całość poprowadził dyrektor artystyczny i założyciel AUKSO – Marek Moś. W trakcie koncertu wykonana została również specjalna aranżacja Kołysanki o niedoli znanej ze zwiastuna Pamiętna noc, którą zaśpiewała artystka alternatywna i laureatka Fryderyków — BRODKA.

Koncert Video Game Show — Wiedźmin 3: Dziki Gon został zorganizowany przy współpracy CD PROJEKT RED z Krakowskim Biurem Festiwalowym w ramach 9. Edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.
 
Last edited:
Mega, aż podłącze sobie głośniki do lapka.

Szczęście w nieszczęściu, że wykonanie w pełnym składzie Percivala.
 
Last edited:
Nie wiem, czy jest to jakaś lepsza opcja jakościowa przy płatnych YT, bo na moich popierdówkach przy laptopie nie słyszę (normalnie na YT jest jakość okrojona w stosunku do CD audio), ale chętnie bym przytulił wersję w jakości CD audio i sobie na sprzęcie dedykowanym odtworzył.
 
@Burza46 czemu nigdzie nie wypomnicie o oryginalnych kompozytorach głównego motywu z Wiedźmina? W końcu w trójce jest on powielany na potęgę ; )
 
Last edited by a moderator:
Kupię nagranie na DVD albo nawet blu-ray :).

@5ander5

To będzie jedynie namiastka (bez orkiestry i okrojona ilość utworów) ale i tak warto.
 
Słucham już chyba 5 raz i nie mogę wyjść z podziwu. Zabrakło mi tylko do szczęścia "On the Champs-Desoles", chyba że były jakieś bisy, które się nie zmieściły w nagraniu.
 
Podoba mi się możliwość dostępu do gogowej wersji dla posiadaczy wersji z yt.
 
Burza46 Ten koncert jest jakoś widoczny w bibliotece goga, tak żeby pobrać pliki?
Czy pobrać można tylko bezpośrednio po zakupie i na tym koniec?
 
McBobek;n7972070 said:
W zakładce movies w bibliotece jest normalnie dostępny do pobrania.

Na galaxy gog tego nie widzę. Myślałem, że tu znajdę jakiś odnośnik.
Praktycznie nie wchodzę na goga przez stronę internetową. A tu, teraz spojrzałem, faktycznie jest taka zakładka.
 
Top Bottom